Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Kızlar başıma ne geldi.. bugun doktordan aradılar, 14 gün önce fetal DNA için verdiğin kan yetersiz gelmiş , tekrar çağırdılar bugun gittim kan verdim..
e bu testin ense kalınlığı ölçümü ile aynı gün yapılması gerekmiyor muydu??
sordum ama hemşire yok, bu haftalar arasında yapılması lazım dedi. Şimdi 2 hafta daha sonuç bekleyeceğim 😏 herşeyde vardır bir hayır tabiiki ama moralim bozuldu biraz.. her işimiz zorlukla halloluyor, sınavımız hep devam ediyor, oldu diyip ohh bi derin nefes alamadım.. isyan değil tövbe kesinlikle ama, içim daraldı biraz.. Allah sonunu güzel etsin inşallah 🤲🏻

Bana doktorum
Vinalac
OMEGA
D vitamini
Coraspirin
Verdi, bilemiyorum yeterli mi değil mi? Ama çokta abartmamak lazım vitaminleri bence.
Doktorum özellikle nar,zencefil,pırasa gibi yiyecekleri önermişti bağışıklığı güçlendirici özellikleri var bir de kuru yemiş.

Virüs vücuda girdi mi vitamin mineral hiçbişi farketmiyor valla. Geçem haftdan beri natibiyotik almama rağmen 5 gündür hastayım bu akşam en ağır halini yaşıyorum umarım bu akşamdan sonra azalmaya başlar 🙏

Kızlar başıma ne geldi.. bugun doktordan aradılar, 14 gün önce fetal DNA için verdiğin kan yetersiz gelmiş , tekrar çağırdılar bugun gittim kan verdim..
sordum ama hemşire yok, bu haftalar arasında yapılması lazım dedi. Şimdi 2 hafta daha sonuç bekleyeceğim 😏 herşeyde vardır bir hayır tabiiki ama moralim bozuldu biraz.. her işimiz zorlukla halloluyor, sınavımız hep devam ediyor, oldu diyip ohh bi derin nefes alamadım.. isyan değil tövbe kesinlikle ama, içim daraldı biraz.. Allah sonunu güzel etsin inşallah 🤲🏻

İki tüp kan almamışlar mıydı? 10-15 haftalar arası en iyi sonucu veriyor diye hatırlıyorum, yanlışım da olabilir. Üzme sıkma canını bişi çıkmaz umarım 🙏

İki tüp kan almamışlar mıydı? 10-15 haftalar arası en iyi sonucu veriyor diye hatırlıyorum, yanlışım da olabilir. Üzme sıkma canını bişi çıkmaz umarım 🙏
İki tüp almışlardı aslında ama test için 3.7 birim kan olması gerekiyormuş, benim tüplerden 3.6 birim çıkmış. Bugun tekrar aldılar. Hayırlısı inşaAllah 🤲🏻

Virüs vücuda girdi mi vitamin mineral hiçbişi farketmiyor valla. Geçem haftdan beri natibiyotik almama rağmen 5 gündür hastayım bu akşam en ağır halini yaşıyorum umarım bu akşamdan sonra azalmaya başlar 🙏
Çok geçmiş olsun,bir kaç hafta önce ben de aynı durumdaydım,çok şükür antibiyotik almadan atlattım,eşim ihlamur,nane limjn yaptı,bol meyve yedim,içine nane attığım kaynar su ile buhar uyguladım,bol su içip dinlendim,ilaç olarak da parol aldım şükür geçti,tavsiye ederim bunların faydası oluyor cidden

Bana doktorum
Vinalac
OMEGA
D vitamini
Coraspirin
Verdi, bilemiyorum yeterli mi değil mi? Ama çokta abartmamak lazım vitaminleri bence.
Doktorum özellikle nar,zencefil,pırasa gibi yiyecekleri önermişti bağışıklığı güçlendirici özellikleri var bir de kuru yemiş.
Evet bende vinalac ve d vitamini içiyorum sadece ama nebiliim propolis felan kullansakmı bağışıklık için

Doğuma 1 hafta kala yaptıran bile okumuştum burada bir yerde (ne mantıksa 🤷🏻‍♀️) yani sanırım 10. Haftadan sonra yapılabiliyor .... üzülme .... biraz daha sabır ....

Cok geçmiş olsun can sıkıcı bir durum bende pazartesi günü verdim .Benimde aklımda hep öyle bir durumla karşılaşmak var bu virüs dolayısı ile labaratuarlarda yoğunluk olur kan bozulur tekrar isterler gibi endişelerim var veya biz bakamıyoruz paranızı iade edeceğiz diye. Hakkımızda hayırlısı

Benim bitmedi hiç. Zofer biraz şiddetini azaltıyor diyordum ki dün ve bugün yine şiddetlendi.
Aramiza hosgeldin🤗 benimde bulantilarim hala devam ediyor😑

Arkadaşlar hoşbuldum. 15, 16 ve 17. Haftalarda olan arkadaşlar özellikle 18. Hafta bittikten sonra büyük ölçüde geçiyor. Ben 16. ve 17. haftaları bulantı yönünden epey zor geçirdim. Hiç bitmeyecek bu diyordum. Umudu kesmiştim. Normal yemek yiyemiyordum hiç. Şimdi 19. Haftadayım son bir haftadır çok daha iyiyim. Belki size de moral olur diye yazmak istedim.

Arkadaşlar hoşbuldum. 15, 16 ve 17. Haftalarda olan arkadaşlar özellikle 18. Hafta bittikten sonra büyük ölçüde geçiyor. Ben 16. ve 17. haftaları bulantı yönünden epey zor geçirdim. Hiç bitmeyecek bu diyordum. Umudu kesmiştim. Normal yemek yiyemiyordum hiç. Şimdi 19. Haftadayım son bir haftadır çok daha iyiyim. Belki size de moral olur diye yazmak istedim.
Tesekkur ederiz benim eskiye gore cok azaldi gunde bir kez çıkartıyorum

Arkadaşlar isim düşünen oldu mu? Benimki erkek çok arıyorum ama bulamıyorum 🐳
Böyle güzel şeyler konuşacağımız zamanlardı aslında. Umarım bir an önce normale döner hayat. Benimde aklımda olan bir isim yok. Anlamlı ve içime sinen bir isim olsun diyorum. Eşim bir liste yap beğendiklerini diyor

X