Aldatildim !!!

Affetmeye niyetim yok asla . Bunu yazma nedenlerimdn birisi evden ise gidip gelen kocalarinin onlara taptini asla aldatmayacagini dusunup telefonlari saklamayan insanlarinda her turlu yapabildiklerini gsotermek icindi.
Yaşadığın gerçek çok zor bir durum olmalı, Allah yardımcın olsun. Dışardan yorum yapması kolay ama nasıl zor ve bıçak sırtı bir durumda olduğunu en iyi sen bilirsin..
ben de 1 yaşında bir kız çocuk annesiyim.. Ve şükür eşimden bir şüphem yok, ama gerçekten korktum şimdi ben de..
Tamam doğru bir insan isterse, her türlü kısıtlamanın altında bile her şeyi yapabilir, yapabilir de
Şu hayatta eşimize, aynı yastığa baş koyduğumuz adama, çocuğumuzun babasına bile güvenemeyeceksek ( ki bence evliliğin en temel unsuru güvendir) nasıl huzurlu yaşamaya devam edeceğiz acaba??.....

Benim anlamadigim şey kadın kanser hastasıymis, az ömrüm var demiş. Demek ki kanser son evrede. Son evrede bir kanser hastası çalışamaz. Yalan söylüyor. Köşeye sıkışmış yalan atmış. İnanma. Ben olsam kocasına bir şekilde söylerdim. Kendimi ifşa etmeden.

Ben cocuklari konusunda hicbir suphe edemiyorum sadece cocuklarina sevgisinden suphe etmiorm geri kalan hersy yalan zaten cunku evde oldugu vakitte surekli cocukla ilgileniyor disari ciktimizda hep o ilgilenir ben unuturum ilaclarini hatirlatir aksam meyve puresi yapim diye ben soylemeden getirir sbah erken kalksa bile gece cocuk uyandiginda kalkip uytur bi of demedi bnm oglum kuvezde kaldi 1 aya yakin hergn 2 3 defa giderdi gormese bile eve getirdik yanimda kimse kalmayinca isten ayrildi 2 hafta cocuguyla ilgilendi iyi bir baba ama asla iyi bir koca degil olamazda !

Kaynanam konusunda yanildigimi dusunmuyorum 2 gelinide yaninda surekli beraberler 4 torun en kucugu 5 aylik suan kaynanam bakiyor bacagindan rahatsiz oldugu halde aman banane siz bakin diyebilir gelinler evleri oldugu halde kaynanamlrdalar ben kayinbabamla babamdan daha cok konusuyorm babamdan daha cok beni ariyor ve bunu duydugumda ben senin arkandayim kizim dedi hickimse esimle konusmuyor whatsp atms annesi bayagi agir konusmus esimin yuzu yok telefonlari acmadi aramiyorda ben az once gene sinir patlamasi yasadm kendi kendime zarar veriorm cocuguma bakamiyorm ben ne yapicam bilmiyorm kimsem yok kafayi yicem burda

Kendinizi gücsüz hissetmeyin güc sizde simdi. Hata yapmak yanilmak biz insanlar icin. Sükredin ki ne bicim bir adam oldugunu gördünüz. Ömür boyu aldatilmaktan kücük düsürülmektense böyle üzülün daha iyi. Zaman atlatmaniza yardim edecektir. Cocugunuz var o teselli olsun size. Oturup evde kurmayin. Cikin disarda yemege gidin cocugunuzu saga sola götürün. Bu adamda en ufak bir ümit yok. Pislik cukurunun icinde, sizi de cekmesine izin vermeyin. Madem cocugunuza iyi baba oldugunu söylüyorsunuz oturun konusun. Kararlarinizi bildirin asla onun isteklerine kulak asmayin. Arkadas bu is bitti defolup gideceksin ama cocukla ilgili konulari konusmak zorundayim, bahanelerini yalanlarini duymak istemiyorum deyin hic ümitlenmesin. Ileriyi düsünerek karar verin. Cocugunuzun öz kardesleri var. Mutlaka bir gün ögrenip görüsecekler.

Kendinizi gücsüz hissetmeyin güc sizde simdi. Hata yapmak yanilmak biz insanlar icin. Sükredin ki ne bicim bir adam oldugunu gördünüz. Ömür boyu aldatilmaktan kücük düsürülmektense böyle üzülün daha iyi. Zaman atlatmaniza yardim edecektir. Cocugunuz var o teselli olsun size. Oturup evde kurmayin. Cikin disarda yemege gidin cocugunuzu saga sola götürün. Bu adamda en ufak bir ümit yok. Pislik cukurunun icinde, sizi de cekmesine izin vermeyin. Madem cocugunuza iyi baba oldugunu söylüyorsunuz oturun konusun. Kararlarinizi bildirin asla onun isteklerine kulak asmayin. Arkadas bu is bitti defolup gideceksin ama cocukla ilgili konulari konusmak zorundayim, bahanelerini yalanlarini duymak istemiyorum deyin hic ümitlenmesin. Ileriyi düsünerek karar verin. Cocugunuzun öz kardesleri var. Mutlaka bir gün ögrenip görüsecekler.

Cok sukurki zaten Allahin sevgili kuluyumki bu hemen ortaya cikti dahada uzayabilirdi aptal yerine konabilirdim onada dedim senin ne oldugunu soyluyordum kaynanam yapmaz artik akillandi geccmisten ders aldi diyordu artik ispatli kanitim var ve herkes ne oldugunu ogrendi ! ben zaten cok istiyorum ablalariyla ilerde gorusmesini esim cocuk istiyordu bide ! Ben hep onun 2 ablasi var zaten diyordum ben kendisinede soyledim seninle cocuk konusundada muhattap olmayacam annemle gorusursun ! Simdi namaza gitti camiye Allah affetmesin seni dedm gunahlarinimi temizleyecen ramazanda ilk kez sayemde oruc tuttu kesintisiz hemde namazada baslamisti oh demistim elimden geleni yapmistm cevresi yuzunden gitmedi sonra simdide bu buyuk hata ! Simdi gene Allaha yoneliyor Allah islah etsin yapan erkeklerim hepsini

Vallaha o ses kayıtlarını dinledikten sonra o adamla aynı yatağa yatabilicek misin? Bunu kendine sor hiç birşey olmaz çocuğu bahane etme cek gitt.

Sana ne ayrıl ne kal diyemiyorum.Devam edersen bile hiçbir zaman bu adama güvenemeyeceksin,hep huzursuz olup şüpheyle yaşayacaksın.Allah hakkında hayırlısını nasip etsin.

Benim anlamadigim şey kadın kanser hastasıymis, az ömrüm var demiş. Demek ki kanser son evrede. Son evrede bir kanser hastası çalışamaz. Yalan söylüyor. Köşeye sıkışmış yalan atmış. İnanma. Ben olsam kocasına bir şekilde söylerdim. Kendimi ifşa etmeden.

Ben nasildir bilmiyorum kendisi ben kanser hastasiyim beraberlik yasayamam kimseyle 1.5 2 sene omrum kaldi felan fistan kesit kesit yaziorm bu arada hastaymis kansermis gercekten son zamanlarinda Allaha yonelecegine en buyuk gunahlardan birini isledi Allah affetmesin

Vallaha o ses kayıtlarını dinledikten sonra o adamla aynı yatağa yatabilicek misin? Bunu kendine sor hiç birşey olmaz çocuğu bahane etme cek gitt.

Yatmiyorum yatmayacagimda zaten nereye gidim nasil gidim suan pat diye 6 aylik bebegimle ? Bahane ettigim birsey yok gidecem ama birden hicbise ayarlamadan nasil gidim bu cocun esyalari mamalari bir sekilde duzeni var yollarda rezilmi olayim onlari almadan nereye gidiorm tek basima sanki cok istiyorum burda kalmayida bahane diyorsunuz

Yatmiyorum yatmayacagimda zaten nereye gidim nasil gidim suan pat diye 6 aylik bebegimle ? Bahane ettigim birsey yok gidecem ama birden hicbise ayarlamadan nasil gidim bu cocun esyalari mamalari bir sekilde duzeni var yollarda rezilmi olayim onlari almadan nereye gidiorm tek basima sanki cok istiyorum burda kalmayida bahane diyorsunuz
Ayy nolcak doldur valizleei git ailenin yanına işte

Yaşadığın gerçek çok zor bir durum olmalı, Allah yardımcın olsun. Dışardan yorum yapması kolay ama nasıl zor ve bıçak sırtı bir durumda olduğunu en iyi sen bilirsin..
ben de 1 yaşında bir kız çocuk annesiyim.. Ve şükür eşimden bir şüphem yok, ama gerçekten korktum şimdi ben de..
Tamam doğru bir insan isterse, her türlü kısıtlamanın altında bile her şeyi yapabilir, yapabilir de
Şu hayatta eşimize, aynı yastığa baş koyduğumuz adama, çocuğumuzun babasına bile güvenemeyeceksek ( ki bence evliliğin en temel unsuru güvendir) nasıl huzurlu yaşamaya devam edeceğiz acaba??.....

Yasadiklarim cok cok zor cek git evden diyorlar 14 saat yol ben 6 aylik cocukla yollara nasil dusupte gideyim hasta zaten kimse bunu dusunmuyor hersey yap et durma bnde biliorm yapmayi etmeyi durmamayi ama bisileri ayarlamam gerek duzene koymam gerek . Ben artik kimseye guvenmiyorum inanki esim gorunurde tam 4 4 luk koca anlatayim evden ise isten eve gelir hicbirseyden eksik koymaz arkads ortami pek yoktur ama is cevresi cok genistir yani orya burya gitmez bizsiz hicbirsey yapmaz hafta sonu isi bile olsa bizide goturur telefonlar hep ortada telefon ekraninda benim resmim var nerdesin dedigimde resim atar direk burdayim diye hatta is arkdslari dalga gecer karisindan korkuyor kilibik diye yenge naptin sen bu adama derler adamlarinda resimlerini cekip yollar yemek yapar yapmayi cok sever benden titiz hatta temizlik yapar utusunu sabah kendi yapar herkesin imrenecegi disardan bakinca daha ne istiyorsun bulmussunda bunuyosun denecrk bir koca yemin ederimki zerresini abartmiyorum hatta fazlasi bile var . Ama gel gelelim huylu huyundan vazgecmezmis aklimin ucundan gecmeyen basima geldi insnlarla samimi konustunu biliordum ama bu sekilde seylrr duycami hic tahmin etmemistim kimin aklina gelir sabahin koru evli is arkdsyla yolda arabada Allah kimseye yasatmasinya neler yasadim ve yasiorm bi Allah bi ben biliyorum dusmanimin basina vermesin .

Asla affetma kuzu asla affetme !!! Derhal ayrıl bebeğine de kendine de eziyet olur !! Sesler kayıtlıysa mahkemeye sun ellerinde ne var ne yok al !! Vicdan yapma süründür ..!

Ayy nolcak doldur valizleei git ailenin yanına işte

Tmm annem hasta ben pat diye evine gidip ben geldim diyeyim kadin kalpten gitsin bakin once benim sakinlesmem lazim ben suan ogluma bakamiyorum oglumu kucagima alamiyorum 3 gunde 4 kilo verdim yasadigimi ben biliyorum ! Benim kendimi toparlamam lazim aileme annemle sakince konusmam lazim bundada zamana ihtiyacm var .

Mrb esim yurtdisinda dogmus buyumus rahat bi insan orda 2 evlilik yapms 2. Esinden iki cocugu var ve gormesi yasak ! Dayanamayip istanbula geliyor ve malesef biz tanisiyoruz asik oluyoruz goya falan neyse cok kisa zamanda nisanlandik bi ara ayrildk baskasiyla olmus vs baristik ve ben guvenmedm 2 3 gunluk ayrilikta baskasina bakamamali insan neyse cok sevdigimden evlenince yapmaz diye kendimi avuttum ama artik hic guvenemedm evlendik bir oglumuz oldu 6 aylik suan esim evden ise isten eve gelir ickisi kumari yok hrrseyi benimle yapar bos vakitlerinde beraberiz falan telefondaki herseyini bilirim yani saklayacak birsey yok sifreleri kayitlari disardyken foto atar burdyim diye ise giderken is arkdslarini alir donustede birakir 3 hafta once bir kadin girdi ise onuda aliyordu kim falan derken evli vs demisti bende ustelemedm ama esim yurtdisinda ysdadigi icin hep derdm burasi ora gibi deil insnlar samimiyetini yanlis anlar cizgini koru ben yapiyorum biliorm derdi 1 1.5 hafta once ufktn degisimler oldu hislerim gucludur efendm cnm diye acar ama arabada onlar oldunda efendm der vs vs bnde suphelenip eski telefonu sarj edip ses kayit cihazi olarak sadece arabada ne konusuluor diye merak ettigimden kaydi acip el cantasina koydum amacim konusma dinlemekti ve duyduklarima inanamadim o 3 hafta once ise giren kadini almis otoparka gidelimmi diyor kadin kameralar var diyor sonra burasi iyi birsey olmaz diyip araba duruyor bir iliski deil ama kadin esimi tatmin ediyor ve o sesleri duymak igrencti ! Esim sokta vurdum vurdum sesi cikmiyor bos bos bakior baslama hikayeside kadin kocasiyla tartismis arabaya bindinde agliyormus kocamin omzuna yaslanmis bizimde aramiz kotuydu o an yakinlasmislar ve benim ses kaydi yaptigim gunde ilk kez boyle yasamislar Allahin sevgili kuluyum ! Cunku ikiside evli sabahin koru yolun kenarinda kim nrrde nasil bilecek kimin aklinin ucuna gelir boyle birsey ikisi arasinda kalacak belkide devam edecekti ! ailesiyle gorustm herkes bnm arkamda esim cok pisman herseyden vazgecmis durumda 2 gundur ise gitmiyor ayaklarimi opup yalvariyor snei bukadr sevdigimi bilmiyrdum sen bendn ilgi sevgi istedin ben sana ne yaptm surekli agliyor ki aglayan bi insanda deildi hic. 1 kere gormustm simdi pesimden ayrilmiyor benm bu sehirde kimsem yok ve bnm aileimn oldugu sehre gidip yasamamzi teklif etti hersey banka hesaplari elinde olck bana harclik vercksin kopeginm senin ez beni affetme ama gitme birakma erkekligimdende vazgececm ilac iceyim bidaha kullanamayim gizunun onunde icerim hicbirseynsenden onemlin deil diyor ve ne yapacam bilmiyorum 6 aylik oglumla kaldim boyle !!! Demem o ki kocanizin sifresinide bilseniz takipte etsenz evden ise isten evede gitse yapcagini her sekilde yapiyor !

Ha kadinada dersini verdim aradim konstm hakaret etmedim normal bi sekilde konustm ben boyle konustukca yerin dibine girdi bana kufur et hakaret et bnmle gorus yuzume tukur ne olur diye yalvardi kanser hastasiymis az omru varmis dedm olursunuz ins esimde olsun en azindan cocuklarinizin basi yerde olmaz ! Daha birsuru sey Ve ona mahkemede zinadan dava acicagimi soyledim adini biliordum kocanada ulasacsgim tek bnm yuvam yikilmayacak sizde cekceksiniz dedim kan cikar yapma dedi dedm ciksin gelsin bu esim olcak insanida oldursun esimde dinliyor bos bos bakior sesi cikmiyor sonra kapadm tel nosundan soyadini buldum aradim dedm bumu soyadin evet dedi dedm adresinide bulcam bekle ariyor ariyor tek niyetim korkutup ders vermek kimseyi canindan edemem Allaha inancim sonsuz kimseye sebep olamam onun cocunu annesiz babasiz birakamam vicdanim el vermezdi bi sure gecti msj atti kocamla knscm sen yapma dedi bnde aradm bu korku sana yetmistir umarim dedm aglamaya basladi kendine beddua ediyor falan bnm 6 aylik bebegimn gunahina girdin ben seni cocugunun gunahina girmicem dedm sen hergun onun yuzune bakamayip vicdaninla savasarak olceksn dedm birdahada beni arama seni aramayacm dedm gormek istyrm seni seni doguran ana ne guzel evlat yetistirmis faln diyor kapadm neyse sonra msj atti ben bu vicdan azabiyla olecem beni affet hakkini helal et ne olur diye dedm ne 6 aylik oglumun hakki nede ben bana yasattiklarini helal etmiorm birdaha kimdenin yuvssni dagitmassin ins Allah senin islah etsin deyip dahada diyaloga girmedim .

3 gundur cehennemi yasiyorum ne yapmaliyim bilmiyorum annem rahatsiz oldugu icin soyleyemedim annemle babam ayri babam engelli kendine zor yetiyor ben esime soyledim burda kimsem yok sen benm babam annem kocam dostum arkdsm herseydin sen hrrseyimi elimden aldin aglamaktan helak oldu ama zerre umrmda deil ! Ailesi az sabret diyorlar cocugun icin ama bnm bu insani icim kaldirmiyor esim cocugu kucana alip kiyma ayirma bizi diyor ama kendisi kiydi !! Sadece siz yasasaniz bunlari napardiniz !! Bi akil verin baskasi yazsa ben ayrilmalisin derdim ama kendim yasiyorm ve lanet olsun yapamiyorum gidemiyorum oglum.icin !!!
blof yapin. ozur dilerim utanarak yaziyorum ama mecbursunuz ...BLOF YAPIN....alin cocugunuzu gidin ailenizin yanina...zaten gelicek pesinizden....en azindan bu soku yasatin. suan affederseniz cok daha beter olur.korkusu kalmaz....lutfen blof yapin...bosanin demiyorum ama elinizden geldigince surundurun..sizsiz o evde sap gibi kalsin biraz...lutfen...cok uzuldum ama iyi bir dersi hak etmis...bir hafta bile olsa aileninizin yanina gidin. hemen barisirsaniz gozunde iyice kuculursunuz

Tmm annem hasta ben pat diye evine gidip ben geldim diyeyim kadin kalpten gitsin bakin once benim sakinlesmem lazim ben suan ogluma bakamiyorum oglumu kucagima alamiyorum 3 gunde 4 kilo verdim yasadigimi ben biliyorum ! Benim kendimi toparlamam lazim aileme annemle sakince konusmam lazim bundada zamana ihtiyacm var .
annenize mesela soyle bisey diyin alistira alistira. hafif tartistik burnunu surtucem ayrilmicam annecim korkma diyin. olay cikarmadan tatli tatli sessizngidin. ona da diyin biraz yanliz kalmak istiyorum diyin.

Bi solukta okudum çok haklısın çok iyi yapmışsın yaptığın her şeyi ama şu an çok öfkelisin. Her ne yapacaksan önce sakinleş öyle yap. Ailenle telefonda biraz biraz cıtlatirsin. Aldattı diye değil de anlaşamıyoruz olmuyo biraz kafa dinlemeye gelicem falan diye. Gittiğinde yavaş yavaş anlatırsın. Yol uzakmis bebekle cok zor uçak falan yok mudur? Ya da pek tavsiye etmek istemesemde baya pişman görünüyo adam. Acaba cidden sözünde durabilir mi diye düşünüyo insan.

X