Aile

Mismiscan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2017
182
57
Hep aynı dertten müzdarip kaddınlardan biride benim. Eşimle geçinemiyoruz sürekli bana alaycı tavırlarla konuşuyo karşılık veriyo beni aileme haftada bi kere götürüyo ve her seferinde akşam iyi sabah giderken gıcık alaycı davranıyo nası davranacm sabrım yetmiyo artık kendimi heder ettim düşünmekten napıcam ben bu hayatımızın binde biri o kadar saçma sapan yaşıyoruz ki

Birakitamolsa

Popüler Üye
Pro Üye
27 Kasım 2014
4.027
5.013
29
Ne demek alaycı davranmak sizde öyle davranın. O size ne yapiosa aynısını yapın eşiniz çok sinir bozucu

in vino veritas

in aqua sanitas
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
23.967
63.771
Aileme götürüyor dediniz ya orda film koptu işte. Siz eş değil sahip köle ilişkisi yaşıyorsunuz bir çok çift gibi. Şu saatten sonra değişir mi, düzelir mi bu durum, bence çok zor.

Neyseki haftada bir götürüyormuş ailenize. Şükredin onu da bulamayanlar var.

sabahvesen

Yazar Hanım
Pro Üye
30 Ocak 2013
24.913
29.139
Hep aynı dertten müzdarip kaddınlardan biride benim. Eşimle geçinemiyoruz sürekli bana alaycı tavırlarla konuşuyo karşılık veriyo beni aileme haftada bi kere götürüyo ve her seferinde akşam iyi sabah giderken gıcık alaycı davranıyo nası davranacm sabrım yetmiyo artık kendimi heder ettim düşünmekten napıcam ben bu hayatımızın binde biri o kadar saçma sapan yaşıyoruz ki

kısasa kısas yapacaksın en mantıklısı o

hissikablelvuku

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2017
160
170
38
Alaycı derken seni aileni felan mı küçümsüyor?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1301 gün geçti.

Mevrouwtje

Dürüstlük pahalı bir mülktür,her insanda bulunmaz
Kayıtlı Üye
12 Mart 2016
1.213
1.021
35
Icini esine dök bence.. Benim bir sorunum olsa soylerim.. Icimde bile kalmiyor.. Artik uygularmi uygulamazmi onun vicdanina kalmis.. Cogu nu anliyor da allahtan yapiyor..

zeymuran0

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
7.378
6.256
neyinle alay ediyor?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2230 gün geçti.

Birakitamolsa

Popüler Üye
Pro Üye
27 Kasım 2014
4.027
5.013
29
Bencede davranıyorum zaten ama bende küsmek uzun sürmüyo unutuyorum ve konuşuyorum buda evliliği sürdürüyo
İşte sorun orda umursuomssn gibi yapıp küsme. Sanki sende herşeyi dalgaya aliyomussun gibi davran. Kankacilik oyna bak gör nasl anlıyor yanlışını

Hiisaarr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
1.447
1.538
Kaç yıllık evlisiniz çocuk var mı maalesef bizde öyleyiz sevgisiz bi aile olduk çıktık bnde senin gibiyim eşime yemek yedin mi diye sorsam yapmacık soru sorma diyor nasıl düzele bilir inan bende bilmiyorum

Mismiscan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2017
182
57
Aileme götürüyor dediniz ya orda film koptu işte. Siz eş değil sahip köle ilişkisi yaşıyorsunuz bir çok çift gibi. Şu saatten sonra değişir mi, düzelir mi bu durum, bence çok zor.

Neyseki haftada bir götürüyormuş ailenize. Şükredin onu da bulamayanlar var.
Aynen evlendiğimiz ilk aylar iyiydi haftada 2 götürürdü ama zamanla değişiyo gerçekten sıkıcı oluyo evim uzak bide şehir dışına yakın hiç gelen giden olmuyo ayda yılda bi o yüzden oda başıma kalkıyo v3 bende ailesine gitmediğim zaman benide götğrmüyo