Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Burası pek sakin bu aralar. Sıcaklar mı vurdu kızlar😄 Umarım yerindedir keyifler. Biz bugün kızımı görmeye gittik. Çok şükür iyiymiş her şey. Kontroller sıklaşacakmış bundan sonra. Daha hızlı büyüyeceklermiş bu haftalarda😍

Burası pek sakin bu aralar. Sıcaklar mı vurdu kızlar😄 Umarım yerindedir keyifler. Biz bugün kızımı görmeye gittik. Çok şükür iyiymiş her şey. Kontroller sıklaşacakmış bundan sonra. Daha hızlı büyüyeceklermiş bu haftalarda😍
Sıcaklar vurdu gerçekten dün gece uyumakta zorlandım atlet ile uyuyabildim 😊. Herşeyin yolunda olmasına çok sevindim sanırım 28.haftadan sonra 2 hafta da bir çağırıyorlar

Sıcaklar vurdu gerçekten dün gece uyumakta zorlandım atlet ile uyuyabildim 😊. Herşeyin yolunda olmasına çok sevindim sanırım 28.haftadan sonra 2 hafta da bir çağırıyorlar
Serin havalarda bile arada sıcak basıyordu.Bundan sonra ne yapacağız bakalım. Biraz daha ağırlaşmış hissediyorsunuzdur herhalde. Ben anında yoruluyorum bir şey yapınca

Ay gerçekten sıcaklar bayağı bi vurdu. Hamileliği yaza denk getirmek kötü bir fikirmiş 🙈 bizim de tam son aylar, haftalar en sıcaklara denk geliyo. Allah yardımcımız olsun şimdiden. Bi laf var ya hani, kötü günler geçecek daha kötüleri gelecek 🤣 tabi bunlar latife. Bebişler sağlıklı olsunlar da, kucağımıza aldığımız gibi hepsini unuturuz diye düşünüyorum 🥰

Şaka maka 3. Trimestera da girdik kızlar. Hadi hepimize hayırlı olsun 🐥 artık bebişlerimiz erken doğsa da yaşar inşallah. Ama tek temennimiz hepsi zamanında gelsin inşallah 🙏🏼
Yaaaa öyle ama yoğun bakımdaki prematüre bebişlerin halini düşündükçe öyle demiyorum ben. Zamanında vaktinde doğsun bebişlerimiz inşallah 🤲

selam kızlar beni sıcak fena vurmuş durumda bizde baya hallettik alışveriş işini sadece bir kere çıktık dısarıya görerek alalım dedik ama aşırı sıcaktı e bebekten aldık baya birsey kalanını internetten hallettik bir tek bebek arabamız kaldı joie düşünüyoruz onuda karar vermek çok zormuş ya..
benimde 2 hafta önce 42 mm demişti rahim uzunluğu 2 hafta sonra kontrol var sonrada 2 haftada bir başlıca kontrole Allah Yardımcımız olsun sıcaklarda yürüyüş bile zor oluyor..

Giysi işini büyük ölçüde hallettim gibi. Benim için gecelik pijama işi kaldı. Önden düğmeli veya emzirme özellikli olanlara bakacağım yavaş yavaş. Arabasına hala karar vermiş değilim diğer kontrolde yerinde deniyerek alacağız artık. Beşik kafamda var anne yanı olanlar belli bir süre işimizi görecektir

selam kızlar beni sıcak fena vurmuş durumda bizde baya hallettik alışveriş işini sadece bir kere çıktık dısarıya görerek alalım dedik ama aşırı sıcaktı e bebekten aldık baya birsey kalanını internetten hallettik bir tek bebek arabamız kaldı joie düşünüyoruz onuda karar vermek çok zormuş ya..
benimde 2 hafta önce 42 mm demişti rahim uzunluğu 2 hafta sonra kontrol var sonrada 2 haftada bir başlıca kontrole Allah Yardımcımız olsun sıcaklarda yürüyüş bile zor oluyor..
Canım 20 haftalarda kaçtı rahim uzunluğun

X