Aldatılma sonrası evlilik toparlanır mı

Kocan aldatsa kendinde suc, hata, ihmal mi arardin? Aldatilmanin bahanesi olmaz, gider bosanirsin, ya da karşındaki insani alır karşına derdini, problemini çözmeye calisirsin. Sen kocani aldatsan kocan oturup ben nerde yanlis yaptım mi der acaba? Cift terapisi randevusu mu ayarlar acaba?
Bilemezsiniz ! Kendimde hata ararım demiyorum offf neyse anlamak istediğinizi alıyorsunuz seçip! Kendimi de sorgularım diyorum! Sebeb olduğum hiçbir durum yok ise gönül rahatlığı ile ayrılırım ama sebeb olmuşsam karşımdakinin psikolojisini bozmuşsam mobing yapmışsam kendimi de sorgularım ben şahsen ! Çok afedersiniz p,çlik olsun diye aldatmakla,psikolojik boşluğa itilip aldatmak bambaşka ! Sonuç aynı ise de sebebler tartışılmalı, bazı şeyler tamir edilebilir bazıları edilemez … bu ayrım önemli ! Yoksa sürekli yapsın affedelim demiyorum biraz yanlış aksettim veya yanlış tarafa çekildi …

Sizi teselli edecek birini arıyorsunuz ama '' evet düzeldi '' diyen bir kişi dahi çıksa bu sizi motive etmemeli. Çünkü düzelmez rol yapar, oyunculuğunu geliştirir, profesyonel bir şekilde yine yapar. İnsanlar değişmez bunu anlayın artık.

Merhabalar 2 yıllık bile evli degiliz. Ilk olarak gecen sene hamileyken esimin internette baska bir kadinla konusmasini yakaladim. Birbirlerine fotograflar gondermisler konusmuslar. hamileydim allak bullak oldum affettim. 2 ay once de baska bir kadinla gorustugunu beni tekrar aldattigini ogrendim. Bebegim kucuk ve esimimden de kopamiyorum. Evliligimiz toparlanir mi. Aldatilma sonrasinda evliligim toparlandi diyen var midir.
Ben ihtimaller dahilinde bile tekrar aldatma olur mu diyorum. Bu sizin hayatınız, sizin kararınız elbette. Ama artık normallestirmis. Eğer yine de döneceksiniz büyük bedeller odetin

Nerdeyse her sorun konusunda, kadın haklı olsa bile, işin ucu, yine kendine saygısı olmayan kadına çıkıyor.

Adamın cepte gördüğü, ne yaparsam yapayım "gitmez" dediği. Adanmış bir hayat neden?

Merhabalar 2 yıllık bile evli degiliz. Ilk olarak gecen sene hamileyken esimin internette baska bir kadinla konusmasini yakaladim. Birbirlerine fotograflar gondermisler konusmuslar. hamileydim allak bullak oldum affettim. 2 ay once de baska bir kadinla gorustugunu beni tekrar aldattigini ogrendim. Bebegim kucuk ve esimimden de kopamiyorum. Evliligimiz toparlanir mi. Aldatilma sonrasinda evliligim toparlandi diyen var midir.
bebeğinizin iyiliği ve ileride düzgün rol modeller görmeniz için kendi ayaklarınız üstünde durmanız lazım. Sürekli aldatan bir baba ve bunu gözardı eden bir anneyle büyümek ne kadar sağlıklı?

toplanmaz artık dağılmış bitmiş o evlilik

yine yapar yine yapar hep yapar

Bekarlik aliskanliklarindan bi anda kurtulamadim ama cocuktan sonra olgunlastim. seni cok seviyorum beni birakma bir daha olmayacak diye sozler verdi. Suan da bi seyini hissetmiyorum ama hep takip halindeyim guvenemiyorum. Evliligimi bitirmeye de hazir degilim
Yani sizi evlenmeden önce de aldatmış.

Bilemezsiniz ! Kendimde hata ararım demiyorum offf neyse anlamak istediğinizi alıyorsunuz seçip! Kendimi de sorgularım diyorum! Sebeb olduğum hiçbir durum yok ise gönül rahatlığı ile ayrılırım ama sebeb olmuşsam karşımdakinin psikolojisini bozmuşsam mobing yapmışsam kendimi de sorgularım ben şahsen ! Çok afedersiniz p,çlik olsun diye aldatmakla,psikolojik boşluğa itilip aldatmak bambaşka ! Sonuç aynı ise de sebebler tartışılmalı, bazı şeyler tamir edilebilir bazıları edilemez … bu ayrım önemli ! Yoksa sürekli yapsın affedelim demiyorum biraz yanlış aksettim veya yanlış tarafa çekildi …
Şaka yapıyorsunuz herhalde? Ne gibi bir olay olursa siz sebep olursunuz mesela?? Böyle bir şeyin bir sebebi olabilir mi? Aldatmanın ve dayağın hiçbir sebebi olamaz. İşine gelmezse bir insan artık ayrılırsın olur biter. Boşluğa itildiyse gitsin boşanma davası açsın bizden daha olmuyor diye, aldatması mı lazım?

Kadın aldatsa asla bir sebep görmez o hanzo erkekler. Erkeklerin her yaptığında acaba benim bir şekilde payım olabilir mi diye düşünmekten vazgeçilsin artık. Bu tarz karaktersizliklerin sebebi kimse ve hiçbir olay değildir. Ben aldatılmanın karşılığında bile aldatmam giderim onurumla boşanırım.

Şaka yapıyorsunuz herhalde? Ne gibi bir olay olursa siz sebep olursunuz mesela?? Böyle bir şeyin bir sebebi olabilir mi? Aldatmanın ve dayağın hiçbir sebebi olamaz. İşine gelmezse bir insan artık ayrılırsın olur biter. Boşluğa itildiyse gitsin boşanma davası açsın bizden daha olmuyor diye, aldatması mı lazım?

Kadın aldatsa asla bir sebep görmez o hanzo erkekler. Erkeklerin her yaptığında acaba benim bir şekilde payım olabilir mi diye düşünmekten vazgeçilsin artık. Bu tarz karaktersizliklerin sebebi kimse ve hiçbir olay değildir. Ben aldatılmanın karşılığında bile aldatmam giderim onurumla boşanırım.
Okey :)

3 maymunu oynarsanız evliliginizi bir ömür surdurursunuz

Aldatan ablanın incilerini dinliyoruz.
Aldatmanın affı yoktur, aldatmanın nedeni de yoktur. Psikolojisi mi bozuldu defolsun gitsin, aldatmaya ne gerek var?

Aldatan ablanın incilerini dinliyoruz.
Aldatmanın affı yoktur, aldatmanın nedeni de yoktur. Psikolojisi mi bozuldu defolsun gitsin, aldatmaya ne gerek var?
Dedi bir şizofren :) ki öyle olsa sana ne kime ne ! Biraz haddinizi bilin ! Üşenmem gider dava açarım! Fikrimi yazdım ! Sen de fikrini yazarsın ve kesersin sesini !

Bu kadınlarla görüşmüş mü,buluşmuş mu peki

Merhabalar,
Aynı şey değil biliyorum ama benim 4 yıllık ilişkim aldatma yüzünden bitti. Hazmedemedim ve hayatımdan çıkardım. Yoluma devam ettim. Kendisini bir süre sonra yokmuş gibi unuttum ve nisanlandim. Evlilik hazırlığı yapiyorken, kendisi bana sosyal medya üzerinden mesaj attı. Mesajda şöyle; kendisi beni 12 kişi ile aldatmış ben en sonuncusunu yakalamışim. Değişiklik arayan biri imiş beyefendi. Yani çabuk sıkılıyormuş. O yüzden özür dilemeyecekmiş. Bende kendisini çok çabuk unutmuşum bla bla ...

Mesajdan sonra kendisini görmezden geldim. Bende evlendim kendisi de evlenmiş yakın çevremiz araciligi ile haberdar oldum. Ve halen eşini aldatıyormuş. Kaç kez yakalamis kadın ama uslanmamiş.

Bence aldatmak sindirilebilir yada affedilebilir bir durum değil. Üstelik aaa bak bu kadın beni affetti Bende buna yanlış yaptım ya ALLAH beni kahretsin diye de düşünmüyor hiçbir erkek. Uzgunum ama gerçek bu...

Dedi bir şizofren :) ki öyle olsa sana ne kime ne ! Biraz haddinizi bilin ! Üşenmem gider dava açarım! Fikrimi yazdım ! Sen de fikrini yazarsın ve kesersin sesini !
Özür dilerim didomiy hanım. :)
Aynı özveriyi sizden de bekliyor, bana şizofren dediğiniz için özür dilemenizi rica ediyorum.

Bir kere yapan bir kere daha yapıyor emin olun. Bence affetmeyin. Empati yapıyorum ben aldatsam ve affedilsem o rahatlıkla tekrar yaparım. Bakın affetmişsiniz adam mahçup olacağına yeniden yapmış. Siz yapsanız sizi döverdi boşardı adınızı çıkarırdı. Siz neden affediyorsunuz?

X