Aile ziyareti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
orası sizin eviniz. evlendiniz diye kendinizi uzak görüyorsanız bilmem ama ben kardeş falan dinlemem biz geliyoruz der giderim.
Tabiki hala benim evim, aramızda da bir sorun yok ama keyifsizim bu moralle gittiğim yeride huzursuz ederim, kendimde gittiğimden hiçbirşey anlamam, o yüzden gitmeyeceğim

Ben olsam gitmem.

iyide dag daga küsmüs haberi yok neden demiyosun kardsim gelmem dedi baba ev temiz degilmis bu kadar basit yo duysa anam kızar babam kızar sen mevlanamısın ki kızmıyosun yani bak bakalım ailen ne ailende sor söyle kendi kendine sinir oldun ben bu ikilemde uyuyamam bile bu arada annen nerde baban arıyoda annen aramıyou benim bildigim normal anne gelicegn saata kadar sorar ki cayı bile o saaat ayarlar anlatmadıgın baska sey var kardesin seni üzücek sende annem babam duysa kızar dicen eeeee kızarsa kızzın banane yarın kocan bunu sana koz olarak kullanıcak isin bide bu tarafı var

Tabiki hala benim evim, aramızda da bir sorun yok ama keyifsizim bu moralle gittiğim yeride huzursuz ederim, kendimde gittiğimden hiçbirşey anlamam, o yüzden gitmeyeceğim
annen ne alemde ben buna takıldım asıl babayı gec annedir evin demirbası 2 gun sonra yola cıkcıaksan annen neden aramıyo

Sık sık arayıp nr zaman geleceğimizi sorwn babam olsa sırf onu kırmamak için giderdim
Konuda bir tek babanıza üzüldüm
Anneniz garip
Siz de garip geldiniz, gitme gününe kadar tarihi netleştirmemişsiniz. Her mesajınızda bir kaç güne geleceğiz demişsiniz. 1 gün sonra mı? Haftaya mı? 3 güne mi? Ne zaman? Belki ona göre hazırlanamadılar. Çok alıngan geldiniz bana.
Kardeşiniz ise hadsiz. Asla takmazdım onu ve giderdim mutlaka

Eşime tabiki bu şekilde söylemedim. Zaten aylardır dilimizde olan karadeniz tatilini şimdi yapalım dedim.

Taşınma durumumuz vardı netleştirememe durumu kiracıya bağlıydı. Ama pazartesi gününden itibaren gelecegiz dedim tuhaf olan neresi anlamadım?
Şu kadar mesaj arasında tek tük alıngan yorumu geldi. O yuzden cokta alıngan değilmişim çoğu kişi benim gibi düşünüyormuş.

Yoo, aksine Benim okuduğum çoğu kişi gitmenizi söylemiş
Farklı konuları okuyoruz sanırım
İyi tatiller dilerim

Bence kızkardeşinizin tavrıyla gelmediğinizi belirtin bir şekilde ailenize.

Kız kardeşim, yaşıda küçük değil 26 yaşında.
Tabi söyledim, hatta babamla bugün bi kaç kez konustuk buradan istediği birşey vardı

Babaniz gelmeyin gibi birsey soylemediyse gidin, kiz kardesiniz işins baksin. Size o eve gelme, yok şu gun gel demeye hakki yok. Orasi ortak aile evi onun evi değil musaitlik bildirecek...

Hiç bir sorunumuz yok ki. Bende şaşırdım, istenmiyor gibi hissettim kendimi
Ben kendi ailemde annemde kardeşimde onları özlediğim kadar onların beni özlemediğini fark ettim. Arayan sadece ben soram sadece ben. Sizde de öyle bişey var mı.

Sizin ailede bu tarz konulara kardeşiniz mi karar veriyor annenizle irtibat kurmuyor musunuz?gerçekten ortada bir iletişim bozukluğu var ben olsam ne olursa olsun aile ziyaretini iptal etmezdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…