Akraba ziyaretinden kaynaklanan anlaşmazlık ve boşanma ..

AL_Omrumu

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2014
95
4
31
Merhaba arkadaşlar ..
Benim oturduğum mahallede bana yakın 5 teyzem ve anneannem var . Mahallemde olmalarına rağmen eşim onlara gidip gelmeme izin vermiyor yıllardır . Ve artık bu canıma tak etti . Durum ciddiye bindi . Şu an bu konuyu aşmaya çalışıyoruz . Akrabam olan teyzelerime gidememek beni kahrediyor . Ve mutsuz oluyorum . Mutsuz olunca eşimede huzur veremiyorum . Basitmiş gibi görünüyor ama büyük bir sorun oldu aramızda . Eşim avukat tutma hazırlığında ve son kez konuşmak istedik . Bütün akrabalarıma izin verip teyzelerime gitmemi istemiyor ve bu konuda çok zorluyorum kendimi ama izin vermek gelmiyor içimden diyor . Bu durumu nasıl aşacağımızı bilemiyorum yuvam parçalanmak üzere ve iki çocuğumuz var . Lütfen bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yazın benim için çok önemli çok içinden çıkılması güç bi durum . Teyzelerimden men edilmek canımı çok sıkıyor bir çok zaman kabul ediyorum tamam gitmicem diyorum ama ileriki zamanlarda gene kafama takılıyor ve eşimle aramızda tartışma ve huzursuzluk çıkıyor . Eşimin gerekçesi ise onların yaşam tarzlarının bize uymaması olarak açıklıyor . yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim .
 

mihmandariye

sabır&dua&şükür
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2011
1.639
1.140
islam da sıla-i rahim farzdır! aileyle ilişkiyi kesmek günahtır. hrstiyan da olsa, ateist de olsa, komünist:) de olsa görüşmek gerekir. yeğen büyüklerini aramak zorunda. sonuçta sen veya eşin her gördüğü şeye imrenen değişen, karakterini değiştiren birisi değilsnz.
!
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1096 gün geçti.

fofo1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
919
293
Yasam tarzi uymayabilir ama sonucta onlarda kslmiyorsun ya gorecegin haftada bir iki saat bu cok kotu bisey ama su var teyzeler icin de yuvani yikma derim tek sorun buysa