Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Yasemintug

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2017
226
223
Kızlar aranizda öğretmen var mıydı? Biz yaz döneminde çalışabilir raporu alabiliyor muyuz acaba🤔
Bransinizla ilgili yazin çalışma durumunuz varsa alın, benim branş pdr tercih görevimiz olduğu için bugün aldım çalışabilir raporu

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 223 gün geçti.

Browni61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
464
577
36
Sınıf öğretmeniyim😔 bu durumda alamıyorum galiba
Alırsınız bence, zaten devlet memuru öğretmenler tatilde şu anda, dr basit bir rapor yazıyor. Onu okul memurunuza götüreceksiniz, o sizi yönlendirir. Hatta şimdiden sorabilirsiniz. Ben kendi iş yerimde çalıştığım için kendimi hemen 32. Haftada izne çıkarıcam fazladan sigorta ödememek için 😃

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 209 gün geçti.

masal3487

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2015
10.298
21.362
Alırsınız bence, zaten devlet memuru öğretmenler tatilde şu anda, dr basit bir rapor yazıyor. Onu okul memurunuza götüreceksiniz, o sizi yönlendirir. Hatta şimdiden sorabilirsiniz. Ben kendi iş yerimde çalıştığım için kendimi hemen 32. Haftada izne çıkarıcam fazladan sigorta ödememek için 😃
Prosedür kolay da bizim doğum izni tatike denk geldiği için zaten evde olduğumuz için kabul edilemeyeceği söyleniyor,yönetmeliklere baktım ama net bir bilgi de bulamadik açıkçası

Blueangel34

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2018
385
648
32
Bugün kontroldeydik 😃 iyi gecti cok şükür .... artık ufak kasılmalar hissedebilirsin merak etme dedi doktorum .... bundan sonra kontroller 2 haftada bir :) hatta 36dan sonra haftada 1 ... yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik 😋
Harika haber😀 biz de ctesi gidicez bakalım bize ne diyecekler? Nst başlandı mı? Benim doktor 32den sonra demişti ctesi tam 32 oluyoruz, başlayacaklar mı acaba görücez

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Harika haber😀 biz de ctesi gidicez bakalım bize ne diyecekler? Nst başlandı mı? Benim doktor 32den sonra demişti ctesi tam 32 oluyoruz, başlayacaklar mı acaba görücez
Normalde 32de bağlıyorlar kontrol icin , ama burda yazmıştım 28deyken ciddi bir agrım olmustu hani proluton filan yapmak zorunda kalmıştım ; o zaman bağlandı , o yüzden bugün tekrar bakmadık 😃 sanırım bir dahaki 36da olacak (ekstra bir sıkıntı olmazsa🙏🏻🙏🏻) başaşağı duruyordu sıpa 😂 o yüzden midemde devamlı bir tekme hissediyorum demek ki 😅

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 216 gün geçti.

Blueangel34

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2018
385
648
32
Normalde 32de bağlıyorlar kontrol icin , ama burda yazmıştım 28deyken ciddi bir agrım olmustu hani proluton filan yapmak zorunda kalmıştım ; o zaman bağlandı , o yüzden bugün tekrar bakmadık 😃 sanırım bir dahaki 36da olacak (ekstra bir sıkıntı olmazsa🙏🏻🙏🏻) başaşağı duruyordu sıpa 😂 o yüzden midemde devamlı bir tekme hissediyorum demek ki 😅
Hımmm anladım. Neyse ki atlattık yaaa sıkıntılı günleri. Artık içim rahat bi şekilde doğsa da olur diyorum. Tabi gönül ister 38-39 u görmeyi :)))

Ervanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
340
424
Bugün bizim de kontrolümüz vardı, aşağıda ki baş aşağı dönmüş artık baskı artar dedi. Tekrar progestan başladık. Sizlerin bebeklerin hareketleri nasıl bu haftalarda? Benimkilerin hareketleri çok sertleşti canıma okuyolar resmen:emir_bebek:

Aloha16

"At koşturacağın yerde nal toplama güzel kızım."
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2019
111
397
Merhaba arkadaşlar bu sabah adet sancısı benzeri bel ağrısı ve vajina kemiğime yapılan baskı sürekli ishal olmuş gibi karın ağrısıyla wc yatak arası gide gele sabah beş civarlarında içime o malum kurt düştü. Sonrasında karnımda bir iki kez sertleşme olunca da doktoruma sordum hemen hastaneye çağırdı. Rahim boynu 19,94 mm olmuş alttaki bebeğin ağırlığı ve baskısıyla, doktorumun deyimiyle erken doğum sopa gösteriyor önlem almamız gerekiyor dedi. Magnezyum ve kramp için iyi gelecek vitaminlerle dolu bir serum yedim, nstye bağlandım şükür sadece 15 sn lik bi kasılmam oldu hareketler kalp atışları iyiydi. Tahlillerde de bi sıkıntı çıkmayınca evde yatıp dinlenme reçete edildi tabii, wc dışı ayağa kalkmak yok.. progestan fitil, magnezyum başladık. Birde ciğer geliştirici vurdu iki doz her ihtimale karşı. Çok korkarak gittim ama şükür hala benimleler.. haftamız erken olsa dahi muhakkak wc ağrısı gibi bir şeyi bile takip edin bence. Dileğim iki üç hafta daha onları benimle tutabilmek, iyi dileklere ihtiyacım var. İyi geceler❤️

tunserD12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2014
777
1.596
Bugün kontroldeydik 😃 iyi gecti cok şükür .... artık ufak kasılmalar hissedebilirsin merak etme dedi doktorum .... bundan sonra kontroller 2 haftada bir :) hatta 36dan sonra haftada 1 ... yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik 😋
Öyle oldu gerçekten sonuna yaklaşıyoruz.Sanirim en son doğum yapacak olan benim😊.Bu arada topik sahibi nerede uzun zamandır hiç sesi çıkmıyor inş herşey yolundadır

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 206 gün geçti.

tunserD12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2014
777
1.596
Merhaba arkadaşlar bu sabah adet sancısı benzeri bel ağrısı ve vajina kemiğime yapılan baskı sürekli ishal olmuş gibi karın ağrısıyla wc yatak arası gide gele sabah beş civarlarında içime o malum kurt düştü. Sonrasında karnımda bir iki kez sertleşme olunca da doktoruma sordum hemen hastaneye çağırdı. Rahim boynu 19,94 mm olmuş alttaki bebeğin ağırlığı ve baskısıyla, doktorumun deyimiyle erken doğum sopa gösteriyor önlem almamız gerekiyor dedi. Magnezyum ve kramp için iyi gelecek vitaminlerle dolu bir serum yedim, nstye bağlandım şükür sadece 15 sn lik bi kasılmam oldu hareketler kalp atışları iyiydi. Tahlillerde de bi sıkıntı çıkmayınca evde yatıp dinlenme reçete edildi tabii, wc dışı ayağa kalkmak yok.. progestan fitil, magnezyum başladık. Birde ciğer geliştirici vurdu iki doz her ihtimale karşı. Çok korkarak gittim ama şükür hala benimleler.. haftamız erken olsa dahi muhakkak wc ağrısı gibi bir şeyi bile takip edin bence. Dileğim iki üç hafta daha onları benimle tutabilmek, iyi dileklere ihtiyacım var. İyi geceler❤
Cok geçmiş olsun canım. İyi fark etmişsin 2 haftada sorunsuz şekilde geçecek ben inaniyorum

tunserD12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2014
777
1.596
Ben malesef dün doğum yaptım 31+4 de Ağustos bile değil Temmuz annesi oldum. Kimseyi etkilememek için hikayemi yazmayayım. Sadece kendinizdeki en ufak değişiklik farkederseniz zaman kaybetmeyin. Birde benim için dua ederseniz sevinirim. 🙏
Cok şaşırdım. Bebek nasıl canım.