Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Bende şimdi 2 üst bir tayt sipariş verdim artık nezamana gelirse🤔en azından güvenilir bir site daha öncede almıştım ama hamile olunca bedende sorun normalde m giyiyorum simdide m sectim
Bende 2 parça alt sipariş verdim. Üstlerde beden kalmamış pek. Büyük olsa da alacaktım ama normal penye tuniklere bakmalı. Bir iki tane baharlık gerekecek.

Benim de göğüsler çok büyüdü ve göbek aşırı büyüdü. Üstten bişe lazım değil ama eşimin tshirtleri de idare eder. Önemli olan hamile taytı hamile pantolunu. Beli rahat ettirmek lazım. Allahtan ben 3 aylıkken bir kot hamile pantolonu almıştım o kadar rahat ki. Ben bedenleri hep L alıyorum buarada. İleriki aylarda da giyebilmek için. Arkadaşlarım en çok kilonun 6 aydan sonra alınacağını söylüyor

Kızlar ben buarada “bebeğimi beklerken” ve “bebeğimin ilk yılı” temalı hatıra defterleri keşfettim instegramda. Çok tatlılar. Sipariş vericem anı yazmak için.

Bende 2 parça alt sipariş verdim. Üstlerde beden kalmamış pek. Büyük olsa da alacaktım ama normal penye tuniklere bakmalı. Bir iki tane baharlık gerekecek.
sen nerden sipariş verdim canım.. ben bilerek dirsek kol aldım üstleri yaz gelesiye giyerim dedim artık yazada yeni seyler gelir diye almadım inş tamamen siteler kapanmaz🤔😁

sen nerden sipariş verdim canım.. ben bilerek dirsek kol aldım üstleri yaz gelesiye giyerim dedim artık yazada yeni seyler gelir diye almadım inş tamamen siteler kapanmaz🤔😁
Defacto kalanların arasından seçtim artık. Yaz geldiğinde bir şekilde idare ederiz. Elbiseler, lastikli şalvar gibi ince şeyler kurtarır bizi. Umarım bir an önce biter şu günler. Bebeklerimizi sağlıkla alırız kucağımıza

Ust beden sizde buyudumu bende hic buyumedi cok az gobekmi bebekmi belli degil var.
Büyüdü her yerden😊 Gömlek düğmeleri bile dar geliyor. Allahtan birkaç tane sporcu üst almıştım önceden. Normal iç çamaşırları rahatsız ediyor. Göbeği hiç söylemiyorum saklanmaz durumda😄

Anı defterini aldığım yerde ihtiyaç listesi de buldum 😊

Eklentiler

• 09B564CE-336A-4304-A1E4-64FB4A0ED699.png
    09B564CE-336A-4304-A1E4-64FB4A0ED699.png
    355,7 KB · Görüntüleme: 42
  • 72632371-CA62-45AB-AE39-A09C7D3EF9D5.png
    72632371-CA62-45AB-AE39-A09C7D3EF9D5.png
    451,5 KB · Görüntüleme: 39
Bende virüsten önce hem kendime hem bebeğe bi iki kıyafet almıştım. Polonun internet sitesinde bebek indirimleri vardı ordan aldım yarın gelecek. Ayrıca trendyol ve morhipoda bu hafta güzel indimler var. İki set aldım

Minik kızımı görmeye gittik bugün😍 Çok şükür iyiymiş:nazar: Normal seyrinde dedi her şey. 3 hafta sonra tekrar kontrol. Gerçekten bir iki hamilelik icin bir şey alayım dedim. Lcw kapalı. Defactonun var ama oldukça azalmış ürün çeşitliliği. Başka hangi markanın var hamile giyimi?
Bir de Zara , H&M ve C&A nın hamile ve bebek giyimleri var bi bakın isterseniz. Burada HM özellikle uygun fiyatlı ama orada nasıldır bilemiyorum 🤔

member: 840102"] B Browni61
Benim de göğüsler çok büyüdü ve göbek aşırı büyüdü. Üstten bişe lazım değil ama eşimin tshirtleri de idare eder. Önemli olan hamile taytı hamile pantolunu. Beli rahat ettirmek lazım. Allahtan ben 3 aylıkken bir kot hamile pantolonu almıştım o kadar rahat ki. Ben bedenleri hep L alıyorum buarada. İleriki aylarda da giyebilmek için. Arkadaşlarım en çok kilonun 6 aydan sonra alınacağını söylüyor
[/QUOTE]
canım hamile pantalonuu rahatmı normalde 28 beden giyiyorum ama ben belimi sıkan seyleri pek sevmiyorum bu nedenle hep 30 alırdım hep kayardı şimdi bu hamile bedenleri nasıl nasıl almak lazım netten bu nedenle cesaret edemedim almaya... taytı bile hep l beden alırım bu nedenle en son aldığım yçtaytı hala giyeebiliyorum...

[/QUOTE]
canım hamile pantalonuu rahatmı normalde 28 beden giyiyorum ama ben belimi sıkan seyleri pek sevmiyorum bu nedenle hep 30 alırdım hep kayardı şimdi bu hamile bedenleri nasıl nasıl almak lazım netten bu nedenle cesaret edemedim almaya... taytı bile hep l beden alırım bu nedenle en son aldığım yçtaytı hala giyeebiliyorum...
[/QUOTE]
Şu an hangi beden giyiyorsan bir büyüğünü sipariş et canım. Hiç endişelenme belleri çok esnek ve ayarlı, bir lastiği var onu çekip düğmeleyebiliyorsun kendine göre. Göbeğin büyüdükçe bel ayarını açarsın kemer gibi yani.

[/QUOTE]
Şu an hangi beden giyiyorsan bir büyüğünü sipariş et canım. Hiç endişelenme belleri çok esnek ve ayarlı, bir lastiği var onu çekip düğmeleyebiliyorsun kendine göre. Göbeğin büyüdükçe bel ayarını açarsın kemer gibi yani.
[/QUOTE]
Çok tesekkür ederim canım birtanede pantalon alayım yoksa yok hiç birseyim en azından pantalonla idare edebilirim 🤭

Kizlar affedersiniz ama bende yesil akinti var birde ara ara sol bobregime sanci giriyor. Korkuyorumda doktora gitmeye yada eczaneye gitmeye

Kizlar affedersiniz ama bende yesil akinti var birde ara ara sol bobregime sanci giriyor. Korkuyorumda doktora gitmeye yada eczaneye gitmeye
geçmiş olsun canım en iyisi doktorunu ara üşütmüşte olabilirsin mantar enfeksiyon taş kum olabilir bol bol su tüket ama doktoruna muhakkak danış 😔

X