Aile

Bu yeni nesil mi böyle bilmiyorum benim abilerim maşallah ya öık gez çarşı pazar ama bu bana kötü çarşıyı ballandıroyo ya çok günaha giriyo düzelemiyoruz arada saygı bitti
Yabancı kalıyoruz gittikçe sorun o işte soğuyoruz doğal olarak

Canım benim eş şöyle bir adam ego tavan ben ne dersem o olur ben diyorum ki tavırlarını düzelt abilerime derim halbuki ben onlar seninşe konuşur maiyetinde diyorum adam onlardanmı korkucam dersen de diyo direk atarlı
Aslında bi konu açmak gerekiyo eşlere nasıl davranılmalı diye yeni :)hepsi salaklaşmiş

Ne diye alay ediyo eğitim durumu falan mı onla mı ilgili ben çok bilirim falan gibisinden ?

Hayır ailemi küçümsemez ama ben erkeğim benim dediğim olur otur dersem otur k dersem kalkacaksın diyo bu yüzden çol kavga ettik vurmaya bile kalktı ondan o kadar korkuyorum ki aradığında bileciçim cız ediyo
Vurmaya kalkmamis iste vurmus baya o kadar korktuguna gore insan evinde guven huzur icinde duramiyacaksa nerde duracak.kadinin en guvende hissettigi yer evi olmali.oyle kocalara Allah merhamet vicdan versin.

Vurmaya kalkmamis iste vurmus baya o kadar korktuguna gore insan evinde guven huzur icinde duramiyacaksa nerde duracak.kadinin en guvende hissettigi yer evi olmali.oyle kocalara Allah merhamet vicdan versin.
Amin inşallah çenemi tutmazsam dövermiş yeteri kadar kensi çenesiyle dövdü bana bağırama karşışık veririm elbette

Çünkü eş koca onun himayesi altındayım ve bizim burda mı diyim artık anadolu erkeği mi diyim kısıtlar
Eh madem himayesi altindasiniz o zaman sikayet etmemelisiniz. O ne derse o olur (!)
Anadolu erkegi de yeni bir tur sanirim
Ne diyeyim? siz razi olduktan sonra bize susmak duser

Hayır o 27 yaşında tabikş değilim aikem var kapı gibi ama sizde hşç yokmu ya bi bizde mi bu koca kadını aldımı onun oluyo
Evet sanirim bir tek sizde. Hepimiz anadoluda yasiyoruz. Annem 65 yasinda urfali, daha duymadik sizin bu yasinizda himaye mimaye dediginiz seyleri. İnsan kendi kaderini kendi cizer biraz da. Bu kadar teslimiyetci de olunmaz

Kendini ezdirme hakli oldugun zaman hakkini savun kisa ve oz savun kendini oyle bakakalsin..ayrica iki sene evlilik epey olmus ailene mesela o isteyken gunduz de gidip gelebilirsin.kusura bakmasin koca hakkindan once ana baba hakki gelir o kim oluyor be.

X