Ağlıyorum....

verdinaaz

hedef 65
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009
1.865
116
Hiçkimsem yok ne annem ne babam ne kardeşim ne teyzem ne halam hiçkimse yok kaynanam kayınpedrim ise iyi gün dostu gibiler....

Bir tek beni canından çok seven eşim var....

Eviniz yapılanana kadar kayınpederinin evinde oturun dediler şimdi burdayız...

Neyse ıasıl sorun bu değil hiçkimsem yok üzüldüğümde sıkıldığımda derdimi anlatacağım hiçkimsem yok omuzuna başımı koyup ağlayacağım hiçkimse yok...Bi yemek yapsam kendi odamda bir şeyin yerini bile değiştirsem sorun oluyor bunu niye böyle yaptınız diye laf ediyorlar...Sıkıldım hemde çok...

Sürekli ağlıyorum bir haftadır aslında nedenini bile bilmiyorum.....sadece ağlıyorum...

slm arkadaşım bende uzun süredir ağlıyorum.
benim herkesim var.eşime sorarsan herşeyimde var.
ama derdim çok.
anlatacak kimsem yok.
omuzlar çok ama bana omzunu açan yok.derdime ortak olan yok.
herkesin derdi varmış.nezaman anlatacak olsam benden çok dertlisine rastlıyorum.
anamda babamda abimde var.
kvalidemde kpederimde var.ama bana sırdaş yok.bi de anlatacak olsam derman yok
sende boşver.ben düşünmemeye çalışıyorum.:a015:
kafamçokkarıştı

slm arkadaşım bende uzun süredir ağlıyorum.
benim herkesim var.eşime sorarsan herşeyimde var.
ama derdim çok.
anlatacak kimsem yok.
omuzlar çok ama bana omzunu açan yok.derdime ortak olan yok.
herkesin derdi varmış.nezaman anlatacak olsam benden çok dertlisine rastlıyorum.
anamda babamda abimde var.
kvalidemde kpederimde var.ama bana sırdaş yok.bi de anlatacak olsam derman yok
sende boşver.ben düşünmemeye çalışıyorum.:a015:
kafamçokkarıştı

ben de her gece yatarken aglıyıp yatıyorum saatlerce doya doya aglıyorum
hasta oldum sanırım ben ....

senın durum da cıkmaza düştüğün ıcın olmustur canım.
kaynanan kayınpederın her seyıne karısıyor işte oyuncak olmussun
o yuzdendır

bıraz palazlanmak kendı ayagımızın uzerınde durmak lazım... :nazar:

Hiçkimsem yok ne annem ne babam ne kardeşim ne teyzem ne halam hiçkimse yok kaynanam kayınpedrim ise iyi gün dostu gibiler....

Bir tek beni canından çok seven eşim var....

Eviniz yapılanana kadar kayınpederinin evinde oturun dediler şimdi burdayız...

Neyse ıasıl sorun bu değil hiçkimsem yok üzüldüğümde sıkıldığımda derdimi anlatacağım hiçkimsem yok omuzuna başımı koyup ağlayacağım hiçkimse yok...Bi yemek yapsam kendi odamda bir şeyin yerini bile değiştirsem sorun oluyor bunu niye böyle yaptınız diye laf ediyorlar...Sıkıldım hemde çok...

Sürekli ağlıyorum bir haftadır aslında nedenini bile bilmiyorum.....sadece ağlıyorum...

Neden esinizden destek istemiyorsunuz. Sizi canindan cok seviyormus. oyle yazmissiniz. Daha ne istiyorsunuz? Bende esinize acin duygularinizi

Cumartesi akşam evde surat 5 karış gezince eşim neyin var dedi anlatmadım ama artık herşeyi içime atmaktan öyle bir doldumki anlatamam...Eşimi üzmek istemediğim için ona hep mutlu rolü oynadım...Pazar günü ise eşim dışarı çıktığında uzunca bir mesajla anlattım...
Bana cevap seni anlıyorum aşkım diye geldi....Ben ne cumartesi akşam yemek yedim sıkıntıdan ne pazar hiçbirşey yemedim akşam geldi eşm sofrayı hazırladım oturdu falan ben yine yemedim odama geçtim 5 dk sonra oda geldi sen yedinmi dedi bende evet dedim ama inanmadı oda yemedi...Morali bozuk anladım sonra dayanmadım ağlamaya başladım ben ağlayınca bana sarıldı benimle oda ağlamaya başladı yapma böyle ne olur dedi...
Herşeyi o kadar içime atmışımki dokunsalar ağlayacakmış gibi geziyorum....
Daha çok küçüğüm ama saçlarım beyazlamaya başladı inaamazsınız....
Bi derdim oldumu neden hep içime atıyorum bilmiyorum paylaşamıyorum yada eşimi üzmek istemiyorum benim yüzümden oda ağladıya o hali gözümün önünden gitmiyor zaten...
Eve egeçelim diye onuda sıkboğaz etmek istemiyorum ne onun ailsi ne benim ailem tek bir eşyamızı almaya yardm etmiyor hepsini kendimiz almaya çalışıyoruz...Taksit borç derdi var zaten...Tokilere çıkacaktım günü geldi mayıs dediler bende bir sevinç gitik evlere baktık 550 gün tamamlanmadan teslim etmeyeceklermiş ekimde teslimmiş o zamana kadar bide kiraya çıkarsak iyice maddi açıdan bunalacağız....
Ya k.peder sözde baba yani bir babalığını görmedim daha eve 2 ekmek alınsa bizim üzerimizden almaya çalışıyor...Bende verdirmiyorum....Zaten kaynanam öz değil eşim daha 9 yaşındayken annesi ölmüş üvey anneside tam üvey annelik yapmış...Hiç sevmem hep suratsız gezer...
Yani bu çıkmazlar i,çinde derdimi anlatacak kimsem yok hep içime atıyorum buda bana zarar veriyor...

hayata nerde bakarsan onu görüyosun.daha olumlu olmaya çalışmalıyız.bide bildiklerimiz yaşadıklarımız kadar.sanıyoruz ki bu dert bu sıkıntı sadece bizde.yada bizim ki en kötüsü.ama değil .herkesin bir hikayesi var.herkes kendi yolunda yürürken nelerle karşılaşıyor.eh bide kader var.ama şunu bilmeliyiz herşeyin ama herşeyin bir sonu var.bak negüzel (sana imrendim)eşin sani anlayabiliyor ve empati kurabiliyor.bir erkeğin ağlaması çok zordur.bak oda zor durumda.ben sana eşine danış diyen arkadaşın msjından sonra eşler bazen anlamıyor.üzülme ne de olsa onların ailesi ve olaylara bizim gibi bakamıyolar diye yazcaktım.sen benden önce yazmışsın.vllahi imrendm.pollayannacılık oynamaya çalış.en azından dene.mutlu olman için birtek şey: en azından bir süre sonra beraber oturma olayı son bulacak :teytey: delikafadulden

ya ben de kolay kolay ağlayamıyorum gözlerim doluyor hemen duygusallaşıyorum ama kolay ağlayamıyorum. ağlayınca da tıkanıp kalıyorum, bütün vucüt sistemim etkileniyor

X