Ağzı kokan eşten boşanmak…

Fircalamakla gecmiyor bu koku curuk et kokusu
Yahu adam olmemis ki yani bu kadar harcadiniz 🤷‍♀️
Kokunun kaynagi belirlenirse cozumu de olacaktir
dediginiz kokuyu biliyorum cok berbat birsey ama konu sahibi ve esi gargara sprey kanal tedavisi gibi gecici cozumler denemisler
kultur tahlili, disi cektirmek, endoskopi gibi kaynak bulunacak adimlar atmamislar
buyuk sehirde oturuyorum ve normal dis cekimi ozelde bin tlden basliyor
boyle evliligi sarsacak kadar bir sorun icin de telefon faturalarimizi odemem ya da eve kiyma vs almam bin tlye gider disi cektiririm yani
Doktorlar bu hastaya yapilacak birsey yok demis gibi davraniyor konu sahibi
Sorun adamin agiz kokusu olmaktan cikmis
kocam boynumdan operken bile tiksiniyorum diyor
O an koku gelmemesine ragmen tiksiniyor yani
Adam batiyor artik ona
Bosanmasi ikisi icin de hayirlisi olur gibi
Herkes hakettigini bulur diye dusunuyorum

Merhaba. Eşimle bir buçuk senedir evliyiz. Sonradan ortaya çıkan bir diş problemi oldu ve defalarca dişini yaptırmasına rağmen sıkıntı çözülmedi. Yaklaşık bir senedir feci bir ağız kokusu sıkıntısı var. Bende bu durum hem genel hem de cinsel bir tiksinti oluşturdu. Cinsellikten artık asla keyif alamıyorum. Ağzı pismiş gibi geliyor ve o esnada kusmamaya çalışıyorum. Bu koku nedeniyle eşimden soğudum. Boşanmak abartılı bir tepki mi olur? Bu tiksinti geçer mi? Ne yapacağım bilmiyorum insan ağzı kokuyor diye bir yuvayı yıkar mı? Kafam çok karışık.
Sizin basinizada gelebilirdi

Benim mide rahatsızlığım var ve maalesef tedavi görmeme rağmen dönem dönem koku oluyor. Tüm çabama rağmen eşim böyle düşünse ne çok üzülürdüm. :KK43:
Geçmiş oldun ama düşünmediğini nerden biliyorsunuz? Kimsenin düşüncesini okuma gibi bir yeteneğimiz yok.

Oğlumun ağzı da kokuyor oy kurban olurum daha küçücük 🥰😂
Günün birinde karısı ağzı kokuyor diye boşanırsa çok üzülürüm herhalde mutlaka bı tedavisi vardır , boşanacak bı durum göremiyorum ben.

Merhaba. Eşimle bir buçuk senedir evliyiz. Sonradan ortaya çıkan bir diş problemi oldu ve defalarca dişini yaptırmasına rağmen sıkıntı çözülmedi. Yaklaşık bir senedir feci bir ağız kokusu sıkıntısı var. Bende bu durum hem genel hem de cinsel bir tiksinti oluşturdu. Cinsellikten artık asla keyif alamıyorum. Ağzı pismiş gibi geliyor ve o esnada kusmamaya çalışıyorum. Bu koku nedeniyle eşimden soğudum. Boşanmak abartılı bir tepki mi olur? Bu tiksinti geçer mi? Ne yapacağım bilmiyorum insan ağzı kokuyor diye bir yuvayı yıkar mı? Kafam çok karışık.
check up yaptırsın çıkar orda sorun neyse genelde mide ile alakalı oluyor Allah sabır versin benimde zayıf noktam

Eşin ne diyor yorumu ne ? Senin bu denli zorlandığının farkında mı
Geriliyor bu konuyu konuşmaktan bıkmışmış. Ben özen göstermediğini düşünüyorum benim böyle bir sorunum olsa yanımda sürekli naneli şeker taşırdım. Adam rahat yani. Fırçalıyorum gargara da yaptım geçmiyor ne yapayım modunda. Ağız spreyleri var onlardan alalım diyorum. O spreyler bir işe yaramıyor diyor. Ön yargılı nereden biliyorsun yani her marka aynı mı? En son sipariş verip önüne fırlattım spreyi şimdi kullanıyor. Biraz daha hafifledi ama kullanmasına rağmen koku oluyor. Adamın beni çok zorlayan ön yargıları var. Devler hastanesindeki doktor çözemez, ağız spreyi işe yaramaz, vs vs gibi. İkna edene kadar canım çıkıyor. Geriliyor ve sesini yükseltiyor özetle bu konu açıldığında. Normal bir ağız kokusundan bahsetmiyorum ortama yayılan lağım gibi iğrenç bir koku. Uzak mesafeden de geliyor.

Sen zaten kocanı sevmiyosun ki, konularından tiksinti akıyo kocana karşı. Daha sevgiliyken aldattığın erkek arkadaşın da şimdiki kocan değildir umarım. Yazık adama yakmış başını
Hayır değil. Ayrıca yaşım çok küçükken yaptığım bir hayatı sittin sene sonra açtığım konuda gündeme getirmek nasıl bir terbiyesizliktir ya? İlla üyelik silip yeni hesap mı açalım? Çocuktum o zamanlar.

Tamam ağzı komodo ejderi gibi kokan bir partneri kimse istemez anlıyorum da ben konudaki koca için çok üzüldüm ya. Özellikle parasının da olmamasına, koku nereden kaynaklanıyorsa tedavi olamamasına. Umarım koku probleminden kurtulur ve kendisini gerçekten çok sevecek birini bulur. Eğer boşanırsanız diyorum yanlış anlaşılmasın.

Bu boşanma da bi adet oldu boşanaçak bir sorun göremiyorum hani nikahta iyi günde kötü günde yanda olacaz diye söz veriliyor bazi insanlar bu sözü ne çabuk unutuyor en basit bi sorunun üsttune gitmektense bosanacam diyor
Çözülebileceğine olan inancım artık kalmadığı için boşanma geliyor aklıma. Adamı her yönteme zor ikna ediyorum. Fırçalayarak ve gargara yaparak üstüne düşeni yaptığını düşünüyor. Herkes sen olsan ne yapardın demiş. Ben olsam doktor doktor gezer çözene kadar kıçımı yırtar naneli şekerimi bir an olsun yanımdan ayırmazdım. Dışarı çıkmışız adamın ağzı lağım gibi kokuyor ben artık sırf kokmasın diye ağzımı açıp tek kelime etmiyorum. Kokuyor deyince zahmet edip gidip şeker alıyor surat asarak. Şeker çiğnemekten imanı gevremiş beyefendinin. Ben olsam biraz utanır daha fazla çözüm arardım. O ağız spreyini karımın alıp önüme atmasını beklemez çoktan kendim alırdım. Belki çözüm olur diye ama adam nato kafa nato mermer. O işe uaramaz bu işe yaramaz.

Bu rahatsızlığı normal diş doktorları, dahiliye falan nadir çözer. Bunun ayrı bir doktoru var. Adanada murat aydın diye bir diş hekimi bakıyor. Bırakın türkiyeden dünyadan hasta geliyor. Adamın tek işi ağız kokusu. Sitesini detaylı inceleyin anlarsınız.
Sizin üzüntünüz adamın cabasızlığı :KK43:

Soğumuşsun tamam boşan evet ama adama bu yüzden boşandığını söyleme bari gururunu kırma.
Başka sorunlarınız var mı anlaşamıyoruz artık vs deyin bari başka şeyler sürün öne ama bunu söylemeyin

Allah her şeyin hayırlısını versin. Bunun mutlaka biz çözümü vardır yahu. Ağzı tertemiz ama sizi üzecek bir herife denk gelirseniz ne olacak ?

Hayır değil. Ayrıca yaşım çok küçükken yaptığım bir hayatı sittin sene sonra açtığım konuda gündeme getirmek nasıl bir terbiyesizliktir ya? İlla üyelik silip yeni hesap mı açalım? Çocuktum o zamanlar.
Üyeliğimi iptal ettim kına yakabilirsiniz. Konuyu takip etmeye devam edeceğimiz

X