aldatılma ve evliliğim

Bence gecmise sünger çek.Biliyorum aldatma çikarkende olsa evliykende olsa affedilecek birsey degil ama affetmissiniz kapatin gecmisi.Ben aldatmadan farkli olarak şuna takildim.Siz kendinizi geri cektiginizde degerli olmussunuz.Fazla ustune düştüğünüz an degersizleseceksiniz ve ben anlamiyorum niye ibsanlar taktik yapmak zorunda hayat boyu.

Kıskançlık bir kurt ve ciddeninsani yiyor. Siz şartları bilerek kabuk etmişsiniz (asla sizisuçlamıyorum bu bir tercihtir). Bundan sonra kendinize sık sık o evlenmeden önceki adamdiyi hatırlatın. O eşiniz değildi. Sizi sevmeyen ilişkiye önem vermeyen adamdı . Ama şimdi sizin için pek çok fedakarlığı göze almış adam var. Üzmeye değer mi? Ikinize de yazik degik mi?

Eşin senden ilk ayrılmak İstediginde ondan nasıl 1 şans istediysen, sende eşine bu davranışından dolayı 1 şans verip geçmişi sürekli önünüze sermeyeceksin. Ne yaşıyosan içinde yaşayıp ona belli etmeyeceksin. Yada boşanacaksın kocanın başka biri ile evlenip mutlu olmasını seyredeceksin. Şu an senin yaşamak istedigin hayatı o kdr çok insan yaşamak istiyorki.. karar senin.

Ben sizi haklı bulmadım kusura bakmayın madem aldatılmayı kabul etmiyorsunuz neden sürdürüp bir de bu adamla evleniyorsunuz okey adamın yaptığı iğrenç ama buna rağmen evlenip bu raddeye gelmek neden madem bu kadar mideniz almıyor ayrılsaydınız madem sindirdiniz on kere konuyu açmayın unutun gitsin

Bence şu anda takacak başka sorunun yok o yüzden buna takıyorsun.Madem unutamadın eski olayları neden evlendin.Eşinde problem Yok bence sen destek al.Umarım geçer bu düşüncelerin ve mutlu evliliğinin tadını çıkarırsın.Bak hayat çok kısa şu anın kıymetini bil

Simdi bu adami samimiyetsiz bulan tek uye ben miyim? Yakalanmasaymis basbayagi ayni sekilde devam edecekti bu adam,bu detayi goremeyip evlenmek hata olmus.

Adam haklı

Evlilikten önceymiş ve zaten affetmişsiniz, anlattığınız kadarıyla da eşiniz dürüst davranmış ve hep olumlu yönde değişim göstermiş. Bence siz de bunu artık aşmalısınız. Terapi işe yarar umarım.

Zaman. Zaman en büyük ilacı bu durumun. Aldatma değil ama benzer bir durum yaşadım, eskileri açıp açıp canından çok bezdirdim. Ama unutuluyor, zaman gerek sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…