Aldatan eski sevgilim 1 yildir ayriyiz

Hayatımı mahvetmek istemiyorum affetmek de istemiyorum ama artık şu düşüncelerden ruh halinden kurtulmak istiyorum...

Benden sana bir hayat tavsiyesi .insan 7 sinde ne ise 70 inde de odur..bu adam değişmez..mesela adam cimri diyelim..25 yıl cimri olan adam seni tanıdığında cömert olmaz...yada adam sorumsuz..30 yaşında seni tanıdığında birden sorumluluk sahibi olmaz...bu adamı böyle..birlikte olacaksan da böyle kabul edeceksin..değişir diye düşünmek polyannacılık

Gözü karadan mora dönüşünce anlayacak bizi ama gelde anlat hadi...
Madem bildigini okuyacak neden konu aciyor onu da anlamiyorum. Git kollarina kos dememizi bekliyordu sanirim. Erkekler bosta kalinca eskilere sarar ya. Adam bir ara bos kalmis iste, aramis.. kizimiz da hala sevdigini saniyor, adamin onun icin yanip tutustugunu saniyor.
Simdi o da boslukta. Denesin o da gorsun. Insan neylerse kendi eylermis zaten.

Bizde hata insanlara istediklerini vermiyoruz diye kötü oluyoruz napalım. Yinede yaşayacağı var. Dalga geçtiğimiz sanıyor ama hayatın geçtiği dalgalarla daha karşılaşmadı. Her insanın kaderi çizilmiş tamamda akılda bahşedilmiş. Kullanmakta lazım arada.

özlemiyosun karntina yeni birileriyle tanışamamak falan aklına giriyo. yapma derim.

yaşınız daha 21, YİRMİBİR, ve görücü usulü evlensem keşke mi diyorsunuz. Lütfen biraz olgunlaşmadan evlenmeyin aldatılmışsınız ve keşke görücü usulü evlensem diyorsunuz pes diyorum. Okulunuza işinize odaklanın hayat erkeklerden mi ibaret. Kızlarımızı anlayamıyorum gerçekten

Sen yanındayken sen onu severken konuşurken seni beklememiş adam ayrıldıktan sonra mı bekleyecek?

Barışsanız bir de suçlar böyle tipler ayrıldın benden soğudum senden gibi triplerle sürüncemeli bir ilişki istiyorsanız,ikinci kez aldatılmayı kabul ediyorsanız....

Benden 1 yaş büyüksün daha cok gencsin bu yaşta bu tür şeylere takılman saçma :) şimdiden triplenmeye başlamışsın görücü usulu evlensem bile olur diyosun...
Herkesin başından böyle şeyler geçiyor ben senin yerinde olsam affetmem çünkü 1 kere yapan tekrar yapar unutma. Ne ahmetler mehmetler gelip geçecek 1 kişiye bu kadar takılma derim :)

O değil ama tekrar bir araya gelirseniz aldatılmak kaderiniz olacak. Bayılıyorsunuz sizi küçük düşüren, üzen erkekleri tepenizde taşımaya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…