Aldatılma sonrası evlilik toparlanır mı

Özelden özür dilemedim hanımefendi, ben hatırlamıyorum. Buradan özür diledim, siz dilediniz mi? Hayır. Hayır özür dilemekle el aşınmaz, yaptığınız saçma özelden özür dileyin dileyeyim konu kapansın diyip buradan böyle yazmanız garip. Neyse, en azından sözünden dönen bir insan olduğunuzu gösterdiniz, iyi günler. Şaka gibi olay sfldkjfdkfsjfkjfsd.
Okey

Abla kendince aldatan insanında nedenleri olabileceğini, sadece aldatılanın mağdur olmadığını anlatmaya çalışmış işte. Bana özelden görümcelerim eşim bu forumu okuyor, burada herkes beni tanıyor yazdığınız doğru değil (tabi asla bu kadar kibar değil, numarasını verip beni kafkas hukuk bürosuna şikayet ettiğini, gece 2'de şirket avukatlarını ve kadınlar kulübünü aradığını söyledi. :) tarzında konuştu, bende özür dilemiş bulundum. Ama düşününce bu düşünce tarzına sahip birinden özür dilediğim için kendimden de özür dilemem lazım.

Abla kendince aldatan insanında nedenleri olabileceğini, sadece aldatılanın mağdur olmadığını anlatmaya çalışmış işte. Bana özelden görümcelerim eşim bu forumu okuyor, burada herkes beni tanıyor yazdığınız doğru değil (tabi asla bu kadar kibar değil, numarasını verip beni kafkas hukuk bürosuna şikayet ettiğini, gece 2'de şirket avukatlarını ve kadınlar kulübünü aradığını söyledi. :) tarzında konuştu, bende özür dilemiş bulundum. Ama düşününce bu düşünce tarzına sahip birinden özür dilediğim için kendimden de özür dilemem lazım.
Görümceleri eşi ne alaka ya?

Ay çok kötü ya. Ben herkesin burda olmasını istemezdim. 🥲
Anonim olarak hesap kullanmıyorum! Hiçbir platformda ! Tanıdığım insanları da takibe alıyorum! Gizleyecek hiçbir şeyim yok çünkü ! Çünkü ailemden yA da eşimin ailesinden birine bir şey diyeceksem ağlayarak burda arkadan konuşmak yerine yüzlerine söylerim çat çat huyumdur . Bu yüzden yakınlarımı arkadaşlarımı da takibe aldığım bir platformda bir konuda kendisinin tam Zıttı fikir sundum diye beni hiç tanımayan biri hakkımda ileri geri konuşamaz,beni tanımıyor çünkü ! Aynı fikirde değilim der aksini savunur saygı duyarım bana duyduğu sürece ! Yani kesinlikle haksız değilim bana hangi üslupla gelinirse o üslupla giderim

Anonim olarak hesap kullanmıyorum! Hiçbir platformda ! Tanıdığım insanları da takibe alıyorum! Gizleyecek hiçbir şeyim yok çünkü ! Çünkü ailemden yA da eşimin ailesinden birine bir şey diyeceksem ağlayarak burda arkadan konuşmak yerine yüzlerine söylerim çat çat huyumdur . Bu yüzden yakınlarımı arkadaşlarımı da takibe aldığım bir platformda bir konuda kendisinin tam Zıttı fikir sundum diye beni hiç tanımayan biri hakkımda ileri geri konuşamaz,beni tanımıyor çünkü ! Aynı fikirde değilim der aksini savunur saygı duyarım bana duyduğu sürece ! Yani kesinlikle haksız değilim bana hangi üslupla gelinirse o üslupla giderim
Tanıdıklarınız ile iletişim aracı olarak çok ilginç bir yer seçmişsiniz. Burası anonim bir platform normalde.

Siz mi haksız değilsiniz?
Bi sn gülücem ajjaakajshagsh.
Siz aldatanı da anlayabilecek, savunabilecek birisiniz. Siz mi haksız değilsiniz yani? Benim üslubumda hiçbirşey yok, söylediğimin arkadasındayım bende. Özür dilemek hataymış, özür dilemedim sayın. Siz istediğinizi söyleyip istemediğinizi işitince hakaret etmeye başlamayın bir zahmet.

Offf, düşünsene Katip görümcenle buradan laf dalaşına giriyorsun. Tam çekirdeklik diyalog kajdjsjshshs.
Size cevap vermek istemiyorum fakat vereyim görümcemle ya da gelinimizle laf dalaşına girecek şekilde seviyesiz bir ilişkimiz yok öyle olsa dahi telefonla arar konuşurum sosyal medyada tartışmam, size cevap vermiyorum ,hanımefendiye cevap verdim lütfen benim gönderime yorum yazmayın iyi geceler

Merhabalar 2 yıllık bile evli degiliz. Ilk olarak gecen sene hamileyken esimin internette baska bir kadinla konusmasini yakaladim. Birbirlerine fotograflar gondermisler konusmuslar. hamileydim allak bullak oldum affettim. 2 ay once de baska bir kadinla gorustugunu beni tekrar aldattigini ogrendim. Bebegim kucuk ve esimimden de kopamiyorum. Evliligimiz toparlanir mi. Aldatilma sonrasinda evliligim toparlandi diyen var midir.

X