Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Geçmiş olsun canım. Tenha bir zamanı seç. Erken saatler yada daha geç saatler gibi. Benim doktorum özel klinikte onda çok sorun yok. Ama bugün iğnem var mesela sağlık ocağına gitmem gerek. Ben de ne yapsam diye düşünüyorum. Her haftada gitmem gerek. Rabbim bizi ve bebeklerimizi korusun.
canım benim de bugun troid tahlilim vardı sağlık ocağı daha tenha diye oraya gidiyordum hemşireyi aradım gelme dedi evden çıkma mümkünse dedi aciliyeti yok dedi tahlilin sonra doktorumu aradım özel laboratuvarda yaptırmamı istedi oda alsancakta sende numara varsa ara tenha vakitte önlemlerini al öyle git canım inş tez vakitte geçer şu virüs

canım benim de bugun troid tahlilim vardı sağlık ocağı daha tenha diye oraya gidiyordum hemşireyi aradım gelme dedi evden çıkma mümkünse dedi aciliyeti yok dedi tahlilin sonra doktorumu aradım özel laboratuvarda yaptırmamı istedi oda alsancakta sende numara varsa ara tenha vakitte önlemlerini al öyle git canım inş tez vakitte geçer şu virüs
Sağlık ocağında tedbir almışlar canım. Tek tek içeriye alıyorlar hastaları. Maskeli eldivenli gittim bende. 16 haftada kontrol var demişti hemşire. Konuştuk simdi gelme o zaman 20. haftada aşı var dedi o zaman gidicem

Kızlar şu durumda doktorun verdiği vitaminden hariç kullanabileceğimiz vitamin var mı bağışıklık önemli şu durumda 🙄

Kızlar şu durumda doktorun verdiği vitaminden hariç kullanabileceğimiz vitamin var mı bağışıklık önemli şu durumda 🙄
Bana doktorum
Vinalac
OMEGA
D vitamini
Coraspirin
Verdi, bilemiyorum yeterli mi değil mi? Ama çokta abartmamak lazım vitaminleri bence.
Doktorum özellikle nar,zencefil,pırasa gibi yiyecekleri önermişti bağışıklığı güçlendirici özellikleri var bir de kuru yemiş.

Bende doktoruma endişelendiğimi bağışıklık destekleyici öneriniz var mı diye sordum, Vinalac'a ek olarak Mom Vital Dha başlayalım dedi.

X