Aldatildim !!!

O zaman anlatın derim ben size. Ikisi de ceksin cezalarını. Bir kadının ve yeni bebegın hayatlarını alt üst etmenin sonu bu kadar hafif olmamalı.
O zaman anlatın derim ben size. Ikisi de ceksin cezalarını. Bir kadının ve yeni bebegın hayatlarını alt üst etmenin sonu bu kadar hafif olmamalı.

Ya birleri olurse ben sebep olmus olacam ben nasil yasayayim oyle oh diyip oturamam

Ya birleri olurse ben sebep olmus olacam ben nasil yasayayim oyle oh diyip oturamam

Adam öldürmek o kadar kolay mı. Hem siz sebep olmayacaksınız, onlar sorumlu her ne olursa. Afedersiniz siz gidip bi adamla otoparkta bitaraflarınıza sey yaptırıyor musunuz?
Ayni durumda siz olsanız esiniz ne yapardı düsünebiliyor musunuz?
Baslarına ne gelirse de kendi sorumluluklarında..

ilk defa olduğuna inanmadım çünkü aralarında böyle bir muhabbet daha önce olmasaydı ses kaydında şöyle yapalım böyle yapalım gibi şeyler olabilirdi. direk o işi yaptılarsa geçmişi var demek ki.
ikincisi hemen ayrıl git diyen bayanlara katılmıyorum.
ama şu açıdan katılmıyorum; evet boşanmalısın, ayrılmalısın, affetmemelisin.
ama 6 aylık çocuğunla olayı duyar duymaz nasıl bavulunu toplayıp çıkıp gidebilirsin.
annem hasta yakınımda değiller diyorsun.
bu durumda bu çok kolay olmaz.
ama ayrılığı gerçekten kafana koyduysan er ya da geç olacaktır.
ben okurken gözümde canlandı anlattıkların ve inan benim de midem kalktı.
ayrılık burada en doğru karar olacaktır.
çünkü ayrılmasan bile bu duydukların ve yaşananlar hep aklında olacak zamanla zaten evliliği bu düşünceler yiyip bitirecektir.
ayrıca siz vicdanlı davranmışsınız ama ben o ses kaydını o kadının kocasına kesin gönderirdim.

"sen hergun onun yuzune bakamayip vicdaninla savasarak olceksn dedm birdahada beni arama seni aramayacm dedm gormek istyrm seni seni doguran ana ne guzel evlat yetistirmis faln diyor"

cidden bu kadın sana "seni doğuran ana ne güzel evlat yetiştirmiş" dedi mi...niye anlamadım ben?

Ya ihaneti ortaya çıkınca yok köpeğin olayım yok sen ne dersen yapayımcı erkekler var ya...

En güvenilmez tayfada bu .. O kadar kişiliksiz ki yalvarmak , yakarmak hiç Onur'una dokunmuyor çünkü Onuru yok. İçinden de kıs kıs gülmüyorsa ..

Elmalı turta vardı ; eşi yakalanınca affet, aşık oldum demişti . O Adam bile bu Adamdan çok daha onurlu nazarımda. En azından yakalandıktan sonra dahi olsa itiraf etmişti .

"sen hergun onun yuzune bakamayip vicdaninla savasarak olceksn dedm birdahada beni arama seni aramayacm dedm gormek istyrm seni seni doguran ana ne guzel evlat yetistirmis faln diyor"

cidden bu kadın sana "seni doğuran ana ne güzel evlat yetiştirmiş" dedi mi...niye anlamadım ben?

Gercekten dedi psikolojisi bozuk belki bilmiyorrm msji kopyaliyorum .

Sen harika bir insansin..

Seni doguran ana gercekten pirlanta gibi evlat yetistirmis.

Nedesen hakkisin kufur et bagir çağır, ama neolur hakkini bana helal et tek istegim bu senden.

Beni bu vicdan azabi yakip kavuracak hem bu dunyada hem allah katinda.

Yine diyorum ayrılma herseyi yap ama ayrilma.

Bunun affi yok özrü yok biliyorum.sen mukemmel kalpli birisin.rabbim o yav runu annesiz babasiz birakmasin, saglikla huzurlu bir evlat olarak yetissin...

Ya ihaneti ortaya çıkınca yok köpeğin olayım yok sen ne dersen yapayımcı erkekler var ya...

En güvenilmez tayfada bu .. O kadar kişiliksiz ki yalvarmak , yakarmak hiç Onur'una dokunmuyor çünkü Onuru yok. İçinden de kıs kıs gülmüyorsa ..

Elmalı turta vardı ; eşi yakalanınca affet, aşık oldum demişti . O Adam bile bu Adamdan çok daha onurlu nazarımda. En azından yakalandıktan sonra dahi olsa itiraf etmişti .

Ben hep dedim birine birsey hissedersen soyle yasama istegi bile dogsa icinde soyle bosanalim asla engel olmicam ama biz evli oldugumuz surece sakin beni aldatma dedim dedim dedim !!!!!!!!!! Keske buda karakterli olabilseymis !

ilk defa olduğuna inanmadım çünkü aralarında böyle bir muhabbet daha önce olmasaydı ses kaydında şöyle yapalım böyle yapalım gibi şeyler olabilirdi. direk o işi yaptılarsa geçmişi var demek ki.
ikincisi hemen ayrıl git diyen bayanlara katılmıyorum.
ama şu açıdan katılmıyorum; evet boşanmalısın, ayrılmalısın, affetmemelisin.
ama 6 aylık çocuğunla olayı duyar duymaz nasıl bavulunu toplayıp çıkıp gidebilirsin.
annem hasta yakınımda değiller diyorsun.
bu durumda bu çok kolay olmaz.
ama ayrılığı gerçekten kafana koyduysan er ya da geç olacaktır.
ben okurken gözümde canlandı anlattıkların ve inan benim de midem kalktı.
ayrılık burada en doğru karar olacaktır.
çünkü ayrılmasan bile bu duydukların ve yaşananlar hep aklında olacak zamanla zaten evliliği bu düşünceler yiyip bitirecektir.
ayrıca siz vicdanlı davranmışsınız ama ben o ses kaydını o kadının kocasına kesin gönderirdim.

Planlanmis bence cumadan cumartesi sabahta boyle birsey yapiorlar ben oyle dusunuyorum dedigin gibi birden cikabilcdk bisi degil ve beni gercktn anladigini dusunuyorum bosanmicam demiyorm ama bunu suan 6 aylik bebekle pat diye cikip gidemem . Dedigin hersy dogru .

Asla ama asla sana gelecekte sadik kalmayacak.belki 1 sene belki 5 sene sonra aynı manzara. Baskasini optugu dudaklarını asla ayni sekilde opemeyeceksinde. Kaldi ki bi insan cocugunu gormesini yasaklayacak ne yapmis olabilir. Kadinlar yuvalarindan kolay kolay vazgeçmezken bu adam ne yapmışta iki kadini bezdirmis hic mi dusunmedin. Ah be canım nasil guvendin bu herife. Hakkinda hayirlisi olsun

Esinin kadinlari teselli etme yonteminede hayran kaldim

Ayrica kadinin esinede söyle. Hic bir ailevi sorun aldatilmayi haketmez. Madem kocasindan korkuyormus yapamayacakti

Adam öldürmek o kadar kolay mı. Hem siz sebep olmayacaksınız, onlar sorumlu her ne olursa. Afedersiniz siz gidip bi adamla otoparkta bitaraflarınıza sey yaptırıyor musunuz?
Ayni durumda siz olsanız esiniz ne yapardı düsünebiliyor musunuz?
Baslarına ne gelirse de kendi sorumluluklarında..

Ben evden cikmiyorumki ihtiyac olmadikca cocukla ugrasiorm aksama kadr ben yapmam yapamam kimseyle hicbirsey ben yapsaydim neler olursu tahmin edemiyorum

Esim yurtdisina gidip geliyor elbette 2 hafta once fransadaydi ulkesinede giriuor hatta oglumda hollanda vatandasi oldu pasaport cikardjk kadin hollandali degil turk orda yasiyor hafta sonlari gorme izni varmis inanin anlatildigi kadar biliyorum benm tek hatam arastirmayip inanmis olmam ama diyorum kaynanamin asla oyle birsey yaptina inanmiyorm elin kiziyim bana sahip cikiyorken kendi torunlarina nasil yapsinlar asla inanmiyorm ama kocamdn hersey beklerm

O zaman bir an önce bu adamdan kurtulmaya bakin. Mahkeme kagitlarini gördünüz mü, yani mahkemeyi kazandigini ispatladi mi size? Bunlari sormamdaki amacim sizin de bir evladiniz var, belki koruyup kollamaniz dikkat etmeniz gerekir. Oradaki kadin icin de önyargili olmayin. Belki ona sorsan tamamen farkli bir hikaye anlatir. Yurtdisinda yasayan mükemmel kayinvalide görmedim daha aklinizdan cikarmayin. Binde birdir gelinine saygi duyan karismayan. Aldigi verdigi cezbetmesin sizi. Elin kiziyim sahip cikiyorlar demeyin. Hic bir arada yasama sansiniz oldu mu? Türkiye'dekilerden bin beterler.

Evladiniz varken valla ben bana anlatildigi kadar biliyorum deme lüksünüz yok. Düsün pesine arastirin. Bu adamin kocaligini zaten konusmuyorum bile lagimdan cöpten farki yok ama babaligini kurcalayin biraz. O kadinin cocuklari dediginiz sizinkinin kardesleri. Resmi kagidi görün mahkemeyi kazanmis mi kazanmamis mi ve eski karisinin dedigi gibi siddet uygulamis mi hazir adam önünüzde yerlere kapaniyorken ögrenebildiginizi ögrenin. Resmi kanallardan imzali kagitlar koysun önünüze. Benim icin tercüme edecek birileri var derhal cikar getir o kagitlari diyin. Belki adam sizin cocugunuz icin de sakincalidir elinizde delil bulunsun. Belki de hakikaten iyi bir babadir cocuklarini seviyordur ama emin olmak istemez misiniz?

Esinin kadinlari teselli etme yonteminede hayran kaldim

Ayrica kadinin esinede söyle. Hic bir ailevi sorun aldatilmayi haketmez. Madem kocasindan korkuyormus yapamayacakti

Bende soyledim sen boylemi teselli ediyorsun diye sanami dustu elalemin karisini tesellli etmek!! Ortada bir cocuk var karsi tarafin babasi annrsini oldurse cocuk kimsesiz kalacak ona aciyorum sadece geri hicbirsey umrumda degil

O zaman bir an önce bu adamdan kurtulmaya bakin. Mahkeme kagitlarini gördünüz mü, yani mahkemeyi kazandigini ispatladi mi size? Bunlari sormamdaki amacim sizin de bir evladiniz var, belki koruyup kollamaniz dikkat etmeniz gerekir. Oradaki kadin icin de önyargili olmayin. Belki ona sorsan tamamen farkli bir hikaye anlatir. Yurtdisinda yasayan mükemmel kayinvalide görmedim daha aklinizdan cikarmayin. Binde birdir gelinine saygi duyan karismayan. Aldigi verdigi cezbetmesin sizi. Elin kiziyim sahip cikiyorlar demeyin. Hic bir arada yasama sansiniz oldu mu? Türkiye'dekilerden bin beterler.

Evladiniz varken valla ben bana anlatildigi kadar biliyorum deme lüksünüz yok. Düsün pesine arastirin. Bu adamin kocaligini zaten konusmuyorum bile lagimdan cöpten farki yok ama babaligini kurcalayin biraz. O kadinin cocuklari dediginiz sizinkinin kardesleri. Resmi kagidi görün mahkemeyi kazanmis mi kazanmamis mi ve eski karisinin dedigi gibi siddet uygulamis mi hazir adam önünüzde yerlere kapaniyorken ögrenebildiginizi ögrenin. Resmi kanallardan imzali kagitlar koysun önünüze. Benim icin tercüme edecek birileri var derhal cikar getir o kagitlari diyin. Belki adam sizin cocugunuz icin de sakincalidir elinizde delil bulunsun. Belki de hakikaten iyi bir babadir cocuklarini seviyordur ama emin olmak istemez misiniz?

Ben cocuklari konusunda hicbir suphe edemiyorum sadece cocuklarina sevgisinden suphe etmiorm geri kalan hersy yalan zaten cunku evde oldugu vakitte surekli cocukla ilgileniyor disari ciktimizda hep o ilgilenir ben unuturum ilaclarini hatirlatir aksam meyve puresi yapim diye ben soylemeden getirir sbah erken kalksa bile gece cocuk uyandiginda kalkip uytur bi of demedi bnm oglum kuvezde kaldi 1 aya yakin hergn 2 3 defa giderdi gormese bile eve getirdik yanimda kimse kalmayinca isten ayrildi 2 hafta cocuguyla ilgilendi iyi bir baba ama asla iyi bir koca degil olamazda !

Kaynanam konusunda yanildigimi dusunmuyorum 2 gelinide yaninda surekli beraberler 4 torun en kucugu 5 aylik suan kaynanam bakiyor bacagindan rahatsiz oldugu halde aman banane siz bakin diyebilir gelinler evleri oldugu halde kaynanamlrdalar ben kayinbabamla babamdan daha cok konusuyorm babamdan daha cok beni ariyor ve bunu duydugumda ben senin arkandayim kizim dedi hickimse esimle konusmuyor whatsp atms annesi bayagi agir konusmus esimin yuzu yok telefonlari acmadi aramiyorda ben az once gene sinir patlamasi yasadm kendi kendime zarar veriorm cocuguma bakamiyorm ben ne yapicam bilmiyorm kimsem yok kafayi yicem burda

X