Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Yani atraksiyonumuz hiç eksik olmuyor 🙄 9 aydır 1 adet bakteri bile bulaşmadan gecti ... 2 gündür Boğaz agrısı , bugün başlayan öksürük = covid testi verdim .... zaten haftaya da doğumdan önce verecektim hastaneler istiyormuş sanırım .... bu haftadan başladık 😬 haftaya yine vereceğim anestezi muayenesi öncesi.....

Yani atraksiyonumuz hiç eksik olmuyor 🙄 9 aydır 1 adet bakteri bile bulaşmadan gecti ... 2 gündür Boğaz agrısı , bugün başlayan öksürük = covid testi verdim .... zaten haftaya da doğumdan önce verecektim hastaneler istiyormuş sanırım .... bu haftadan başladık 😬 haftaya yine vereceğim anestezi muayenesi öncesi.....
Sonuç ne zaman çıkacakmış

Sonuç ne zaman çıkacakmış
24-48 saat ... sonucun pozitif olmasını düşünemiyorum 😓😓😓 bir de öyle bir durumda nerden aldığımı da anlayamam hiç çıkmıyorum ki hastanede yattığımdan beri :KK43:
Son 1 haftadır e-bebek vs cok kargo söyledim ..... cok da temkinli davranmadım ... belki ondandır ... ama neyse simdi kötüyü düşünmeyeyim 😬 valla Doğum yapacak hastane bile bulamam 😫😫

24-48 saat ... sonucun pozitif olmasını düşünemiyorum 😓😓😓 bir de öyle bir durumda nerden aldığımı da anlayamam hiç çıkmıyorum ki hastanede yattığımdan beri :KK43:
Son 1 haftadır e-bebek vs cok kargo söyledim ..... cok da temkinli davranmadım ... belki ondandır ... ama neyse simdi kötüyü düşünmeyeyim 😬 valla Doğum yapacak hastane bile bulamam 😫😫

kötü düşünme kargolardan geçeceğini hiç sanmıyorum hepimiz sonuçta hamileliğimiz boyunca netten aldık herşeyimizi.... negatif çıkar umarım 🙏

biz de kontroldeydik suyu iyi çıktı ya sanırım 28i kesinleşti bizde ☺️ Fakat ne eş ne de fotoğrafçı almıyorlarmış doğuma 😭😭 ziyaretçi de akşam 7-8 arası sadece bir kişi. Refakatçi de bir kişi kalabiliyor... vakalar artmaya başlayınca gene katılaşmış kurallar...

Bence de kötüyü çağırma 😊. Muhtemelen evde klimalı odada duruyorsundur. Bir içeri bir dışarı dokunmuş olabilir.

Allah korusun canım öyle düşünme bu ara havalardan sanırım terleyip ya cereyanda kalmışsındır yada klimadan olmuştur ben gece gündüz klima altında yatıyorum boğaz kuruluğu oldu boğazım acıdı birkaç gün geçti ..

kötü düşünme kargolardan geçeceğini hiç sanmıyorum hepimiz sonuçta hamileliğimiz boyunca netten aldık herşeyimizi.... negatif çıkar umarım 🙏

biz de kontroldeydik suyu iyi çıktı ya sanırım 28i kesinleşti bizde ☺ Fakat ne eş ne de fotoğrafçı almıyorlarmış doğuma 😭😭 ziyaretçi de akşam 7-8 arası sadece bir kişi. Refakatçi de bir kişi kalabiliyor... vakalar artmaya başlayınca gene katılaşmış kurallar...
Ne yazık ki vakalar artıyor :KK43: hayırlısı ile doğumları bir gerçekleştirirsek cok iyi olur ...

Bence de kötüyü çağırma 😊. Muhtemelen evde klimalı odada duruyorsundur. Bir içeri bir dışarı dokunmuş olabilir.
Allah korusun canım öyle düşünme bu ara havalardan sanırım terleyip ya cereyanda kalmışsındır yada klimadan olmuştur ben gece gündüz klima altında yatıyorum boğaz kuruluğu oldu boğazım acıdı birkaç gün geçti ..
Evet ama 3 aydır öyle oturuyorum .... niye simdi 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Neyse ki burnum deli gibi akmaya ve hapşırmaya başladım 😬 covid icin cok tipik degil 😃

Evet ama 3 aydır öyle oturuyorum .... niye simdi 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Neyse ki burnum deli gibi akmaya ve hapşırmaya başladım 😬 covid icin cok tipik degil 😃
Bu kadar ateş basınca üşüttüğümüzü anlamıyoruzdur. Merak etme büyük ihtimal çarpılmışsındır havadan. Geçenlerde ben de öyleydim. Eyvah dedim yanıyoruz derken üşüttük. Sağ salim tamamlasak şu hamileliği.

Doktor hareket et artık dedi diye bugün biraz fazla kaldım ayakta. Ayakta dediysem de uzanamadım oturdum genelde. Ara ara kısa mesafe yürüdüm. Ayaklarım fena şişmiş. Hiç bu kadar olmamıştı. Arkadaşlar diyo burnun dudaklarında büyümüş😕 Sonlara yaklaştıkça böyle olacak galiba

Bu arada doktoruma spinal ve epidural tercihini sordum, spinal dedi. Epidural biraz tembelliiğe itiyor dedi, doğumdan sonra da kalıyormuş o taktıkları boru, biz de canımız acıdıkça basıp ağrı kesici veriyomuşuz kendimize, bu da bizim ayağa bir an önce kalkıp çabucak iyileşmemize engel oluyomuş... 🤷‍♀️

Kızlar hala işe giden var mı aranızda ben bayadır evdeydim ama yarın işe gideceğim evde bile zor geçiyor günler işyerinde ne yapacağım bakalım
Ben en son cuma günü gittim canım. 36.haftayı doldurup bıraktım hayırlısıyla. 1hafta daha uzatabiliyodum ama dayanamadım artık. İnanılmaz yoruldum son hafta, çok bişey yapmamama rağmen . Evdeyim artık Doğuma kadar

Ben en son cuma günü gittim canım. 36.haftayı doldurup bıraktım hayırlısıyla. 1hafta daha uzatabiliyodum ama dayanamadım artık. İnanılmaz yoruldum son hafta, çok bişey yapmamama rağmen . Evdeyim artık Doğuma kadar
Bende uzun zamandır evden çalışıyorum önemli bir toplantı var o nedenle gitmem lazım nst de biraz sancı çıktı suyu fazla vs sürekli akşama kadar nasıl oturacağım bakalım

Bu mide beni mahfediyor. Yemekten 2 saat sonra başlıyor acımaya. Ekşi ekşi geğirtilere. Gece de aynı durum. Renuu içiyorum soğuk süt içiyorum yetmiyor. Çok sık yemek yemem gerekiyor. Ne yicem diye de darlandım artık 😫. Son ay cidden zormuş. Şikayet etmiyorum ama kolay değil yani. Bu RENUU dan falan ne kadar içebiliyorduk en fazla yarın doktora sorucam

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim kızlar darısı başınıza inş. Bir gün öncesinde ağrılarım sıklaşınca gece geldik hastaneye, ben tabi sabaha alırlar nasılsa diye rahatım 😃 açılma olmuş galiba yarım saat içinde ameliyathanedeydim. Birde spinalde olsa insan hissediyomuş ya garip oluyo😬 tek sorunum dünden beri gaz sancım var tam atamıyorum beni mahfediyo. Kızları uyandırıp emzirmeye çalışmakta ayrı mesele, sürekli uyuyorlar 🥰 bir de size tavsiyem süslü dantelli gecelik almayın en hafif sade ne varsa koyun, buradan doğumdan çıkıp makyaj yapıp süslenen tüm kadınların önünde saygıyla eğiliyorum, ben dağıldım resmen😁

Ben bugün kontroldeydim, sık sık az az ye, diye önerdi doktorum reflü için. Nts 2 kere çekildik Sürekli bebek hareketlerini takip et, bir hareketsizlik hissedersen mutlaka gel, dedi.

Ben bugün kontroldeydim, sık sık az az ye, diye önerdi doktorum reflü için. Nts 2 kere çekildik Sürekli bebek hareketlerini takip et, bir hareketsizlik hissedersen mutlaka gel, dedi.
Şu sıra çok hareket etmiyorlar ki🤔 Bende daha çok sertleşme bir tarafa toplanma var. Arada dalgalanıyor bir de. Çok ağırlaşmış hissediyorum artık. Sonlara yaklaşıyoruz galiba. Bol penyelerimi giyiyordum düne kadar şimdi onlarda dar geliyor. Epey büyüdü karnım

biz seninle aynıydık sanki cumartesi bakalım bana ne diyecek gün verir diye düşünüyorum sana doğumla alakalı birsey söyledimi..

X