Elektronik Ev Aletleri Akıllı robot süpürge

Çok teşekkür ederim araştıracağım. Birde netten mi sipariş verdiniz yoksa mağaza satışı var mı
Mağaza satışına denk gelmedim küçük bir yerde yasıyorum .tr...yol dan aldım. Pisman olmayacaginizi düşünüyorum. Calisan ve çocukluysaniz altin bulmuşa dönebilirsiniz, evcil hayvani olanlar da cok memnun. Baska sorunuz varsa yardimci olabilirim

Mağaza satışına denk gelmedim küçük bir yerde yasıyorum .tr...yol dan aldım. Pisman olmayacaginizi düşünüyorum. Calisan ve çocukluysaniz altin bulmuşa dönebilirsiniz, evcil hayvani olanlar da cok memnun. Baska sorunuz varsa yardimci olabilirim
Ne kadara aldınız acaba çoğu kişi o üründen memnun ama fiyatı çok yüksek değil mi

Ne kadara aldınız acaba çoğu kişi o üründen memnun ama fiyatı çok yüksek değil mi
4 bin liraya aldim 1.5 ay oldu. Taksitke aldık. 3 cocuklu calisan bir anneyim. Takıntılıyım. Bu fiyata gözü kapalı telefon alıyor insanlar ama bu benim gibi bel fıtığı olanlar için gerekli, hayat kurtarıyor.

4 bin liraya aldim 1.5 ay oldu. Taksitke aldık. 3 cocuklu calisan bir anneyim. Takıntılıyım. Bu fiyata gözü kapalı telefon alıyor insanlar ama bu benim gibi bel fıtığı olanlar için gerekli, hayat kurtarıyor.
Haklısınız bende çalışıyorm şuan hamileym bende mecbur alcam xiomi vacuum Mop pro da iyi diye duydum o da 3 bin küsur civarı kararsizm şuan hangisini alsam diye önemli olan iyi süpürmesi silmese de olur

Haklısınız bende çalışıyorm şuan hamileym bende mecbur alcam xiomi vacuum Mop pro da iyi diye duydum o da 3 bin küsur civarı kararsizm şuan hangisini alsam diye önemli olan iyi süpürmesi silmese de olur
Ben elektrikli supurgemi ve viledami kaldirdim bi kenara. Halilari kaldirip esyalari kenara cekiyoruz aynianda hem siliyor hem süpürüyor ben bir e internetsiz kullaniyorum wifi ile dahada kullanisli ozellikleri var karşılaştırın hangisi size uyarsa.

Ben elektrikli supurgemi ve viledami kaldirdim bi kenara. Halilari kaldirip esyalari kenara cekiyoruz aynianda hem siliyor hem süpürüyor ben bir e internetsiz kullaniyorum wifi ile dahada kullanisli ozellikleri var karşılaştırın hangisi size uyarsa.
Öneriniz için teşekkür ederim inşallah en kısa zmn da alabilirim

Çok çok teşekkür ederim😊 mağaza iseteme sebebim garantilik bir durum olursa sorun yaşama korkusu.

bende aldım anker L70 mop ve süpürme
wifi özelliği var.

elime ulaşmadı daha...kullanınca yorumlarımı belirtirim.. Ama bu markayı kullanan arkadaşlarım çok memnunlar
daha önce yazmıştım elime ulaşmadı diye.
3 haftadır kullanıyorum...çookkkk memnunum.
niye daha önce almamışım acaba
çalışan bir anneyim...büyük bir iş yükü kalktı üstümden.
haftalık program hazırladım...ben işteyken süpürüyor her yeri gün aşırı.
eve geliyorum tertemiz her yer:)

daha önce yazmıştım elime ulaşmadı diye.
3 haftadır kullanıyorum...çookkkk memnunum.
niye daha önce almamışım acaba
çalışan bir anneyim...büyük bir iş yükü kalktı üstümden.
haftalık program hazırladım...ben işteyken süpürüyor her yeri gün aşırı.
eve geliyorum tertemiz her yer:)
Çok sevindim memnun olmanıza, robot süpürge kullanıp da memnun olmayan birine henüz rastlamadım hangi marka olursa olsun herkes mutlu sanırım. Bende alıp deneyimledikten sonra yazacağım :KK66:

Robot büyük rahatlık ama çocuklarla biraz zor olabilir, çünkü çalışırken bir yerden bir yere götürdüğünde hafızası karışabiliyor. Kendi şarj cihazı istasyonuna dahi kendisi gitmeli.
Çok eşya olan evlerde kullanışsız fakat az eşyanız varsa, uyurken sessiz modda açıyorsunuz ve siz uyanana kadar bütün evi süpürüp paspaslamış oluyor. Benim henüz çocuğum olmadığı ve bir de kedim olduğu için pratik, kedinin tüyleri dahi topluyor.

Bende xiomi var hem supurup hem siliyor ama silme olayini pek kullanmiyorum. Tozu vs cekmesi temizlik sonu haznesi mutlu edici. saçaklı halılarımda takılıyor bazen o yuzden mudahale ediyorum.
Halıları değistiririm ama robottan vazgecmem :)

Ben Arçelik marka aldım. Paspası yok. Aslında alet iyi, hiçbir sorun yaşamadım ancak hayal ettiğim gibi, hergün ya da 2 günde bir çalıştırayım, ben başka iş yaparken o her tarafı süpürsün şeklinde hayal ettiğim gibi olmadı. Süpürmesine süpürüyor onda sorun yok, almadığı yer de kalmıyor ama alçak olan koltuk, büfe vb altına giremiyor, arada bir sıkışıyor. Diyelim ki masanın ayağı ile sandalyenin ayağı arası dar, oradan geçemiyor. Çalıştırmadan önce tüm mobilyaları onun geçişine uygun şekilde ayarlamam gerekiyor. Yemek masasının sandalyelerinin tümünü masadan çekmem gerekiyor, tekli koltukların arasını açmam gerekiyor, yerde kablo vb varsa kaldırmalıyım vs, belki çok fazla eşyam vardır onun içindir ama onunla uğraşacağıma haftada bir elektrikli süpürgeyle temizle gitsin yapıyorum. Şarjlı süpürge o anlamda daha çok işime yarardı ama onlar da çok çabuk bozuluyorlar ve çekim güçleri düşük.

Ben Arçelik marka aldım. Paspası yok. Aslında alet iyi, hiçbir sorun yaşamadım ancak hayal ettiğim gibi, hergün ya da 2 günde bir çalıştırayım, ben başka iş yaparken o her tarafı süpürsün şeklinde hayal ettiğim gibi olmadı. Süpürmesine süpürüyor onda sorun yok, almadığı yer de kalmıyor ama alçak olan koltuk, büfe vb altına giremiyor, arada bir sıkışıyor. Diyelim ki masanın ayağı ile sandalyenin ayağı arası dar, oradan geçemiyor. Çalıştırmadan önce tüm mobilyaları onun geçişine uygun şekilde ayarlamam gerekiyor. Yemek masasının sandalyelerinin tümünü masadan çekmem gerekiyor, tekli koltukların arasını açmam gerekiyor, yerde kablo vb varsa kaldırmalıyım vs, belki çok fazla eşyam vardır onun içindir ama onunla uğraşacağıma haftada bir elektrikli süpürgeyle temizle gitsin yapıyorum. Şarjlı süpürge o anlamda daha çok işime yarardı ama onlar da çok çabuk bozuluyorlar ve çekim güçleri düşük.
Arçeliğin üretimi olduğunu bilmiyordum, sizce eşyaları kaldırdıktan sonra performası nasıl? Benim çok eşyam yok çekim gücü nasıl

her gun her yeri temizletiyorum surekli temizlik yapmama ragmen haznesi surekli doluyor her temizlikte. cok minicik seyleri arada biraktigi oluyor ama firca temizligi yapinca onlari da aliyor.Xiomi efsane zaten. Ben turkiyede piyasada yokken almistim çinden. Yorumlar bazen yaniltici olabilir alıp denemelisiniz. :)

Ayy çok mutlu oluyorum böyle deneyimler okudukça, hayatımı kolaylaştıracağını düşünüyorum tabi alabilirsem 😊

Arçeliğin üretimi olduğunu bilmiyordum, sizce eşyaları kaldırdıktan sonra performası nasıl? Benim çok eşyam yok çekim gücü nasıl
fazla eşyanız yoksa ya da eşyaları ortadan kaldırdıktan sonra performansı gayet iyi. Çekim gücü vakumlu elektrikli süpürge kadar değil ama yine de herşeyi temizliyor. Yani alanınızda sıkış tepiş fazla eşya yoksa ideal. Şarjı da uzun süre gidiyor ve şarjı bittiğinde kendi ünitesine geri dönüp şarj oluyor. Biz arıza vb durumda daha rahat servis hizmeti alabilmek için Arçelik tercih ettik ama hiç arıza yapmadı, kolay kolay arızalanacağını da sanmıyorum, kırılmış çam temizledi, kaç kere oraya buraya sıkıştı, suyun içine girdi ama sapasağlam.

X