akşam 6'dan sonra yemek yememek

ayddilekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2011
63
0
öncelikle meraba :) hemen konuya giriyorum boyum 162 kilom 69 uzun süredir diyet yapıyorum elma sirkesi diyeti vs vs ... şimdi tekrar kilo almaya başladım ve 3 ay içinde tekrar kilo vermem gerek fikirlerinize ihtiyacım var 6'dan sonra yemek yemicem yarından itibaren kahvaltı yeerine k-fleks yicem ara öğün meyve tüketicem akşam altıda ekmeksiz hafif bi yemek veya sabah normal kahvaltı akşam k-flex sorunum şu ki ben erken kalkamıyorum öğlen uyanıyorum bu yüzden kilo veremiceğim söylendi :KK43: fikir verin lütfennnnnnEn Büyük TÜRKİYE

merhaba.diyetinde başarılar dilerim.kilo vereceğine eminim.zamanla sporu da ekle hayatına.:13:

Bol su ve yeşilçay eşliğinde sporada devam et.. Bende kilomdan memnunum ama 6 dan sonra birşey yemiyorum gerçekten etkisini görüyorum göreceksinde ..
Çok uyumak hiçbir şekilde iyi değil .. Zinde olamıyor hantallaşıyorsun .. Erken kalkmaya alıştır kendini..

Hadi bakalım kolay gelsin..
Azmine başarılar
:KK34:

çok çok çok teşekkürler :13: umarım başarılı olucam spor olarak yürüyorum bol bol zaten hareketliyimdir... ancak erken kalkamıyorum malesef ama çok uyumuyorum geç yatıyorum 8 saaty uyuyorum yani ama kesinlikle erken kalkamıyorum çok denedim ama olmuyor şaka gibi dimi :)

cnm ya bende diyorum aksam altı bilemedin yediden sonra bişey yemicem diye ama her aksam bozuyorumm

bende sana katilimmm yarın bende başliimmm

beraber zayıflayalım :KK1::KK1::KK1:

ay süper oldu bu inan yanlız olunca hevesin gidiyo pes ediyosun amaaannnn yarın başlarım yarın başlarım diyip şiiştikçe şişio insan benim mayısa kadar vaktim var çok hırslandım şimdi zayıflıycammmmmm :)) pazartesinden pazartesiye kilolarımızı yazalım bakalım nasıl olucak canım:KK49::KK49:

ay süper oldu bu inan yanlız olunca hevesin gidiyo pes ediyosun amaaannnn yarın başlarım yarın başlarım diyip şiiştikçe şişio insan benim mayısa kadar vaktim var çok hırslandım şimdi zayıflıycammmmmm :)) pazartesinden pazartesiye kilolarımızı yazalım bakalım nasıl olucak canım:KK49::KK49:

canım okey anlastık

benm kendimce 15 kilo fazlam var

pazat-rtesinden pazartesine kilo kaybını yazalım

sewindim bende

artık sorumluluk sahibiyim sana karsı tabi sende bana karsı:KK1::KK1::KK1::KK1:

6dan sonra birşey yok ama bende hakem olayım :KK9::KK9:
Canınız isticek kıvrancaksınız ama yemek yok :KK20:

Yeşilçay içmelisiniz kesinlikle göbeğimin olmayışını buna borçluyum ben :KK17:
Bol su :nazar:Zayıflığımıda buna borçluyum
:KK34::KK34::KK34:

Hadi bakalım hmm kontrole gelcem :KK9:

Kolay gelsin canlar
:KK16:

6dan sonra birşey yok ama bende hakem olayım :KK9::KK9:
Canınız isticek kıvrancaksınız ama yemek yok :KK20:

Yeşilçay içmelisiniz kesinlikle göbeğimin olmayışını buna borçluyum ben :KK17:
Bol su :nazar:Zayıflığımıda buna borçluyum
:KK34::KK34::KK34:

Hadi bakalım hmm kontrole gelcem :KK9:

Kolay gelsin canlar
:KK16:

sende ayrı bi güzellik kattın şimdi teşekkürlerrrr incecik olcazz bizde :)) su konusunda haklısın ben gün 2 litre içebiliorum anca :KK37:

Bak demin bi topikte paylaştım sende faydalan canım,,,

Kesinlikle denemelisin şu şişeler varya bunlardan bende 2 tane var .. Üzüm şırası bunlar tabi :KK9:
Tipi itibari ile çok çabuk bitiyormuş gibi geliyor içinde ki su sana ..
Düşün bi tanesi 1lt 2 tane iç 2 lt .. Genelde günde 3 şişe içiyorum ben eder sana 3 lt
Ben bunlarla alıştım sır bunda .. Başka 1 lt lik şeylerde içmek gelmiyor içimden :KK9:
Bunlar hemen bitiyor özellikle büyük bardak kullan ...

Bak bunu kesin dene işine yararsa dualarını bekliyorum evlenücümde :KK9::127:
Büyüğü ama küçüğünü boşver, büyüğünden alıver
5104979146ba457d8b9b820d12ec7b74ProductDetail.jpg

öncelikle meraba :) hemen konuya giriyorum boyum 162 kilom 69 uzun süredir diyet yapıyorum elma sirkesi diyeti vs vs ... şimdi tekrar kilo almaya başladım ve 3 ay içinde tekrar kilo vermem gerek fikirlerinize ihtiyacım var 6'dan sonra yemek yemicem yarından itibaren kahvaltı yeerine k-fleks yicem ara öğün meyve tüketicem akşam altıda ekmeksiz hafif bi yemek veya sabah normal kahvaltı akşam k-flex sorunum şu ki ben erken kalkamıyorum öğlen uyanıyorum bu yüzden kilo veremiceğim söylendi :KK43: fikir verin lütfennnnnnEn Büyük TÜRKİYE

kesinlikle öğlen kalkmayın sabah 10 gibi fln kalkıp güzelce kahvaltınızı yapın k flexi ara öğünde tavsiye ederim ben bu sayede çok kilo verdim. akşam 8 den sonra yemek ve meyve kesinlikle yemedim yeşil çay içtim. günde 1 lt sıcak su 1 lt normal su tükettim tavsiye ederim

kesinlikle öğlen kalkmayın sabah 10 gibi fln kalkıp güzelce kahvaltınızı yapın k flexi ara öğünde tavsiye ederim ben bu sayede çok kilo verdim. akşam 8 den sonra yemek ve meyve kesinlikle yemedim yeşil çay içtim. günde 1 lt sıcak su 1 lt normal su tükettim tavsiye ederim
teşekkür ederim canım tavsiyen için ama gari:KK50:p geliyor belki size ama ben istisnalar dışında gerçekten erken kalkamıyorum geç yatıoru 3 gibi falan :KK43:

Canımmm evet sakın k flexi kahvaltı niyetine yeme ... Öğlen yemeğinde tüket ama yemek niyetine ye sonra üzerine yeme yani :KK34:
Kahvaltında haşlanmış yumurtanı peynirini falan bir güzel ye özellikle çavdar ekmeği ye ben alıştım inanır mısın beyaz ekmek hiç sevmiyorum 4 5 senedir çavdar yiyorum ben çok seviyorum lezzetli kepekliden de daha etkili ..

Ben sana elimden geldiğince yardımcı olacağım :KK34::KK34::KK34:

Üstelik şeker sevmiyorum çayımda da yok kullanmam ..

Son düzenleme:
ayyyy bendemı katılsam sıze ne yapsam önden göbişim çıktı acık sanki benımdeeeee

Tekrar merhabaaaa :KK3:
:KK9:
kk küçük :13:

Yeşilçay tüketmenizi tavsiye ederim, göbek yaglarına birebir .. Özellikle yogurt !

X