Ağzı kokan eşten boşanmak…

Merhaba. Eşimle bir buçuk senedir evliyiz. Sonradan ortaya çıkan bir diş problemi oldu ve defalarca dişini yaptırmasına rağmen sıkıntı çözülmedi. Yaklaşık bir senedir feci bir ağız kokusu sıkıntısı var. Bende bu durum hem genel hem de cinsel bir tiksinti oluşturdu. Cinsellikten artık asla keyif alamıyorum. Ağzı pismiş gibi geliyor ve o esnada kusmamaya çalışıyorum. Bu koku nedeniyle eşimden soğudum. Boşanmak abartılı bir tepki mi olur? Bu tiksinti geçer mi? Ne yapacağım bilmiyorum insan ağzı kokuyor diye bir yuvayı yıkar mı? Kafam çok karışık.
Koku akciğer den mideden ve dişten gelebilir. Hepsine gider araştırma yapılır tedavi görür. Bu durumdan çok rahatsız okuduğunuzu kırmadan söylersiniz o da ciddiye alır çaresine uğraşır. Evlilik oyun mu hemen boşan gitsin.

Geriliyor bu konuyu konuşmaktan bıkmışmış. Ben özen göstermediğini düşünüyorum benim böyle bir sorunum olsa yanımda sürekli naneli şeker taşırdım. Adam rahat yani. Fırçalıyorum gargara da yaptım geçmiyor ne yapayım modunda. Ağız spreyleri var onlardan alalım diyorum. O spreyler bir işe yaramıyor diyor. Ön yargılı nereden biliyorsun yani her marka aynı mı? En son sipariş verip önüne fırlattım spreyi şimdi kullanıyor. Biraz daha hafifledi ama kullanmasına rağmen koku oluyor. Adamın beni çok zorlayan ön yargıları var. Devler hastanesindeki doktor çözemez, ağız spreyi işe yaramaz, vs vs gibi. İkna edene kadar canım çıkıyor. Geriliyor ve sesini yükseltiyor özetle bu konu açıldığında. Normal bir ağız kokusundan bahsetmiyorum ortama yayılan lağım gibi iğrenç bir koku. Uzak mesafeden de geliyor.
çok zor ya..
umarım çözülür ..

Geçmiş oldun ama düşünmediğini nerden biliyorsunuz? Kimsenin düşüncesini okuma gibi bir yeteneğimiz yok.

Eşimle çok rahat konuşabilen insanlarız. Bunun ne kadar rahatsızlık verdiğini biliyorum öyle dönemlerde ben de daha fazla hassas davranmaya çalışıyorum. Dikkat ettiğimi de görüyor nihayetinde.

Bence çok kötü bir şey.
Ben onemserim bu konuyu .
Insanin içi almaz.
Koku benim için dw önemli.
Evlenmeden önce yokmuydu
Birden mi çürüdü dışı adamin

Sorun sadece diş degil mideden de olabilir cigerlerine midesine bakilsin endoskopi falan yaptirilir bi dahiliyeye gidin detayli arastirma ile sebebi cikar

Uzun bir süre kanal tedavisi uyguladılar en son ihtimal çekeriz dediler. Tekrar doktora gidemedi çünkü ikimiz de iş bulamadık hala kira zor ödeniyor. Tekrar doktora gidip kontrol ettirecek parası yok ve ben kendimi çok mutsuz çok tükenmiş hissediyorum.
Sağlık sigortası cüzzi bir miktarda ayrıca yatırılabiliyor diye biliyorum. Araştırın isterseniz, devlet hastanesine, adsm'ye gider ücret ödemek durumunda kalmazsınız.

Ben üniversitede iken ağzı kokuyor diye bir arkadaşımla arkadadligimi bitirdim. Bir uyardım iki uyardım yok bitirdim. Esimde aynı problem oldu tedavi oldu geçti ben kendi koku almaçlarımı yaktırmayı bile düşünmüştüm bosanmamak için o kadar yani Allah'tan geçti de kurtulduk

Merhaba. Eşimle bir buçuk senedir evliyiz. Sonradan ortaya çıkan bir diş problemi oldu ve defalarca dişini yaptırmasına rağmen sıkıntı çözülmedi. Yaklaşık bir senedir feci bir ağız kokusu sıkıntısı var. Bende bu durum hem genel hem de cinsel bir tiksinti oluşturdu. Cinsellikten artık asla keyif alamıyorum. Ağzı pismiş gibi geliyor ve o esnada kusmamaya çalışıyorum. Bu koku nedeniyle eşimden soğudum. Boşanmak abartılı bir tepki mi olur? Bu tiksinti geçer mi? Ne yapacağım bilmiyorum insan ağzı kokuyor diye bir yuvayı yıkar mı? Kafam çok karışık.
Ben de ağız kokusundan nefret ederim. Tiksinirim. Bir şey diyemiyorum o yüzden 🤷‍♀️

Ne kadar kotusunuz ya tedavisinide yaptirmis yaptirmasa anlayacagimda ayni sey basiniza gelebilir. Bir arkadasimin babasi aylarca hastane hastane gezdi discilerden cikamadi kizi cok uzuluyodu. Sonunda meger adam bagirsak kanseriyimis ondan sebep icten gelen birseymis. Hatta burda baska biri arkadasinin agiz kokusunu sikayet edince agir konusunca bu kizcagiz bir guzel yapistirdi onada. İnsanlar care bulmaya calisirken kacmayi denemeyin.hayat arkadasiniz hastalikta saglikta diyor. Guzellikle konusun kendiniz doktor bulun. Bitkisel kurler deneyin gecmesse genel cerrahiye gidin.

Eşiminde ciddi koku problemi oluyor. Bu durum diş eti iltihabından kaynaklanıyor.Çok tedavi oldu ama sürekli tekrarlayan bir durum. Sürekli diş eti kanaması oluyor bünyesiyle alakalı. Yani napıyım hastalığı var diye boşayım mı şimdi? Benim de ciddi mide sorunlarım var arada leş gibi kokuyor ağzım dişini fırçalamayla geçmeyecek durumlar bunlar.

Üyeliğimi iptal ettim kına yakabilirsiniz. Konuyu takip etmeye devam edeceğimiz

Bence haklısın boşanmakta 2 aydır işsiz hem fakir hem şeyi kalkıyor, bir de ağzı kokuyor şeker alınca trip atıyor.

Boşanın ve iş bulun sizde iki çıplak bi hamama yakışır

Adami muhtemelen zaten sevmiyorsunuz. Seviyor olsaniz gecmeyen agiz kokusu icin berbaer dertlenir cozum arardiniz. Direkt bosanmak ne ya yuh. Bahane lazımdı heralde hemen atlamissiniz

Genellikle girip uyelerin eski mesajlarini okuma gibi bi huyum yoktur ama kullanici ismi işkillendirdi merak ettim baktim biraz. Daha once defalarca "nisanlanmak uzere" oldugu sevgilisini aldatmis, hepsi ayni kisi mi veya o kisi kocasi mi bilmiyorum. 2015 te borderline coklu kisilik bozuklugu teshisi almis biri konu sahibi. Pek saglikli biri gibi degil. Kocasindan soguma hikayesi de agiz kokusundan once zaten, onunla ilgisi yok yani. Evlilikleri pek saglikli da degil gibi zaten basindan. Neyse hayirlisi ya sfxfsg

Dil fırçası kullandı mı hiç eşiniz? Bazen dilin üzerinde bakteriler birikip koku yapabiliyor. Her diş fırcalamanın ertesinde dilini dil fırçasıyla fırçalamayı denesin bence. Ben yıllardır kullanıyorum çok memnunum. Fakat diş fırçasının arkasında satılanları almayın, Rossmanda falan var normal dil fırçası onu deneyin

Bir de bir gastrocuya muayene olsun bence eşiniz. Mideden geliyor olabilir

Ay ben bi ara bi çocukla tanışmıştım kariyeri kendisi huyları on üzeri ondu ama ön dişi siyah lekeli olduğundan tiksinmiştim. Tabi onu sevsem sonradan böyle bir durum olsa çözüm arardım, ama başlangıçta böyle olunca hiç uğraşamayıp farklı bir sebepten konuşmayı bitirmiştim.

Ama bu adam sizin kocanız sevmişsiniz ve sonradan olmuş😣 ben çok üzüldüm adama inanılmaz rencide edici bir durum sabretseniz çözüme kavuşuncaya kadar karanfil garlara suları üç öğün diş fırçası belki bir nebze olsun koku yapmaz

Kız hastalık bu.
Adam ne yapsın.
Çare arayın, mutlaka bi çözümü vardır.

Bu rahatsızlığı normal diş doktorları, dahiliye falan nadir çözer. Bunun ayrı bir doktoru var. Adanada murat aydın diye bir diş hekimi bakıyor. Bırakın türkiyeden dünyadan hasta geliyor. Adamın tek işi ağız kokusu. Sitesini detaylı inceleyin anlarsınız.
Sizin üzüntünüz adamın cabasızlığı :KK43:
Tam kullanıcı adı ne acaba

Esim agzina ve dislerine cok ozen gosterdigi halde cok kötü kokar. Bir çözümü de yok sanirim. Ancak hic bosanmayi felan düşünmedim. Kırılmasın diye kendisine bu durumu söylemiyorum bile, agzin kokuyor diye. Çünkü elinden gelen herseyi yapıyor kokmamasi icin. Sizin sorununuz koku degil bence..

Bu yüzden boşanılır mı?diyenler .Evet mahkemede bu geçerli bir boşanma sebebidir.Ha 10 yıllık eşin olur sonradan böyle bir durum ortaya çıkar tamam.Kız zaten yeni evli doğal olarak soğumuştur.Boşanmayı düşünmen çok normal canım.Duygularından emin ol ve kalbinin sesini dinle derim.

X