Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Canım bu ilacın roaccutan dan bi farkı varmı peki sivilcelerinin durumunun ağır mi olması lazım bunu kullanmak için UOTE="ruya 25, post: 41841451, member: 693594"]merhaba benım 5. ayım bıtmek uzere ve yuzumde hıc bır sey kalmadı cok sukur. ılk ay cıddı anlamda artıs gosterdı sıvılcelerım ama ıkıncı ayın basından sonra kurumaya basladılar ve 4.ay ıcınde hıc bır sey kalmadı sabredın kızlar sonuc cok ıyı oluyor gecmıs olsun:)[/QUOTE]
Ca

Canım bu ilacın roaccutan dan bi farkı varmı peki sivilcelerinin durumunun ağır mi olması lazım bunu kullanmak için UOTE="ruya 25, post: 41841451, member: 693594"]merhaba benım 5. ayım bıtmek uzere ve yuzumde hıc bır sey kalmadı cok sukur. ılk ay cıddı anlamda artıs gosterdı sıvılcelerım ama ıkıncı ayın basından sonra kurumaya basladılar ve 4.ay ıcınde hıc bır sey kalmadı sabredın kızlar sonuc cok ıyı oluyor gecmıs olsun:)
Ca[/QUOTE]

Kizlar selam. Bende bu ilaci kullanmaya baslicam ama ayni zamanda yuzume lazer epilasyonda yaptiriyorum. Bu ilaci kullanirkende lazere devam etsem sorun olur mu sizce ?

[QUOTEbugün 16.gunum yan etki diyebilecegim vs yasamadim dudaklarm kuruyor hafif sadece bide cildim çok hassasti ztn iyice hassas oldu doktor kesinlikle ağda yapma dedi bn çenemde ki tugleri almaya kalktım yara oldu okadar hassas yani :) salakligima güldüm o an lazer ağda kesinlikle yapmayn cnku en ufak kaşıma bile zedeliyor günde 2 litre su için kesinlikle ilacı yemeginiz bittiği gibi için yan etkilerini yasamazsnz neredeyse 16gundur sudan başka bi sıvı İçmez oldum :) korkulacak bsy değil sonunu hayal edince sadece bnm gibi basit hatalar yapıp cildinizi tahriş etmeyin
Bende kullanıyorum. 10 gün oldu tedavi Sürecin nasıl geciyor.
Bnmde bugun
emcm, post: 42109871, member: 620212"]Bende kullanıyorum. 10 gün oldu tedavi Sürecin nasıl geciyor.[/QUOTE]
Benim bugun

Canım sana tavsiyem bu surecte yuzune hic bsy yaptirma cnku oldugundan hassas bir cildin olucak ki lazer yaptigimizda hassas olmayan cilt bike ister istemez kizariyor 6 7 ay yuzumuze hic bsy yapmamaliyiz yuzunu her zedeledigibde iyilesme surecin gecikmis olur .UOTE="Ozgetoprak, post: 42125448, member: 695039"]Kizlar selam. Bende bu ilaci kullanmaya baslicam ama ayni zamanda yuzume lazer epilasyonda yaptiriyorum. Bu ilaci kullanirkende lazere devam etsem sorun olur mu sizce ?[/QUOTE]

[QUOTEbugün 16.gunum yan etki diyebilecegim vs yasamadim dudaklarm kuruyor hafif sadece bide cildim çok hassasti ztn iyice hassas oldu doktor kesinlikle ağda yapma dedi bn çenemde ki tugleri almaya kalktım yara oldu okadar hassas yani :) salakligima güldüm o an lazer ağda kesinlikle yapmayn cnku en ufak kaşıma bile zedeliyor günde 2 litre su için kesinlikle ilacı yemeginiz bittiği gibi için yan etkilerini yasamazsnz neredeyse 16gundur sudan başka bi sıvı İçmez oldum :) korkulacak bsy değil sonunu hayal edince sadece bnm gibi basit hatalar yapıp cildinizi tahriş etmeyin

Bnmde bugun
emcm, post: 42109871, member: 620212"]Bende kullanıyorum. 10 gün oldu tedavi Sürecin nasıl geciyor.
Benim bugun[/QUOTE]
Iyi benimde öyle ama çok disari atti benim inşallah bi an önce iyiye gider :)

Canım sana tavsiyem bu surecte yuzune hic bsy yaptirma cnku oldugundan hassas bir cildin olucak ki lazer yaptigimizda hassas olmayan cilt bike ister istemez kizariyor 6 7 ay yuzumuze hic bsy yapmamaliyiz yuzunu her zedeledigibde iyilesme surecin gecikmis olur

Tesekkur ederim canim. Bir sorum daha olucak. 3 senedir yuzum cok kotu defalarca doktora gittim ama her seferinde bana cildi soyan kremler verdiler. Sivilcelerim deri altinda cikiyo ve kremler bu sivilceye hic bir sekilde etki etmiyor. Ve birde sivilce icerde kurudugu icin kopkoyu renkte lekeler kaliyo yuzumde . Ben bunu doktorlara anlatamiyorum. Ne demeliyim bana bu ilaci yazmalari icin? Gercekten tek carem bu ilac cunku.

Canım bende lise 1den beri doktora gidiyorum banada krem losyon fln verdiler hep bu ilaci son çare olarak veriyorlar sen ben herseyi denedim işe yaramadı kesin çözüm istiyorum diye söyle doktoruna benimki hiç bisey demeden kendisi önerdi çünkü="Ozgetoprak, post: 42141610, member: 695039"][/QUOTE]
Ca

Inşallah canım gelişmelerini paylaşır san sevinirim simdiden ggeçmiş olsun st: 42174662, member: 695039"][/QUOTE]
Ilaci kullaniyomus
Insa

merhaba kızlar, bende kullanmaya başladım bu ilacı, 5.günüm; sabah verdiği bi kremi gece de yazdığı karışımı sürüyorum , dudaklarım için rubby kisses ın yeşil tenekede olan bi ürünü var geceleri onu sürü yatıyorum önlem olsun diye yüzümü sadece suyla yıkıyorum ve havlu vs bir şeyle kurutmadan kendi kendine kurumasını bekliyorum yüzüm soyulmaya başladı, sivilcelerde bi artış falan yok bakalım ilerleten günlerde neler olacak

snmcm.blogspot.com)Benim bugün 20 günüm çıkanlar kuruyor bi hafta sonra düğünüm var inşallah daha da toparlar.(

Arkadaşlar ben bugün 6 aylık tedavimi sonlandırdım . şubatın sonunda kullanmaya başlamıştım . 22 yaşındayım.yüzümde irinli şekilde olmasa da özellikle alnımda ve çenemde sivilcelerim eksik olmuyordu.en önemlisi de sırtımda kendimi bildim bileli sivilcelerim vardı.ne kullandıysam geçmedi. aktarlık malzemelerden tutunda doktor kremleri falan hepsini kullandım faydası olmadı.tabi bu durum öz güvenimi de büyük oranda etkiliyordu. sonra bu hapı duydum araştırdım .kötü yorum yazanları da okudum ama aldırış etmedim bu son şansımdı bunu da denemek istedim ve doktora gidip tedavime başladım. evet zorlu süreçlerden geçildiği oluyor mesela dudak kuruması olmazsa olmaz. bunun dışında ağzımın kenarları yırtıldı., burnumda kuruluktan yaralar çıktı içinde,ellerimde ve kollarımda egzama şeklinde kuruluklar oldu, derim inceldi ama şu an hiç birinden eser yok .sadece yılmadan kullanmanızı tavsiye ederim şuan cildim bebek cildi gibi desem abartmış olmam.hele o sırtımdaki kurtulamam dediğim sivilcelerim yok oldu izlerinden bile eser yok. kısacası ben bu hapı MUCİZE olarak nitelendiriyorum. şu an kuzenim ve arkadaşım da benim tavsiyemle kullanmaya başladı.sorunuz olursa yardımcı olurum .

Merhabaa :) ben aknetrente başlayalı 1 hafta oldu .Cildim çok enteresan yağlı ama yıkıyınca kupkuru olup soyuluyodu.Doktor da yağlı halini gördüğü için gerek yok dedi ama daha 3. günden soyulmaya başladı tabii.Önerebileceğiniz bi nemlendirici varmı fondotenin altinada kullanabileceğim ??

ben nıvea aqua sensatıon canlandırıcı temizleme jelini ve canlandırıcı bakım kremini kullandım . cildimi gerçekten güzel bir şekilde nemli tuttular zaten su ve salatalık özlü bu jel ve krem. tavsiye ederim .

ben nıvea aqua sensatıon canlandırıcı temizleme jelini ve canlandırıcı bakım kremini kullandım . cildimi gerçekten güzel bir şekilde nemli tuttular zaten su ve salatalık özlü bu jel ve krem. tavsiye ederim .
Az önce watsons tan ni görevlinin tavsiyesiyle loreal üç etkili ferahlık nemlendirici kremini ve loreal kremli yuvarlak pedli bi temizleyicini aldım iyi gibiler teşekkür ederim :)

Merhaba arkadaşlar benimde bugün 8. günüm dudaklarda kuruma basladı.Doktor bana gunes kremi ya da nemlendirici vermedi gece surmem ıcın nadıxa adında krem verdi.Eczacı ilacı verirken cildini çok kusturacak falan dedi moralimi bozdu izde cok sıvılce cıktımı ılac kullanım suresınce :)

Merhaba arkadaşlar benimde bugün 8. günüm dudaklarda kuruma basladı.Doktor bana gunes kremi ya da nemlendirici vermedi gece surmem ıcın nadıxa adında krem verdi.Eczacı ilacı verirken cildini çok kusturacak falan dedi moralimi bozdu izde cok sıvılce cıktımı ılac kullanım suresınce :)
Ben 1 ayı bitirdim sağ yanağımda bi kusma oldu 4 -6 arasında sivilce çıktı.Siyah noktalarda baya bi azalma var dudaklarıma evde bol bol hametan suruyorum.Doktor nasil gunes kremi vermedi anlamadim ben bioderma akn mat kullaniyorum memnunumda.Nemlendirici banada onermedi loreal jel krem aldim bende olur dedi doktor gosterdigimde.Gece yatmadan once hametan suruyodum surme o cok yagli sivilcelenme yapar dedi ve dozu 40 mg a cikardi .

7 ay 15 gün aknetrent kullandım tedavi bundan bir hafta önce bitti yuzumde sadece lekeler kaldı ve çukurluklar.
Leke için krem verdi doktor çukur içinde lazer önerdi.
Başta kullanmaktan kaciniyordum ama çok çabuk geçti zaman . kullanmayı dusunen varsa kışın başlayın.

X