Akıla ihtiyacım var. Özellikle güneydoğuda yaşayanlar ve eczane tecrübesi olanlar fikir verirse sevinirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çekici değilim demişsiniz. Bu subjektif bir değerlendirme ama sanıyor musunuz ki kendini çekici bulan kadınlara da farklı farklı tipler musallat olmaya çalışmıyor. Kadının güzelliğinden, maddiyatından, kariyerinden türlü türlü şeyden çıkar sağlamaya çalışan bir sürü ahlaksız insan var. Lütfen kendi değerinizi erkeklerin size gösterdiği ilgi üzerinden belirlemeyin. Siz olduğunuz halinizle değerlisiniz zaten.

Sağolun siz de öylesiniz teşekkür ederim Güzel zamanlarımız da oldu ama bedelini huzurumla ödüyorum.

Ben de öyle telkin edeyim kendimi. Sağolun fikir için

Evet burası türkiye. Olmayacak duaya amin dedim.

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz ve iyi dilekleriniz için. Bu zehiri içimden atmak için uğraşıcam ben de.

Valla canım insan ne yaparsa kendine yapar bunu unutma. Çoluklu çocuklu insanlar boşanıyor da hayatlarına devam ediyor. Her şey insanın elinde. İstedikten sonra yapabilirsin. Bu adamdan sana hayır gelmez. Yakma kendini.
En doğru örnek buydu. O kadınlar bile ayağa kalktıysa ben de yapabilirim inşallah

Bence de mümkünse onun bulamayacağı yere tayin isteyin. Sakın ona ulaşmayın. Zaten inanın en büyük aşk acıları bile zamanla geçiyor. İnsan geriye bakınca iyiki ayrılmışım diyor. Sadece kendinize zaman verin. Üzülün, ağlayın gerekirse ama geçeceğini bilin ve o adam müsvettesinin size uygun olmadığını unutmayın.

Çok teşekkür ederim siz de öylesiniz Evet yaa ünlü güzel kadınlar bile aldatıldı kandırıldı. Mesele adamın karakteri.

Teşekkür ederim tavsiye için Evet karşılıklı severek ayrılanlar bile unutabiliyor birbirini. Benim de o yoldan yürümem gerekiyor. Geçecek bu da herşey gibi.

Aslında biraz sakin olabilsem bu noktaya gelemezdi de olan oldu.

Eee 300 euro ne olacak? Geri almayacak mısınız?
Dekont varsa hemen dava açın derim...boyle para vermelerde mutlaka eft açıklamasına borç yazın birde
Onu bir avukata sordum da icraya versen bile senden baskı ve tehditle aldığını ispatlayamazsan dava açtığınla kalırsın dedi.

Artık olma şansım kalmadı zaten. Acı bir süreçti. Kendimi korumam şart

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…