Aile ziyareti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben olsam gitmezdim. O tatili de eşimle bir yerlere giderek geçirirdim. Yıllık izin o kadar kıymetli ki gözümde bana böyle davranana ben de öyle davranırdım.

Babama söyleyeceğim zaten niye gitmediğimi bilmeli. Acaba dedim benmi alınganlık yapıyorum ama öyle değilmiş. Güzel yorumlar için teşekkür ederim. Eşimle karadenize gideceğiz plan yapıyoruz şimdi

Babama söyleyeceğim zaten niye gitmediğimi bilmeli. Acaba dedim benmi alınganlık yapıyorum ama öyle değilmiş. Güzel yorumlar için teşekkür ederim. Eşimle karadenize gideceğiz plan yapıyoruz şimdi
bilseydiniz iznin başında yapardınız bu planı neyse sağlık olsun :)

Ben gitmesemde dürüstce söylerimde bu anlamda benım yaptıgım dogru olmayabılır tabi ben dayanamam sadece :) ama istemeyen kardes eve anne babasınım evi onunla küs olsalar hiç mi gitmeyecek ama düşünceler degişiyor tabi

Gitsemde huzursuz olacağım, hiç heves falan kalmadı ki. Temizliği gidincede yapardim kardesimede soyledim ama ısrarla birkaç gün sonra gelin deyince vazgectim tamamen

Gitsemde huzursuz olacağım, hiç heves falan kalmadı ki. Temizliği gidincede yapardim kardesimede soyledim ama ısrarla birkaç gün sonra gelin deyince vazgectim tamamen
Ben sanırım inadıma giderdim
Ben ailemi göreyim de o huzursuz olsun
Ben niye ailemden mahrum kalayım ?
O kadar da fedakarlık etmişsiniz dışarı filan çıkmayarak
Bi dahakine gideceğiniz zaman kardeşinizi muhatap almayın bence
Sinir oldum

orası sizin eviniz. evlendiniz diye kendinizi uzak görüyorsanız bilmem ama ben kardeş falan dinlemem biz geliyoruz der giderim.

Bence çıkın gidin ailenizin evi orası ne iki gün temizliği.. eğer anneniz de gelme ertele illa diyorsa gitmeyin başka yere gidin

Günler öncesinden, 'gelince şunu yapalım, bunu yapalım' diye plan bile yaptık. Şimdi gelme deyince kötü hissettim kendimi.
Temizlikte yaparım elimemi yapışacak sanki.

ben olsam ben de takardım burda haklısınız. lakin kalkın gidin tabi ki kesinlikle onun lafıyla hareket etmeyin. özlediyseniz bitmiştir, kimseden icazet almanıza gerek yok. ana baba evine de desturla gireceksek artık hiç gitmeyelim daha iyi..

Ben olsam tatile giderim. Çok ciddiyim. Kafamı dinlerim, keyfime bakarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…