Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Kızlar cok sevindim güzel haberlere .... ben biraz işimle alakalı şeylere konsantre oldum bu ara cok takip edemiyorum :KK43:((( biraz kafam dağılsın istedim ... ama tam dagıtamamışım ki uyuyamıyorum 🙄🙄 10 saat sonra usg var ... hayatımın en büyük sınavlarından biri gibi .... 2 gün önce dna’yı Sordum tekrar , yapmıyoruz dediler tahmin ettiğim gibi içerde diğeri olduğu için en azından yarın hoca niye yaptırmadın derse cevabım var 😅 ama cok heyecanlıyım :KK17: nino5585 nino5585 ben de kilo aldığım icin seninki gibi olabilir arkadasım öyle demişti , tam rahat görünmezse 1 hafta sonra çağırıyorlarmış ama benim kalbim dayanmayacak galiba 😳
Canım nasıl geçti?

Canım nasıl geçti?
Sıpa iyiymiş 🤣🤣🤣 tam biz beklerken tvde kiwi kuşuyla alakalı bir belgesel vardı eşime döndüm ben onu kiwi kuşum diye seveceğim dedim 🤣 sadece hoca kilo konusunda hızlı gidiyorsun dikkat et , evde egzersiz yap dedi .... şeker yüklemesini önerdi , zaten yaptırmak istiyordum .... eve de glukometre aldık arada ölçüyorum .... Allah şeker hastalarına sabır versin , parmağını del bak zor :KK43: arada bakıyorum ... Cihat Şen hoca süper , beni cok rahatlattı , hiçbir test yaptıramadım diye cok gergindim ... bir de cok hareketliydi kereta bana cekti hiperaktif 😬 babası agırkanlı çünkü... poposu üzerindeydi ... resmen sınıfı geçmiş gibi hissediyorum ... hersey normal diyince Hoca bir sustum o kadar kötüye hazırlamışım ki kendimi 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Biraz biraz bakmaya başlayacağım artık ....

Sıpa iyiymiş 🤣🤣🤣 tam biz beklerken tvde kiwi kuşuyla alakalı bir belgesel vardı eşime döndüm ben onu kiwi kuşum diye seveceğim dedim 🤣 sadece hoca kilo konusunda hızlı gidiyorsun dikkat et , evde egzersiz yap dedi .... şeker yüklemesini önerdi , zaten yaptırmak istiyordum .... eve de glukometre aldık arada ölçüyorum .... Allah şeker hastalarına sabır versin , parmağını del bak zor :KK43: arada bakıyorum ... Cihat Şen hoca süper , beni cok rahatlattı , hiçbir test yaptıramadım diye cok gergindim ... bir de cok hareketliydi kereta bana cekti hiperaktif 😬 babası agırkanlı çünkü... poposu üzerindeydi ... resmen sınıfı geçmiş gibi hissediyorum ... hersey normal diyince Hoca bir sustum o kadar kötüye hazırlamışım ki kendimi 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Biraz biraz bakmaya başlayacağım artık ....
Harika 👏🏻👏🏻 Canım çok sevindim. Kiwi kuşun sağlıkla gelsin inşallah 🙏🏼 Artık endişe etmezsin 😬

Gözün aydın bir sınavı daha atlattın darısı başımıza 😊 geriye doğum kaldı inşallah

Maşallah sıpaya:) bizim de haftaya Perşembe. Darısı başımıza artık ❣️ Kiwikuş vesikalık verdi mi size 😬

Bana sorarsan pembeli daha iyi gibi. Ayrıca çok beğendim battaniyeyi. Güle güle kullansın minnoş 😘
çok tesekkür ederim canım ama pembeli kumaşı bitmiş mavi kalmış bşrtek yaptırmadım 4 ay var daha bekleyeceğim bakalım olmazsa basit birsey ben bulabilirsem kumaşı burada terziye yaptırırım çünkü çok içime sinmişti ve çok beğenmiştim aynı yere isimli tavşan tulum siparişi verdim🥰bende

Ben de dün hastane çıkışı siparişi verdim. El nakışıyla küçük prens nakışı ve isim işlenecek. Fotoğraflardan çok sindi içime. İnşallah gelince farklı bir sürprizle karşılaşmam 🙈 bu şekilde 12 parça toplamda.Eki Görüntüle 2623597
bende çok istiyorum bu takımlardan henüz karar veremedim güle güle kullansın prens❤️çok güzel bende simdi siteye bakacağım🥰

bende çok istiyorum bu takımlardan henüz karar veremedim güle güle kullansın prens❤çok güzel bende simdi siteye bakacağım🥰
Bana güven verdi kadın ya. Hem yorumlarda çok iyi. Bakalım gelince görücez 😍 kardeşimin ikiz bebeklerine de hediye yaptırıyorum aynı yerde. Güzel olan şey şu; kardeşim taşdevri konseptini çok aradı, daha doğrusu birinde çakıl birinde bambam baskısı olsun istiyor. Ama yaptıracağı yer bulamamıştı. Ben de bu kadına sordum yaparız dedi. El nakışı olduğu için tasarımı kendimiz yapıyoruz neden olmasın dedi. Ona da okey dedim bakalım ne olacak 😂

Çok sevindim minik kuşa, sağlıkla gelişini beklemek kaldı artık 🥰

artık sıkıntı yaratma kendine.n ben odasına başladım bile daha tam sınavdan geçmeden 🙈 fiziksel herhangi bir kusurunun olmaması ve beyninde sıvı vs de olmaması çok rahatlattı beni tüm maaşımı harcadım iki günde 😂🙈

Hepimiz için geçerli, artık gebeliğin keyfini sürme ve hazırlıklara başlama zamanı 😍

Harika 👏🏻👏🏻 Canım çok sevindim. Kiwi kuşun sağlıkla gelsin inşallah 🙏🏼 Artık endişe etmezsin 😬
Yok kafam bayagı rahatladı ... en azından cok büyük bir sorun yok... ufak şeyler olsa bile hallolur ... normalde de aslında cok rahat bir insandım da son 1,5 yıldır yaşadıklarım biraz beni bu hale getirdi sanırım 😶 ama eski halime dönüyorum yavaş yavaş 😅😅

Maşallah sıpaya:) bizim de haftaya Perşembe. Darısı başımıza artık ❣ Kiwikuş vesikalık verdi mi size 😬
Yok :KK43: yani herşeyine bakıldı (damak dudak yarıgı vs) yüzünü vs de gördük ama o klasik kahverengi 3 boyutlu fotoğraflardan olmadı 😂😬 istemek de aklıma gelmedi , CD de verdiler ama onların içinde yok .... artık birkaç hafta sonra diyorum 🙄🙄🙄 ya öyle bir heyecanlanmışım ki böbreklere bakıyoruz; beyni kalbi iyiyse sorun yok Hocam dedim 😂😂 kafa gitti ... 🤯

Çok sevindim minik kuşa, sağlıkla gelişini beklemek kaldı artık 🥰

artık sıkıntı yaratma kendine.n ben odasına başladım bile daha tam sınavdan geçmeden 🙈 fiziksel herhangi bir kusurunun olmaması ve beyninde sıvı vs de olmaması çok rahatlattı beni tüm maaşımı harcadım iki günde 😂🙈

Hepimiz için geçerli, artık gebeliğin keyfini sürme ve hazırlıklara başlama zamanı 😍
Su 4 gün de işle alakalı yazıları bitirip artık Pazartesi’yle beraber biraz daha bebişe yoğunlaşacağım yoksa kızacak bana anne biraz benimle ilgilen diye 😅😅

Ya ben sanırım hissediyorum .... 1-2 haftadır gaz dediğim şey bebişmiş meğerse ... böyle gaz olmaz 🤷🏻‍♀️
Bebiştir ooo 😍 gaz hareketleri olduğunda sanırım hafif ses de çıkıyor, guruldama gibi. Ama bebek gaz hareketinden çok farklı. Daha derinden geliyor yani en azından ben öyle hissediyorum.

X