Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Öneriler için çok teşekkürler 😍 .... beni bu araba işi çok geriyor çünkü .... omurga rahat eder mi güvenli mi pratik mi vs vs vs .... yani düşünün hiçbirsey bakmadık baştan beri sadece araba bakıyoruz 😂😂
Evet bence de bebek arabası çok önemli bende bebek arabasını ayrıntılı araştırdım beğendiğim modeller yeni doğumdan itibaren kullanılabiliyor .Boyum 1.58 kaba bir araba zor olur benim için .Hafif olmalı ve tek elle kapanabilmeli. 4 yaşına kadar kullanılabilir.Tabi ilk tercihim doona.

birden bire derin bir sessizliğe gömülecek bu başlık :emir_bebek:

Allah ömür verirse sonra da bebelerin dertlerini yazışırız :)) konu başlığını değiştiririz

Öneriler için çok teşekkürler 😍 .... beni bu araba işi çok geriyor çünkü .... omurga rahat eder mi güvenli mi pratik mi vs vs vs .... yani düşünün hiçbirsey bakmadık baştan beri sadece araba bakıyoruz 😂😂
Şu bebek arabası konusunda bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim benim için de çok önemli 🥰

Bende bu ara arabaya taktım. Pratik olsun hafifi olsun bu aralar tek derdim araba yani 🤣🤣

Kızlar bi 10 gün içinde nasipse Türkiye’ye geleceğim gelmişken de kendime alışveriş yapayım en azından iç çamaşırı ve pijama - çünkü şimdiden çamaşırlar atletler ve pijamalar dar gelmeye başladı 🤣 siz baktınız mı , alan oldu mu birşeyler? Var mı tavsiyeleriniz ??

Ben bebek arabası,beşik falan son aylarda alırım diyordum, yani yedi aydan sonra,sizlerin ilk baktigi beşik🤔geçen eşimle çarşıya çıktık o kadar guzel bebek elbiseleri vardi ki😍 yirminci haftayı da doldurayim insallah, alışverişte kimse tutamaz beni😆,hele kız bebek kıyafetleri çok güzeller ya😀

Kızlar bi 10 gün içinde nasipse Türkiye’ye geleceğim gelmişken de kendime alışveriş yapayım en azından iç çamaşırı ve pijama - çünkü şimdiden çamaşırlar atletler ve pijamalar dar gelmeye başladı 🤣 siz baktınız mı , alan oldu mu birşeyler? Var mı tavsiyeleriniz ??
Ben şimdilik hiç kilo almadigim için iç çamaşır dışında bir şey almadım ama illaki ihtiyac olacak,Bursa'ya da gelecektin burda seçenek çok canım kapalı çarşıda harika şeyler var 😀

Ben de iç Çamaşırı ve bol elbise aldım mecburen kilo aldığım icin , pentinin hamile çorabı güzel (su anda kullanıyorum) nb nin sütyenini aldım ama özel hamile sütyeni degil yani ....bir de hamile külodu .. kesinlikle kıyafet alışverişini burdan yap ; hem daha ucuz hem de Türkiye tekstil cenneti ..... senin icin biraz erken olacak belki ama bebek kıyafeti bile bakabilirsin ....

Ben bebek arabası,beşik falan son aylarda alırım diyordum, yani yedi aydan sonra,sizlerin ilk baktigi beşik🤔geçen eşimle çarşıya çıktık o kadar guzel bebek elbiseleri vardi ki😍 yirminci haftayı da doldurayim insallah, alışverişte kimse tutamaz beni😆,hele kız bebek kıyafetleri çok güzeller ya😀
Beşik de degil .... araba 😂😂😂 cadillac bile varmış 😂 kayınvalidem buradayken 18-19. Haftamda olacağım , sanırım o zaman bakacağım ben de bebiş kıyafetlerine ....

Kızlar 14+3 teyim bugün fena uyku basmasi oldu bende is yerindeyim ama resmen kafami kaldiramiyorum hafif midemde de bi baskı var sanki sizde de aşırı uyku basmasi oldu mu hic

Benin de derdim araba. tek araba almak yine kolay bir sürü seçenek var ama ben ne alacağım hiç bilmiyorum ikiz seçeneği trde fazla yok. Yanyana olanlar daha kullanışlı sanki

Evet bence de bebek arabası çok önemli bende bebek arabasını ayrıntılı araştırdım beğendiğim modeller yeni doğumdan itibaren kullanılabiliyor .Boyum 1.58 kaba bir araba zor olur benim için .Hafif olmalı ve tek elle kapanabilmeli. 4 yaşına kadar kullanılabilir.Tabi ilk tercihim doona.

araba için benim de aklım hep mamas&papas ve inglesina'ya gidiyor. bunlar da çok pahalı... :kızgın:

Ben de iç Çamaşırı ve bol elbise aldım mecburen kilo aldığım icin , pentinin hamile çorabı güzel (su anda kullanıyorum) nb nin sütyenini aldım ama özel hamile sütyeni degil yani ....bir de hamile külodu .. kesinlikle kıyafet alışverişini burdan yap ; hem daha ucuz hem de Türkiye tekstil cenneti ..... senin icin biraz erken olacak belki ama bebek kıyafeti bile bakabilirsin ....
Yok ben şimdilik kendime alacağım, mayısta bir daha geleceğim nasipse o zaman alırım bebek için. Kendime söz verdim 25. Hafta olmadan birşey almayacağım, geçmiş seneki kayıplar manyak etti beni iyice güvenemiyorum :KK43:

Benin de derdim araba. tek araba almak yine kolay bir sürü seçenek var ama ben ne alacağım hiç bilmiyorum ikiz seçeneği trde fazla yok. Yanyana olanlar daha kullanışlı sanki
Geçen sene ikizlerim vardı - 7. Haftada kalbi durdu, onlar varken çok hevesliydim bugaboo bakıyordum ikiz için , beğenmiştim de :) aklında olsun 😘

ben çoktan aldım 1 beden büyüdüm çünkü :confused: göğüslerim de niyeyse fazla büyüdüler (dediğim de a cup'tan b'ye çıktı), direkt emzirme sütyeni aldım ben h&m'den, ikili satılıyor. pentinin emzirme sütyenleri c cup'tan başlıyor. bugün hamile çorabını giydim ben de ama hep aşağı iniyor ya bi hal oldum çekiştirmekten:KK57: benvce göbeğin fazla çıkmadıysa hamile giyim alma pek şimdilik. ha gelmişken halledeyim çıksın aradan diyorsan da al tabi eheh

Biz eşimle ikiz kalsaydı maxi cosi dana modeline karar vermiştik .... çok baktık , baktıklarımız arasında en mantıklısı bu gibiydi .... Yanyana dediğiniz gibi .... şimdi başka şeylere bakıyoruz .....

Yok ben şimdilik kendime alacağım, mayısta bir daha geleceğim nasipse o zaman alırım bebek için. Kendime söz verdim 25. Hafta olmadan birşey almayacağım, geçmiş seneki kayıplar manyak etti beni iyice güvenemiyorum :KK43:

Geçen sene ikizlerim vardı - 7. Haftada kalbi durdu, onlar varken çok hevesliydim bugaboo bakıyordum ikiz için , beğenmiştim de :) aklında olsun 😘
Mayıs’ta da geleceksen Mayıs’ta bakmak daha mantıklı .... bu arada yatak odasına gittim baktım ; normal sütyen yeni inci, çorap penti, hamile sütyeni kom, hamile külodu da deborah diye bir marka 😊 elbiseler markalı şeyler degil annem aldı Kadıköy’deki mütevazi butiklerden basit şeyler ... hamile elbisesi degil zaten daha çok kilolu bayan elbisesi 😬😬😬😬

X