Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Günaydııııın güzel bir gün olsun hepimize. Canım benimde defactodan aldığım biraz naylonumsu ve kalın kumaş geldi. Kışlık yani. O yüzden dün trendyoldan bakındım yorumları falan okudum IŞŞIL diye bir marka var %97 pamuk yazıyor içeriği. Tabi gözümle görmedim ama iyi duruyor gibi geldi.
Amin canım hayırlı günler.. acele ettim galiba yazan olmayınca defakto dan aldım inşallah çok kötü değildir trendyoldan çok baktım hep ince geldi evde giyilir yazmışlar cesaret etmedim 😔seninkinin aynısı mı acaba şu aralar idare eder sanırım 🥰

Eklentiler

• Screenshot_20200410_094729_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200410_094729_com.android.chrome.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 44
Amin canım hayırlı günler.. acele ettim galiba yazan olmayınca defakto dan aldım inşallah çok kötü değildir trendyoldan çok baktım hep ince geldi evde giyilir yazmışlar cesaret etmedim 😔seninkinin aynısı mı acaba şu aralar idare eder sanırım 🥰
Iyi günlerde kullan canım. Benimkilerde gelmis 2 gün önce. Biraz dursun dedim eşimin iş yerinde. Eve geldiğinde yıkarım. Normal üst giyimlerinde bir beden büyüklerinden alacağım bir iki tane

Iyi günlerde kullan canım. Benimkilerde gelmis 2 gün önce. Biraz dursun dedim eşimin iş yerinde. Eve geldiğinde yıkarım. Normal üst giyimlerinde bir beden büyüklerinden alacağım bir iki tane
sende güle güle kullan canım AA ben üstleri normal adımda altları büyük aldım hep inş olur😁ama ilerisi için artık büyüncede alırım üst 😍🥰🧿🤲🤰

sende güle güle kullan canım AA ben üstleri normal adımda altları büyük aldım hep inş olur😁ama ilerisi için artık büyüncede alırım üst 😍🥰🧿🤲🤰
Üst beden büyüdü benim😄 Çamaşırlarda bile sıkıntı var. Önceden sporcuların en büyüğünden almıştım 2 tane onlarla idare ediyorum. Sağlıkla büyüsün minikler biz razıyız her şeye😊

Benimki bu canım. Ya zaten çok önemli değil ben evde giymek için aldım. Dışarda giymek için daha önce 3 aylık olunca almıştım iyi güzel bir kot pantolon. İyi günlerde kullanın hepiniz. En çok bu tshirt lere özenirdim yıllardır Allah biliyo 😃 çok şükür giymek nasip oldu.

Eklentiler

• F26CD433-E424-4B6B-9E8F-296B081C22DA.png
    F26CD433-E424-4B6B-9E8F-296B081C22DA.png
    395,9 KB · Görüntüleme: 29
Benimki bu canım. Ya zaten çok önemli değil ben evde giymek için aldım. Dışarda giymek için daha önce 3 aylık olunca almıştım iyi güzel bir kot pantolon. İyi günlerde kullanın hepiniz. En çok bu tshirt lere özenirdim yıllardır Allah biliyo 😃 çok şükür giymek nasip oldu.
Bende çok özeniyordum valla ekledim Birtane içime sinmedi yenileri gelir ümidiyle geri çıkardım 😔ilk bende o yeşil şeritliden çok almak istedim ama kalmamış bakalım bu nasıl çıkacak hepimiz iyi günlerde kullanalım inşallah❤️❤️

Üst beden büyüdü benim😄 Çamaşırlarda bile sıkıntı var. Önceden sporcuların en büyüğünden almıştım 2 tane onlarla idare ediyorum. Sağlıkla büyüsün minikler biz razıyız her şeye😊
benimde büyüdü valla bu kataloglardan pierre cardinin çamasırları dan almıştım bir yakınım satıyordu büyükmüş kalıpları kullanamıyordum şu ara çok işime yaradı 🤭🤭

Glueckwunsch Glueckwunsch , Ervanurr Ervanurr B Browni61 S sevdacann teşekkür ederim kızlar 😍 yine yaramazlık yaptım biraz 😋😋 dilimin ayarı olmuyor bazen .... bir de hem zor hamilelik hem de bu virüs süreci bayagı sinir yaptı bende 😅 millet 3 hafta karantinaya dayanamazken ben 4. Ayıma girdim ev hapsimde 🙄.... bu arada dişim geçti .... diş başıma iş açmadan insallah bebiş gelir dişi sonra halletmek istiyorum çünkü.... 22sinde detaylı var sabırsızlıkla onu bekliyorum .... evde kendimi dinlediğim için yine kafama takıldı su DNA işi, sanırım bu hafta açık laboratuvar bakacağım ....

Bir de ben de panik yaptım ama neyi 🤣🤣🤣 burada hep yazıyoruz ya her yer kapalı internette bulamıyoruz vs vs , ben de kendime söz vermiştim 24ten sonra bebiş eşyaları bakacağım diye ... bir tek komşumuzun hediye ettiği küçücük bir mont vardı bir de anneannemin hala devam ettiği battaniye 😬 .... sonra panik yaptım ama işte ... dayanamadım , hiçbirsey bulamazsam bari çocuğun ilk ay giyecek birseyi olsun hem de bana moral olsun diye 1 tane hastane çıkışı (sonunda öğrendim 🤣🤣) aldım .... eve kargoyla geldi 3-4 gün önce .... eşim de evdeydi ben kutuyu açınca bunlar cok küçük ama diye ağlamaya başladım .... hormonlar pik 🤣🤣

Bebek kayıpları icin de ... Allah hiçbirimize yaşatmasın diye dua ediyorum ... ama bir yandan da kendimi psikolojik olarak herseye hazır tutmaya çalışıyorum ... hayatta hersey başımıza gelebilir ... 3 yıl önce bana sorsanız hamilelik için ne hayallerim vardı .... eşim beni “Babymoon”a götürür diyordum şimdi tatil olarak misafir odasına geçiyoruz 🤣 işin esprisi ama hep dediğim şeyi tekrarlıyorum (kendi kendime de) tevekküllü olmalıyız .... biz elimizden geleni zaten yapıyoruz gerisi takdir-i ilahi ...

Bebek kayıpları icin de ... Allah hiçbirimize yaşatmasın diye dua ediyorum ... ama bir yandan da kendimi psikolojik olarak herseye hazır tutmaya çalışıyorum ... hayatta hersey başımıza gelebilir ... 3 yıl önce bana sorsanız hamilelik için ne hayallerim vardı .... eşim beni “Babymoon”a götürür diyordum şimdi tatil olarak misafir odasına geçiyoruz 🤣 işin esprisi ama hep dediğim şeyi tekrarlıyorum (kendi kendime de) tevekküllü olmalıyız .... biz elimizden geleni zaten yapıyoruz gerisi takdir-i ilahi ...
hos geldin canım 🤭🤔napsam bende mi alsam bir takım ya hangi siteden markadan aldın inş bu süreç geçerde güzel günler bebişlerimizle gelir🥳

hos geldin canım 🤭🤔napsam bende mi alsam bir takım ya hangi siteden markadan aldın inş bu süreç geçerde güzel günler bebişlerimizle gelir🥳
Hoşbulduk :) özledim kızlar muhabbetinizi :) senin işin biraz daha kolay olacaktır , kızlar icin cok daha fazla ve güzel seçenek var .... ben süslü şeyleri seviyorum , ama özellikle de eşim(ben bu kadar hassas olacağını tahmin etmemiştim) %100 doğal olsun , cok boyalı olmasın vs dedi (ben de biraz farklı birsey olsun istiyordum) ... erkekler için zaten seçenek az .... sonra fotoğrafını koyacağım takımı gördük .... kuzumuzun kuzulu cicileri 😍 cok hoşumuza gitti %100 pamuklu doğal .... aldık hesaplı gibi de geldi (eşimin dogumgünü indirimiyle 140 küsüre geldi) .... bir gözatın isterseniz .... en kötüsünü düşündüm ; başıma birşey gelirse cok yakın arkadasım da benimle aynı senede onunki de erkek ona hediye ederim diye düşündüm .... şimdilik kutusunda saklıyorum , son ay kayınvalidem de geldiğinde hepsini çıkartıp yıkamayı düsünüyorum .... 1 tane aldım kenarda dursun... bazı hastaneler de veriyorlarmış bilmiyordum ... Markası hug by organic diye bir marka ; n11, trendyolda var ....
0174886C-E9C9-4315-920D-8F6A22E9B551.jpeg
....

X