Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

My angelll

Candan öte bir can varmış, onunda adı evlatmış🤱
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
4.969
2.451
Hayırlı olsun gözün aydın çabucak atlatırsınız inş. Hiç sıkma canını, süt benimde 3. Gün gelmişti. Ilık duşun çok faydası oluyor.
Sağol canım Öyleymiş inş.gelir benimde duş yarın al dediler yarın alcam canım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 125 gün geçti.

My angelll

Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
4.969
2.451
Öncelikle geçmiş olsun size. Bebeğiniz de eminim en kısa sürede toparlar onlar çok güçlüler çünkü. Allah sağlıcakla evinize götürmeyi nasip etsin inşallah 🤗
Teşekkür ederim canım inşAllah öyle olur ❤️🙏

meyyke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2018
3.045
4.671
32
Arkadaşlar merhaba ben dün gece doğum yaptım bi anda rahim ağzı kısalması oldu ve açılma olmaya başladı geceye zor dayandı gece acil sezaryene alındım. Akşam üzeri 1 doz ciğer geliştirici vuruldu ikincisi gece vurulacaktı ama maalesef 3te doğuma alındım.. bebeğim şuan küvezde sarılığı varmış fototerapi alıyormuş.. inş. Kısa sürede atlatırız.. burdada erken doğum yapan arkadaşlar vardı diye hatırlıyorum durumunuz nasıl süt çok az geliyor çoğalır inş. 🥺
Merhaba,
Evladınız sağlıkla kucağınıza gelecek en riskli dönemi atlatmışsınız öyle doğmuş buna da şükür 🤲🏻
Kaç kg doğdu bebişiniz 🤗
Sarılık da gününde doğan bebekler de bile oluyor hiç sıkma canını süt de eltimde gördüğüm kadarıyla 3'üncü günden sonra artıyor sen süt yapıcı çaylar var ondan iç ☺️

tunserD12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2014
777
1.596
Arkadaşlar merhaba ben dün gece doğum yaptım bi anda rahim ağzı kısalması oldu ve açılma olmaya başladı geceye zor dayandı gece acil sezaryene alındım. Akşam üzeri 1 doz ciğer geliştirici vuruldu ikincisi gece vurulacaktı ama maalesef 3te doğuma alındım.. bebeğim şuan küvezde sarılığı varmış fototerapi alıyormuş.. inş. Kısa sürede atlatırız.. burdada erken doğum yapan arkadaşlar vardı diye hatırlıyorum durumunuz nasıl süt çok az geliyor çoğalır inş. 🥺
Ömürlü olsun bebeğin. İnşallah çabucak toparlanıp bebeğine süt taşırsın ve en kısa zamanda da birbirine kavusursunuz inş

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 162 gün geçti.

My angelll

Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
4.969
2.451
Merhaba,
Evladınız sağlıkla kucağınıza gelecek en riskli dönemi atlatmışsınız öyle doğmuş buna da şükür 🤲🏻
Kaç kg doğdu bebişiniz 🤗
Sarılık da gününde doğan bebekler de bile oluyor hiç sıkma canını süt de eltimde gördüğüm kadarıyla 3'üncü günden sonra artıyor sen süt yapıcı çaylar var ondan iç ☺
Sağol canım inşAllah 🤲 2 kilo doğdu canım ama vermiş 1850 mi ne olmuş ödemi atmış öyle dedi doktor.. 3.günden sonra geliyormuş canım evet ne bulursam süt yapıcı yiycem ❤️

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.617
1.670
Bebislerin keyfi yerinde cnm.
Ben sicaklardan dolayi cok keyifsizim ,geceleri uyuyamiyorum surekli bas agrisi yasiyorum.
Dogumu nerede yapacaksin?
Gözün aydın canım. Gelmis bebişlerin. Kaçıncı hafta doğdular? Allah sağlık versin kuzucuklara ve sana

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 176 gün geçti.

tunserD12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2014
777
1.596
Bebislerin keyfi yerinde cnm.
Ben sicaklardan dolayi cok keyifsizim ,geceleri uyuyamiyorum surekli bas agrisi yasiyorum.
Dogumu nerede yapacaksin?
Cok sevindim iyi olmalarına. Sıcaklar hepimizin sorunu yaz hamileliği gerçekten zormuş. Birde 26 yılın en sıcak yazına denk getirince daha da bir hoş oldu 😀😀😀.Dogumu burada ozel bir hastanede yapacağım. Herşey tamam temizlik yapılacak herşeyi yikamakla geçiyor vaktim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 162 gün geçti.

My angelll

Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
4.969
2.451
Kuzum öncelikle hayırlı olsun, 33. Hafta riskli değil , hiç korkma.. iyiki küvözler var, hemencecik toparlanır yavrun . Sen moralini yüksek tut., unutma süt moralle ve sağmayla çoğalacak ve sende o güç var ❤ Eğer şimdilik az sa sütün, mama verirler, o da bir nevi ilaç, ihtiyacını alıyor bebeğin.. sen şimd güzel günlerin hayalini kur, de ki ohhh sütüm geldi, çok şükür, bebeğimi bekleyeceğim, büyüteceğim.. moral ve mutluluk en önemli şeyler süt süresince.. dışarıya kulaklarını tıka.. gör bak nasıl güzel olacak..
ayrıca yeni doğum yapmışsın, bi kaç saat olmuş, göğsün nemlense sütün gelmiş demektir.. bi kaç damla olsa, o Allah’ın izniyle şifa olacak bebeğine ❤ Yani varıpta ilk günden 60 Cc süt beklemiyor kimse, kaşığın ucuyla ağzına sürsen o bile yeter 🥰
Güzel anne.. nasıl güzel besleyeceksin bebeğini bak gör.. şifa olsun güzel yavruna ❤❤❤🧿🧿🧿
Canım benim güzel dileklerin desteğin için teşekkür ederim 🙏 toparlanmaya çalışıyorum zorlu bi süreç kendimi iyi hissetmek için uğraşıyorum bebeğim için iyi olmak zorundayım.. 🙏 yeter ki o iyi olsun herşeyi yapmaya hazırım kuzum napalım nasip böyleymiş.. süt 3 günden sonra az az gelir diyorlar şuanlık 2.3cc yetiyormuş umarım bol sütüm olur ve minik savaşçım güçlenir sımsıkı tutunur 🧿❤️

moonlovers

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
2.983
2.305
33
Cok sevindim iyi olmalarına. Sıcaklar hepimizin sorunu yaz hamileliği gerçekten zormuş. Birde 26 yılın en sıcak yazına denk getirince daha da bir hoş oldu 😀😀😀.Dogumu burada ozel bir hastanede yapacağım. Herşey tamam temizlik yapılacak herşeyi yikamakla geçiyor vaktim
Benimde cok isim var ama yapamiyorum cok agirlastim artik.haftaya annem gelip yapacak.
Sicaklarda yasam sevincim gitti sanki 😂😂

meyyke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2018
3.045
4.671
32
Sağol canım inşAllah 🤲 2 kilo doğdu canım ama vermiş 1850 mi ne olmuş ödemi atmış öyle dedi doktor.. 3.günden sonra geliyormuş canım evet ne bulursam süt yapıcı yiycem ❤
ebebek de ve migros da satılıo çaylar çok işe yarıo dene mutlaka 😘
Maşallah kuzuma çok kısa sürede kavuşursun yavrunla inşallah dua edicem size 🤲🏻