Aldatildim !!!

Mrb esim yurtdisinda dogmus buyumus rahat bi insan orda 2 evlilik yapms 2. Esinden iki cocugu var ve gormesi yasak ! Dayanamayip istanbula geliyor ve malesef biz tanisiyoruz asik oluyoruz goya falan neyse cok kisa zamanda nisanlandik bi ara ayrildk baskasiyla olmus vs baristik ve ben guvenmedm 2 3 gunluk ayrilikta baskasina bakamamali insan neyse cok sevdigimden evlenince yapmaz diye kendimi avuttum ama artik hic guvenemedm evlendik bir oglumuz oldu 6 aylik suan esim evden ise isten eve gelir ickisi kumari yok hrrseyi benimle yapar bos vakitlerinde beraberiz falan telefondaki herseyini bilirim yani saklayacak birsey yok sifreleri kayitlari disardyken foto atar burdyim diye ise giderken is arkdslarini alir donustede birakir 3 hafta once bir kadin girdi ise onuda aliyordu kim falan derken evli vs demisti bende ustelemedm ama esim yurtdisinda ysdadigi icin hep derdm burasi ora gibi deil insnlar samimiyetini yanlis anlar cizgini koru ben yapiyorum biliorm derdi 1 1.5 hafta once ufktn degisimler oldu hislerim gucludur efendm cnm diye acar ama arabada onlar oldunda efendm der vs vs bnde suphelenip eski telefonu sarj edip ses kayit cihazi olarak sadece arabada ne konusuluor diye merak ettigimden kaydi acip el cantasina koydum amacim konusma dinlemekti ve duyduklarima inanamadim o 3 hafta once ise giren kadini almis otoparka gidelimmi diyor kadin kameralar var diyor sonra burasi iyi birsey olmaz diyip araba duruyor bir iliski deil ama kadin esimi tatmin ediyor ve o sesleri duymak igrencti ! Esim sokta vurdum vurdum sesi cikmiyor bos bos bakior baslama hikayeside kadin kocasiyla tartismis arabaya bindinde agliyormus kocamin omzuna yaslanmis bizimde aramiz kotuydu o an yakinlasmislar ve benim ses kaydi yaptigim gunde ilk kez boyle yasamislar Allahin sevgili kuluyum ! Cunku ikiside evli sabahin koru yolun kenarinda kim nrrde nasil bilecek kimin aklinin ucuna gelir boyle birsey ikisi arasinda kalacak belkide devam edecekti ! ailesiyle gorustm herkes bnm arkamda esim cok pisman herseyden vazgecmis durumda 2 gundur ise gitmiyor ayaklarimi opup yalvariyor snei bukadr sevdigimi bilmiyrdum sen bendn ilgi sevgi istedin ben sana ne yaptm surekli agliyor ki aglayan bi insanda deildi hic. 1 kere gormustm simdi pesimden ayrilmiyor benm bu sehirde kimsem yok ve bnm aileimn oldugu sehre gidip yasamamzi teklif etti hersey banka hesaplari elinde olck bana harclik vercksin kopeginm senin ez beni affetme ama gitme birakma erkekligimdende vazgececm ilac iceyim bidaha kullanamayim gizunun onunde icerim hicbirseynsenden onemlin deil diyor ve ne yapacam bilmiyorum 6 aylik oglumla kaldim boyle !!! Demem o ki kocanizin sifresinide bilseniz takipte etsenz evden ise isten evede gitse yapcagini her sekilde yapiyor !

Ha kadinada dersini verdim aradim konstm hakaret etmedim normal bi sekilde konustm ben boyle konustukca yerin dibine girdi bana kufur et hakaret et bnmle gorus yuzume tukur ne olur diye yalvardi kanser hastasiymis az omru varmis dedm olursunuz ins esimde olsun en azindan cocuklarinizin basi yerde olmaz ! Daha birsuru sey Ve ona mahkemede zinadan dava acicagimi soyledim adini biliordum kocanada ulasacsgim tek bnm yuvam yikilmayacak sizde cekceksiniz dedim kan cikar yapma dedi dedm ciksin gelsin bu esim olcak insanida oldursun esimde dinliyor bos bos bakior sesi cikmiyor sonra kapadm tel nosundan soyadini buldum aradim dedm bumu soyadin evet dedi dedm adresinide bulcam bekle ariyor ariyor tek niyetim korkutup ders vermek kimseyi canindan edemem Allaha inancim sonsuz kimseye sebep olamam onun cocunu annesiz babasiz birakamam vicdanim el vermezdi bi sure gecti msj atti kocamla knscm sen yapma dedi bnde aradm bu korku sana yetmistir umarim dedm aglamaya basladi kendine beddua ediyor falan bnm 6 aylik bebegimn gunahina girdin ben seni cocugunun gunahina girmicem dedm sen hergun onun yuzune bakamayip vicdaninla savasarak olceksn dedm birdahada beni arama seni aramayacm dedm gormek istyrm seni seni doguran ana ne guzel evlat yetistirmis faln diyor kapadm neyse sonra msj atti ben bu vicdan azabiyla olecem beni affet hakkini helal et ne olur diye dedm ne 6 aylik oglumun hakki nede ben bana yasattiklarini helal etmiorm birdaha kimdenin yuvssni dagitmassin ins Allah senin islah etsin deyip dahada diyaloga girmedim .

3 gundur cehennemi yasiyorum ne yapmaliyim bilmiyorum annem rahatsiz oldugu icin soyleyemedim annemle babam ayri babam engelli kendine zor yetiyor ben esime soyledim burda kimsem yok sen benm babam annem kocam dostum arkdsm herseydin sen hrrseyimi elimden aldin aglamaktan helak oldu ama zerre umrmda deil ! Ailesi az sabret diyorlar cocugun icin ama bnm bu insani icim kaldirmiyor esim cocugu kucana alip kiyma ayirma bizi diyor ama kendisi kiydi !! Sadece siz yasasaniz bunlari napardiniz !! Bi akil verin baskasi yazsa ben ayrilmalisin derdim ama kendim yasiyorm ve lanet olsun yapamiyorum gidemiyorum oglum.icin !!!
Off Allahim yardimcin olsun çok zor bir durum rabbim.kimseye yasatmasin insllh ne denirki canm boşa desek oğlum icin diceksin bosama desek olmicak en guzel kararı kendin iyice düşün taşın kendin ver bu konulardada pek büyük konuşmamak gerek çünki bole okuyunca aslan kesilip sonra Alalh korusun baslarina gelince çocuklarını düşünen çoğu insan var hepimizin başına gelebilir yüzden yorum yapamıyorum büyük konuşmaya girmesin diye onun icin iyice düşün taşın senin ve oglun icin en iyisi ni yap ilerde pişman olmayacagin kararı ver arkadasim Allah yardimcin olsun

Bi solukta okudum çok haklısın çok iyi yapmışsın yaptığın her şeyi ama şu an çok öfkelisin. Her ne yapacaksan önce sakinleş öyle yap. Ailenle telefonda biraz biraz cıtlatirsin. Aldattı diye değil de anlaşamıyoruz olmuyo biraz kafa dinlemeye gelicem falan diye. Gittiğinde yavaş yavaş anlatırsın. Yol uzakmis bebekle cok zor uçak falan yok mudur? Ya da pek tavsiye etmek istemesemde baya pişman görünüyo adam. Acaba cidden sözünde durabilir mi diye düşünüyo insan.

Pisman olduguna eminim ama son pismanlik hicbirseye yaramaz ve her hatanin bedeli olmak zorunda kartlarini verdi almadim cuzdanima koymus harcligini ben vercekmisim ailemin oldugu sehre tasinmayi teklif etti isten gelirim cocuga bn bakarim sen cik gez eglen ama birakma beni diye yalvariyor ama bnm icin hicbirsey ifade etmiyor . ben annemin evine gittikten sonra bu evin kapisindan bile gecmem o yuzden konusup kndi esyalarimizi yollayip oyle gitmeyi dusunuyorum birdaha buraya donmemek uzere .

affet ya da affetme ama ne unutabilirsin ne de onu eskisi gibi sevebilirsin. hiçbir şey eskisi gibi olmaz. evliliğinizi sürdürseniz bile her tartışma bu olaya bağlanacak.
Allah yardımcınız olsun.

Off Allahim yardimcin olsun çok zor bir durum rabbim.kimseye yasatmasin insllh ne denirki canm boşa desek oğlum icin diceksin bosama desek olmicak en guzel kararı kendin iyice düşün taşın kendin ver bu konulardada pek büyük konuşmamak gerek çünki bole okuyunca aslan kesilip sonra Alalh korusun baslarina gelince çocuklarını düşünen çoğu insan var hepimizin başına gelebilir yüzden yorum yapamıyorum büyük konuşmaya girmesin diye onun icin iyice düşün taşın senin ve oglun icin en iyisi ni yap ilerde pişman olmayacagin kararı ver arkadasim Allah yardimcin olsun

O 'ASLAN' kesilenlerden biride benim acikcasi insanin basina gelince aslanlik kaplanlik hicbirsey kalmiyormus ben oglumu su sureci atlatana kadr dusunuyorum yani ailesinede soyledim oglun icin sabret diyorlar ama ben oglum icin su sureci atlatana kadar sabredebilrim ben kendimide dusunmek zorundayim cunku ben degersiz aptal bir insan degilim . Bnde babasiz buyudum zordu ama buyudum karakter olarakta saglamim sukur oglumda zorda olsa buyuyecek.

O 'ASLAN' kesilenlerden biride benim acikcasi insanin basina gelince aslanlik kaplanlik hicbirsey kalmiyormus ben oglumu su sureci atlatana kadr dusunuyorum yani ailesinede soyledim oglun icin sabret diyorlar ama ben oglum icin su sureci atlatana kadar sabredebilrim ben kendimide dusunmek zorundayim cunku ben degersiz aptal bir insan degilim . Bnde babasiz buyudum zordu ama buyudum karakter olarakta saglamim sukur oglumda zorda olsa buyuyecek.
Benim de bebeğim üç aylık. Hamileyken ayrıldım..

Çok tevafuk bir olaya şahit oluyorum şuan kk ya arasıra girip okuyup çok yorum yapmayan biriyimdir
Ama ben bu konu sahibini tanıyorum. Çok tesadüf oldu şuan şaşkınlık içindeyim
Baş harfin N
Allah yardımcın olsun
Konu fake değil

Bu adam tekrar Hollanda'ya veya herhangi bir AB ülkesine girebiliyor mu? Yani siz cocugunuzla hic kayinvalideyi ziyarete gittiniz mi?

Yurdisinda yasayan insanlarimizi taniyorum diyebilirim. Hele de yasli olanlari. Sizin gibi ben de gözlerimle görmedigim icin kesin diyemem ama cok büyük ihtimalle size anlatilan gibi degil olaylar. Mahkemeyi kazanmismis gördünüzmü karari yoksa onun dedigine istinaden mi biliyorsunuz? Bizim kavramini unuttugumuz hukuk gercekten isler buralarda. Hollandali bir kadinin cocuklarin agzina aci biber sürmeye ihtiyaci yok. Birak siddeti kanitlamayi beyani yeter. Bu adam beni veya cocuklarimi dövdü degil dövecek demesi yeter yasaklama karari icin. Kaynananizla bir arada kaldiniz mi hic?

Bence olay kültür catismasidir. Anneleri yabanci da olsa cocuklar bizim kanimizdan bizim istedigimiz gibi yetisecekler olaylari dönmüs olabilir. Bakin tekrar ediyorum bu adamin babaligini bir arastirin sorgulayin. Sizin de cocugunuz var. Anne siddet nedeniyle dava acacak ama mahkemeyi baba kazanmasina ragmen yine de cocuklari göremeyecek. Türkiye gibi sanmayin. Mahkeme kararina aykiri davranamaz kimse.

Arkdasa katiliyorum. Bu isin ardinda bi is var. Ben hollandada yasiyorum. Isterseniz beraberce kadinla iletisime gecip dava sonuclarini ve ayrintilari aktara bilirim size kadinla konusup. Gerek gorurseniz ozel mesaj atin.

Edit: kadin yabanci diye okudum sanirim bi yerde. Bu sebepten yardimci olurum dedim. Yabanci degilse bu is âla kendinizde takip edebilirsinz. Ama arastirin kesin derim.

Yine siz bilirsiniz ama köpekler gibi pişman
Burda tek suçlu eşiniz değil karşıda ki kadında öyle. Kim bilir naptı ? Diyorsunuz ya şehvetli konuşmaları vardı diye ona kanmış kapılmış olabilir. Ama bu pişmanlığı gerçek gibi geliyor biraz zaman verin. acele etmeyin

Geçen gün cep telefonumla işyerindeki odamda arkadaşımın sesini kaydetmek istedim. Aramızda 1 m. ya var ya yoktu. Ama malesef güzel bir kayıt olmadı. Şimdi çantanın içindeki o telefonun (hemde eski) bu kadar ayrıntılı bir kayıt yapması bana inandırıcı gelmedi.
Açıkcası ben inanmadım konuya.

eşinin ailesi haklı.bence bir süre eşin ailesinde kalsın sen de evinde kafanı toparla.kendi ailene bence hemen birşey söyleme. çünkü bu durumu dillendirirsen sonrasında sen sıkıntı yaşarsın.bu senin hayatın eşine güvenebiliyorsan devam et derim bir yuvayı dağıtmak çok kolay inan ama onu sürdürebilmek çok zor.gerçekten kendi kendine kalıp biraz düşünmelisin eşinin sana sunduğu teklifleri de bi düşün derim.şunu da unutma bu hayat senin en doğru kararı kendin vereceksin kimsenin dolduruşuna gelme.verdiğin karardan ötürü de kimse seni yargılayamaz bunu aklından çıkarma

X