Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Evet geçen hafta daha belirgindi. Bu hafta daha az sanki😕Doktora sormuştum o hafta ayakları hissettiğim yerdeymiş. Dogrudur demişti
Kağan kocatepenin videolarına bakmıştım ilk zamanlar her gün hissedilmeye bilirmis,bazı günler hissedip bir kaç gün hissedememek çok normalmis,hepimizin ilk gebeligi, 23,24 de daha net hissedeceğiz inşallah.

Özellikle sabahları kalktığımda çok hareketli oluyo, acıktığımdan muhtemelen. Bu sabah videoya aldım hatta karnımı:) videoda bile belli oluyo. Ama dediğiniz gibi herkesin bünyesi farklı 23-24 e kadar hissedilmemesi çok normalmiş.

Bende Bayadır hissediyorum kızlar doktora tekrardan sordum tık tık gibiyse hissedersin dedi hatta koluma eliyle dokunarak nasıl hissedeceğimi gösterdi ve benim uzunn zamandır hissediyorum gaz dediği sey meğersem bebeğimmmiis ve çok hareketli bizimki sürekli hissettiriyor bana kendini 🤲🤲❤ailelerimizin heves edip birseyler almasıda bence çok normal onlarda bizler kadar heyecanlı istekli bırakın alsınlar çifter çifter giydirin ben olaya bu açıdan bakıyorum biz nasıl hevesliysek onlarda hevesli annem anlatırken söyle alırız böyle alırız diyor mesela anne bence böyle olursa daha mantıklı daha rahat olur diyoruz birbirimizi kırmadan giysi konusunda hiç karısmıyorum kendi zevkine göre alsın bende buradan kendi zevkime göre alacağım çünkü çok küçük alma diyorum sadece anneanne babaanne olmakta böyle birsey galiba bize beğenin biz alcaz beşiği arabayı diyorlar herkes tasın altına elini koymak istiyor 🤣🤭😍bende bugun tetanoz vurulcam bakalım👼

Benim aşım da hala duruyor. Doktora sorduğumda biraz erteleyebilirsin demişti. Bu hafta kontrolüm var ondan sonraki haftalarda sağlık ocağına giderim. Hiç tahlil falanda veremedik bu süreçte. Genel bir kontrolde yaptırabilirim

Aşı 30. Haftaya gelmeden yaptırılsa yeterliymiş. Daha çok vaktimiz var yani, beni de aramadılar sağlık ocağından doktorum da gerek yok şu anda ertelenebilir daha vakit var, dedi.

kızlar ben doktoruma söyledim olabilirsin dedi bugunde öğle arası gittim ebemiz vurup hemmen geri yolladı beni ates falan yapmadı sadece kolum acıyor ve uykulu halsiz hissediyorum dünden yemeklerimi de yaptım neolur ne olmaz diye aşı kartı verdi 2 doz hamilelikte 3 doz doğumdan sonra olmamız gerekiyormuş..

Ayrıntılı ultrasondan geliyorum 👋 bizim sıpa yüzüstü yattığı için yarım kaldı ultrason 😂😂 hopladım zıpladım tatlı yedim ama dönmedi çocuk 🤦‍♀️ Poposu normalmiş ama 😂😂 görebildiği yerler normal çok şükür 🙏 haftaya pazartesi bir daha gideceğiz. böbrek hariç iç organları, kalp ve yüzü kaldı inşallah onlarda da bişey çıkmaz 🙏

Ayrıntılı ultrasondan geliyorum 👋 bizim sıpa yüzüstü yattığı için yarım kaldı ultrason 😂😂 hopladım zıpladım tatlı yedim ama dönmedi çocuk 🤦‍♀️ Poposu normalmiş ama 😂😂 görebildiği yerler normal çok şükür 🙏 haftaya pazartesi bir daha gideceğiz. böbrek hariç iç organları, kalp ve yüzü kaldı inşallah onlarda da bişey çıkmaz 🙏
çok tatlı yaaa minnoşlarımız maşallah🧿🧿bizimkide herseyi bakıldıktan sonra yüzüstü döndü yaaa çok tatlılar sağlıkla gelsinler inşallah😍❤️

Desene keyfini hiç bozmamış beyefendi, maşallah ona 😅 bizimki de haftaya, kesin yarım kalır ikisinin uygun pozisyonda olması çok zor bence

kızlar bunu kızım için beğendim sipariş vereceğim sizede sormak istiyorum orijinal en alttaki kumaş ellerinde kalmamış gelmeyecekmiş ben mavi ve pembede kararsız kaldım sizce hangisi daha güzel olur battaniye için

Eklentiler

• IMG_20200421_115043.jpg
    IMG_20200421_115043.jpg
    127,6 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20200421_111956.jpg
    IMG_20200421_111956.jpg
    120,1 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20200421_102804_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20200421_102804_com.instagram.android.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 74
kızlar bunu kızım için beğendim sipariş vereceğim sizede sormak istiyorum orijinal en alttaki kumaş ellerinde kalmamış gelmeyecekmiş ben mavi ve pembede kararsız kaldım sizce hangisi daha güzel olur battaniye için
Canım ikisi de güzel ya sen hangisi içine sindiyse onu seç bence senin zevkin olsun. Çok şekerler

Merhaba kızlar,detaylı ultrasyonu yaptık bugun,çok şükür bir bebeğimle ilgili bir sıkıntı yok ama benim tansiyon problemim olabilirmiş,tuzu yasakladı doktor ve çok dikkat etmem lazımmış bundan sonra,bir de tansiyon aleti alıp günlük takip yapmam lazımmış bakalım inşallah dikkat ederek süreci rahat atlatirim

Merhaba kızlar,detaylı ultrasyonu yaptık bugun,çok şükür bir bebeğimle ilgili bir sıkıntı yok ama benim tansiyon problemim olabilirmiş,tuzu yasakladı doktor ve çok dikkat etmem lazımmış bundan sonra,bir de tansiyon aleti alıp günlük takip yapmam lazımmış bakalım inşallah dikkat ederek süreci rahat atlatirim
Bebeğinle ilgili sıkıntı olmamasına şok sevindim 🙏🏼 Gözün aydın olsun. Tansiyon da kontrol altına alınabilecek bir şey canım endişe etme.

Kızlar cok sevindim güzel haberlere .... ben biraz işimle alakalı şeylere konsantre oldum bu ara cok takip edemiyorum :KK43:((( biraz kafam dağılsın istedim ... ama tam dagıtamamışım ki uyuyamıyorum 🙄🙄 10 saat sonra usg var ... hayatımın en büyük sınavlarından biri gibi .... 2 gün önce dna’yı Sordum tekrar , yapmıyoruz dediler tahmin ettiğim gibi içerde diğeri olduğu için en azından yarın hoca niye yaptırmadın derse cevabım var 😅 ama cok heyecanlıyım :KK17: nino5585 nino5585 ben de kilo aldığım icin seninki gibi olabilir arkadasım öyle demişti , tam rahat görünmezse 1 hafta sonra çağırıyorlarmış ama benim kalbim dayanmayacak galiba 😳

Bana sorarsan pembeli daha iyi gibi. Ayrıca çok beğendim battaniyeyi. Güle güle kullansın minnoş 😘

X