Akupunktur Yöntemi İle Zayıflama

merhaba ben de akupunktura başladım.18.günde tam 4,200 kg kaybetmişim.arada uymak zor da olsa dayanabiliyorum.hiç kaçamak yapmadım.başlangıç kilom 70,6 idi.3 gün önce 66,4 çıktım.ilk seferde bayağı iyi geldi bana.doktor da tebrik etti zaten.hatta 1 öğün serbestsin istediğini ye dedi.bir sonraki randevum 23 martta.hedef kilom 60.ama ben 57-58 olup 2-3 kilo kontrol payı bırakmak istiyorum.

Eskişehir'de oturuyorum.ilk seansta 45tl ödedim.diğer seanslar 25 tl.sizin ödediğiniz ücretleri okuyunca çok şaşırdım.benim ki çok ucuz galiba.ama çok işe yarıyor.isterseniz verdiği diyeti paylaşabilirim.

ferda26 paylaşırsan diyet listeni sevinirim

her öğünde yoğurt(1 kase)mutlaka var.sadece balığın yanında yok.her öğün 1 dilim kepekli ekmek mutlaka yenecek.(doktor bu ikisini yemeyerek kendini karda sayma sakın dedi.)

sabah:yumurta (1gün var bir gün yok.)
5 zeytin,peynir,domates ,salatalık,yeşillik (sınırsız)
öğlen:ne yemek varsa yiyorum ama tek çeşit.çorbaysa 2 kepçe,yemekse 6 yemek kaşığı.ve salata
ikindi ara öğünü:1 meyve
akşam:ne yemek varsa ye (6 kaşık),salata(sınırsız ama yağsız tuzsuz)
en geç saat 10 akadar ara öğün :1 meyve

aslında az gibi görünse de yoğurt ve ekmek de yiyince doyuluyor.kahvaltıda bile her gün yoğurt var.bu arada kırmızı et yiyeceksem 150 gram kadar,balık ya da tavuk yiyeceksem 200 gram kadar hakkım var.çerez kesinlikle yasak.alkol,kola,meyveli soda yasak.günde en az 2 litre su içilecek.meyve çayları,sütsüz şekersiz kahve ,sade soda serbest.bir de pasta falan sakın haaa....ucundan tadına bile bakmayacaksın dedi.her türlü hazır yiyecek yasak.diyet bisküvi bile yok.başlangıçta bana da çok katı geldi ama 3günde alıştım.arada canım abur cubur çekse de dayanmaya çalışıyorum.henüz kaçamak yapmadım.sadece doktorun verdiği 1 öğün ödülde pizza yedim ama doktor izin verdiği için kaçamak saymıyorum.
sanki şimdi kilo vermem durdu gibi hissediyorum.canım sıkkın biraz.daha 11 gün var randevuma ama kilo veremezsem diye korkuyorum.çünkü o 1 öğünlük ödül beni çok motive ediyor.ya ödülü kazanamazsam.....

cnm moralini bozmak ıstemem ama sen bu dıyetı yapınca zaten zayıflarsın sana akupunturun ayrıca bır etkısı oldumu mesela ben onu merak edıyorum

hangi doktor nerede?

doktoru kım nerede gıtmıs

cnm moralini bozmak ıstemem ama sen bu dıyetı yapınca zaten zayıflarsın sana akupunturun ayrıca bır etkısı oldumu mesela ben onu merak edıyorum

evet haklısın bu diyetle zaten kilo verilir ancak bilemiyorum pisikolojik midir yoksa gerçekten etkisi var mıdır ama diyete uymakta zorlanmıyorum.baş ağrıları,mide kazınmaları yok.ayrıca doktora gideceğim,utanmayayım diye motive oluyorum.doktorun kontrol edecek olması beni bayağı gaza getiriyor.bir de doktor kontrolü günü eğer iyi kilo vermişsem ödül veriyor.ben bu ödülleri kaçırmak istemiyorum.kendime ödül versem yedikten sonra pişmanlık duyuyorum.ama doktor ödül verince yiyiyorum ve pişmanlık yerine mutluluk duyuyorum(hakettim bunu diye düşünüyorum)
başladığımda 70,6 idi kilom.bu sabah 64,7 çıktım kendi tartımda ama aynı tarıyor doktorun tartısıyla(200-300 gr oynayabiliyor arada )tam 1 ay oldu başlayalı.kontrolüm haftaya pazartesi günü.1 kilo daha veririm inşallah.bu arada boyum 1,65.hedef 60kg.pek de bişey kalmadı gibi.bu arada hiç spor yapmıyorum.diyeti bırakınca da spor yapmaya başlıycam.

Çok iyi vermişsiniz kilo bende yaptırdım ama faydasını görmedim yani anlayamadım ben kendimi tutmasam yiyordum doktordan mi benden mi anlamadım bende kasımdan beri diyetdeyim 12 kilo verdim korunma programında akupunktur yaptirsam mi diye düşünüyorum

12 kilo da çok iyi,tebrikler.akupunkturla kilo koruma programını duydum ama inan nasıl yapıldığını bilmiyorum.bence daha önce yaptıranlara sormak lazım.

merhabalar ben aslnda estetichada başlayacaktım ama gülnur musa dan cok memnun olanlar var oda bana cok yakın estetıcha daha pahalı bırde vucut ve kulak ıksını bırden verdi. sizce hangısnı denesem

Merhabalar 25 yaşındayım. Boy 1.68 66 kiloyum hedefim 10 kilo vermek. Bgn başladım akupuntura bakirkoy tıp merkezinde hadi hayırlısı bakalım haftaya gittiğimde kaç kilo vereceğim. Bölgesel de akupuntur uygalayacak.seansı 50tl

bend enerak saldım şu akuputura bende mı yaptırsam kiii

ben haftada 1 kilo versem daha ne isterim ben denemedim yapamadığım şey kalmadı benim vucud tutuyor şimdi akupunturu araştırmaya başladım...

kızlar aranıza yeni katılıyorum. akupunktura başlayalı 5 hafta oldu 8.5 kilo verdim. zayıflatacağına inanmıyordum ama çok mutluyum herkeze tavsiye ederim.

ayda ne kadar verdiriyor bünyeye göre degişir tabi bu söylediğimde . bende 3 gün oldu baslayalı doktor diyet verdi harfien uyuyorum bakalım sonuc ne olacak

bende yeni uyeyim konunun bile neren acılcagını bilmiyorum bende 3 gün oldu akapuntura baslayalı bakalım sonuc nasıll olacak

doktorum diyet verdi tam uydum 90.4 den şu anda 78.7 ye indim boy 1.68 . hedef 70 kg olmak 1 ay gidemedim tadilat işlerim vardı bu hafta pazaetesi tekrar başladım. gitmediğim süredede 1.5 kg vermişim. ilk önce kilo vermede kararlı olacaksınız karalı olunca diyet bende problem yaratmadı. ben başardım ve devam edecem herkeze tavsiyem hiç durmadan kararlı iseniz hemen başlayın 5 yıl onca kiloyu boşa taşımışım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…