Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Glueckwunsch

Guru
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2012
397
741
Aralık ve Ocak ayında transferi gerçekleşen , bir süre endişelerini 'Tüp Bebek Kanda pozifiti görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler' başlığında yazışıp, gebeliği sağlıkla devam eden bir grup çılgın tüp bebek hamilesinin paylaşım yeridir :)

S sevdacann - 19 Aralık transfer- İzmir - tek gebelik 3.deneme cinsiyet kız 👧 -tahmini doğum 08 Eylül
@Birmucize - 16 Aralık transfer- İzmir-tek gebelik 4.deneme -cinsiyet kız 👧 tahmini doğum 03Eylül
@Irmak_03 - 18 Aralık transfer- Afyonkarahisar-Tek gebelik 4.deneme-cinsiyet erkek 👨- tahmini doğum 05Eylül
Rainbow66 Rainbow66 - 21 Aralık transfer-İstanbul-İkiz başlayıp tek gebelik devam ediyor-2.deneme-Cinsiyet erkek 👨 -tahmini doğum 07Eylül
Ervanurr Ervanurr - 14 Aralık transfer-Bursa- İkiz-ilk deneme-Cinsiyet Kız 👧 👧 -tahmini doğum 03Eylül
Aloha16 Aloha16 -26Aralık transfer-Bursa-İkiz-2.deneme-biri kız 👧 biri erkek 👨- tahmini doğum 14Eylül
nino5585 nino5585 -17Aralık transfer-İstanbul-ilk deneme- tk gebelik-Cinsiyet erkek 👨 - tahmini doğum 5 Eylül
@EU3636 -4 Ocak transfer-Manisa-ilk deneme-tek gebelik- cinsiyet kız 👧 -tahmini doğum 25 Eylül
@Lilyum15 - 2 Ocak transfer- tek gebelik ilk deneme-cinsiyet belli değil- tahmini doğum 17 Eylül
Glueckwunsch Glueckwunsch - 30 Aralık transfer- Almanya(deneme İst'da)tek gebelik 4.deneme-cinsiyet erkek 👨-doğum 16Eylül
masal3487 masal3487 - Bursa- tek gebelik- tahmini doğum 29 Ağustos
@Albatros2 ikiz gebelik-tahmini doğum-08Eylül
@Blueangel34 -19 Aralık transfer- İstanbul- tek gebelik ilk deneme- cinsiyet Erkek 👨 - tahmini doğum 5 Eylül
@okyanus4289 tahmini doğum 14 Eylül- cinsiyet kız 👧
M Mavi-okyanus tek gebelik-cinsiyet kız 👧 -tahmini doğum 29 Ağustos
Thistle Thistle 19 Aralık transfer-ikiz gebelik-cinsiyet belli değil- tahmini doğum 18Ağustos
@Elakaratas07 - 24 Aralık transfer- tek gebelik- kesin olmamakla beraber cinsiyet kız-tahmini doğum 11Eylül
T tunserD12 - 3 Ocak transfer, Aydın(tedavi İst),tek gebelik, 5.deneme, tahmini doğum tarihi 20 Eylül
@Yasemintug 10 Aralık transfer-Aydın-ilk deneme-tek gebelik-cinsiyet kız 👧 - tahmini doğum 31 Agustos
@aziz misafir - 13 Ocak transfer- ikiz- Bir kız 👧 bir erkek 👨 -4. Deneme - tahmini doğum 29 Eylül
@Browni61 23 Aralık transfer- cinsiyet erkek 👨 - tahmini doğum 9 Eylül
@Peri alara - cinsiyet kız 👧 tahmini doğum 15 Eylül
@dolunayd 27 Kasım transfer-İzmir- tek gebelik - cinsiyet erkek 👨- tahmini doğum 18 Ağustos

Hepimize kocaman maşaAllah, Allah herkesle birlikte bizim de sağlıkla kucağımıza aldırsın. Tüm tüp bebek yolunda olanlara kolaylık ve dayanma gücü versin.. :)

Son düzenleme:
Tabii ki , ne zamandı transferin ikiz mi tek mi cinsiyet belli mi seni de ekleyelim ilk listeye :)
19 aralık transfer
İkiz
Cinsiyet belli değil
Doğum tahminen 18 ağustos

Ben genelde ikiz anneleri ve çoktan doğurmuş olanların başlıklarında geziniyorum gerekli olan şeyleri öğrenip not tutayım diye, ilk gebelik benim. Ama tüp bebek sayfasından da kopamadım her gün başlıklara bakınıyorum. Bu başlığı görünce sevindim :)

kızlar adet dönemlerinizde ufak ağrılar yaşıyormusunuz daha bu 3. c ü adet döngüm adet agrısı gibi ama daha ufak ağrılar var sızı gibi normaldir değilmi!

19 aralık transfer
İkiz
Cinsiyet belli değil
Doğum tahminen 18 ağustos

Ben genelde ikiz anneleri ve çoktan doğurmuş olanların başlıklarında geziniyorum gerekli olan şeyleri öğrenip not tutayım diye, ilk gebelik benim. Ama tüp bebek sayfasından da kopamadım her gün başlıklara bakınıyorum. Bu başlığı görünce sevindim :)
Bize de aktarabilir misin yararlı bilgileri ? Ben de bir iki bakayım dedim ama fazla birsey bulamadım .... özellikle kaliteli bebek arabası , yatak , beslenme emzirme vs kısmında ihtiyacımız olacağına inanıyorum 🙄

kızlar adet dönemlerinizde ufak ağrılar yaşıyormusunuz daha bu 3. c ü adet döngüm adet agrısı gibi ama daha ufak ağrılar var sızı gibi normaldir değilmi!
Ufak tefek agrılar normal diye düşünüyorum , bir iki ay “üste görenler” bile oluyormus .... Benim o ağrılar sadece adet döneminde degil de çok yürüyünce ayakta durunca veya stres yaparsam oluyor ....

X