ailem ve sevdiğim arasında kaldım:(

KaraTurna

bir varmış bir yokmuş!!!
Pro Üye
31 Ocak 2013
8.615
29.760
Annesi bile beni şikayet etti inanabiliyormusunuz hani mutlaka gerçeklik payı olduğunu ordan anladım. Ama Allah ıma şükrediyorum ki; bu kadar olumsuz şey çıkarttı ve beni çekti aldı kötü kaderimden resmen. Bu sayede onuda unutabiliyorum. Bunlara olmasa kalbimden söküp atamazdım. Allah bazen kuluna resmen işaret gönderiyor.
Düşüncelerin çok doğru şakın ağlayıp sızlamazlarmış aklını çelmesine izin verme. Ailen anlayışlı insanlarmış güzellikle konuşuyorlar aman ha onları çiğneme, ısrar etme. Sonra kafanı duvarlara vururken güzellikle konuşan birilerini bulamayabilirsin.
 

Alabalik32

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
6.632
4.337
Merhabalar;
Nisan Ayında nişanımız olacaktı. Fakat ailem nişanlanacağım kişinin ailesini araştırıyor ve çingene olduklarını öğreniyor ve nişan iptal oldu ayrıldık. Ayrıca babasının daha önce iş yaptığı insanlar iş ahlakı yönünden adam hakkında çok olumsuz şeyler söylüyorlar. Annem zaten bir türlü içi almamıştı ve hep huzursuzdu .Güvenilir kaynak hatta adam namazında niyazında yani dediğim gibi düşmanı olabilecek biri değil babamın omzundan tutup amaaann nolur kızımın başını yakma diyor. Bu adam aileyi uzun yıllardır tanıyan biri. Annesinin inanılmaz çirkef olduğunu söylüyor ve kızını kurtar diyor resmen. Onlara kız mı vermek aman amann diyor. Annesini ve bi kaç akrabasınıda tanıyor ve verilmiş sadakanız varmış diyor. Bu arada farklı şehirlerdeniz aynı memleketten değiliz. 1 yıllık ilişkimiz işte gönüldende silinmiyor çok sevmiştik birbirimizi... İnsan çok fena oluyor gerçekten hergün ağlıyorum... Birde farklı insanların bakış açısnı duymak istiyorum.
Annenin babanin sozunu dinle. Pisman olacagin bisi yapma. Sonradan keske ailemi dinleseydim diyecegine boylesi daha iyi. 100 tane erkek bulursun ama 1 tane anne baba bulamazsin .