Ah u ev ileri... Kocamla aramzda byk bir sorun!

ev işlerinden herhangi biri eksik olduğunda,

• kocam kızar, ve ben çalışan bir bayanım.

OY: 9 4,4%
  • kocam biraz söylenir, ve ben çalışan bir bayanım.

OY: 27 13,2%
  • kocam anlayışla karşılar, ve ben çalışan bir bayanım.

OY: 70 34,3%
  • kocam kızar, ve ben ev hanımıyım.

OY: 12 5,9%
  • kocam biraz söylenir, ve ben ev hanımıyım.

OY: 27 13,2%
  • kocam anlayışla karşılar, ve ben ev hanımıyım.

OY: 59 28,9%

• Ankete Katılan
    204
eşim çok titizdir bazen benım yaptıgım temızlıgı beyenmez kendı yapar silbastan..
hatta daha 3gun önce tartıstık.. sınavlarım vardı pek evi iş yapamamıstım sınavlarım bitince,bana dip kose temızle evı dedi 1 gunde nası yapayım evim buyuk benım 150m2 neyse ben salonu ancak yetıstırebildim (duvar,cam,kapı yer halılar vitrin) yoruldum dahası..yemekten sonra borek tatlı istedi benden zaten yorgunum..bide soylenıyo neymıs evımızı mok goturuyomus butun gun ne iş yaptıgım bellı değilmiş..ayy öldüresim geldiyaaa..dedım sen yap madem ben uyucam .. beyfendi bi holu supurmus bana ahkam kesıyor işte evıdemi temızlıcektım zaten calısıyorum vsvs..
yaa bu kadarda gelınmez yanı bı ınsanın ustune yaa ben robotmuyum sankı 5-10 tanede kolum yok sonucta sonra dalga gecer benım bıtkın halımle amanda karıcım bugun pekbi seksısın dıye..halmi kalıyor bende evi temızlemekten nası enerjık olabılırımkı yani..

Ben bir erkeğin ev işlerine karışmasını anlamıyorum. Kadının derdi zaten bitmiyor. Hele bir de çalışıyorsa, hem çalış, hem ev, kusura bakmasın o zaman eksik olmasına katlanacak herşeyin.

benimkide çok temizlik yapıyorum diye kızıyor boşver yapma kim geliyo sanki diyo ben nerdeyse hergün siler süpürür toz alırım çok kızıyo seni bi gün şöyle bacak bacak üstüne atıp çayını kahveni içerken göremeden ölcem diyobayanssulusmile

X