ah kizlar ah kör etti ask gözlerimi

Cahil,akraba peşinde koşan vs. Bunlar aşık olmamak için engel Ok ama düşük statüdeki birine aşık olmamak için kendinizi mi kasıyorsunuz? Aşık olmak için karakter,kişilik,bakış,gülüş,iyi niyet bunlar yeterli degil mi? Özür dileyerek yazıyorum amacım Can'ınızı yakmak degil inanın. Eşiniz muhtemelen sizin statünüzde belki de daha yüksek statü de ama size Bi kaç kez gerizekalı demişti değil mi?

Evet, demişti.
Ben de onu boşamaya kalktım. Dilekçemi verdim.
İkimiz de hukukçuyuz.
O statü olarak da benden yüksek evet. Aksi takdirde ona aşık olmazdım zaten.
Sonra da gelip benden özür diledi ve barıştık.

Canım yanmadı, bilakis. Eşim benim gerizekalı olduğumu düşünüyorsa, benden ayrılsın.
Aynısı onun için de geçerli. Salak mı o zaman hayatını mahvediyor. Ona mı kaldım.

Yalnızca duygularınızla hareket ederseniz aptal aşkına düşersiniz.
Ben bunu savunuyorum.

Bak tatlım ben arkadaşa kapılıyorum,gülüş iyi nıyet dıyoruz,bende,lakın sonra karişındaki senden aşağı görüyor kendını,zekan güZelliğim karişında eZiliyor kendı kendıne ego Zirve yapouor,sen giç öle görmuyorusn,ama bak başımıza geliyor,bırı ile görüştüm,hiç bir şeyini çnemsmeedm,ama o altında çok lux arabası opmasına baktımki bama kariı böburlenıuor,ve bunun gibi değişik şeyler canım,erkekler bunu yapıyor,

İşte anlatmaya çalıştığımda bu. Mesela Bi insan cahil diye sevmeyebilirim yada ana kuzusu diye yada başka başka sebepler. Ama statü başka bişey. Yani Bi caydırıcılığı yok gibi. Yada benim açımdan diyelim.

İşte buda karakter meselesi.

baban okuttum ettim kizimi falan demisya, burdan gorunen bosuna okutmus, hem maddi manevi verdigi emege yazik. zira burdan gorunen hic bir ise yaramamis okumak sende.
bu yazdiklarini, butun konularin dahil, kurdugun cumleleri 3 yasindaki cocuk kurmaz. dusunce yapin, zaten oyle bisey yok onu gecelim.
kisaca keske bu kadar cahil olmasaniz, azcik dusunseniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…