Aldatılmak görümce yüzüne

Hayır valla anlamıyorum sizin gibi kadınları, suçu bal gibi kocanızın suçu olan davranışları ona buna atınca ne oluyor. Adam dövmüş, sövmüş, evinizden yurdunuzdan olmuşsunuz, üstelik sizden boşanmadan gitmiş başka kadını hayatına almış, siz size buunları yapan karaktersize tek laf etmeden, görümcenize, etrafa suç atıyorsunuz, bileniyorsunuz. Tamam görümcenizin yaptığı yanlış ama eşiniz onun kardeşi, sizin için onu hayatından çıkarmayı beklemeniz tuaf zaten, emin olun daha sonra eşinizin diğer aile üyeleri de görüşecek, çünkü o adam onların canından , siz el kızısınız. Ben sizin yerinizde olsam ne güzel fırsat elinize geçmiş, o resimleri ve altına yazılanları kaydeder, eski eşi takip edip başka delillerde toplayıp, o adamı sürüm sürüm süründürür ve nafaka tazminat her hakkımı sonuna kadar alım. Ama ben sizde o ılışığı göremedim. Siz daha kocanızı suçlayamıyorsunuz bile, adam bir kaş göz yapsa bunca rezilliğe rağmen koşa koşa gidecek gibi bir haliniz var.

Hayır valla anlamıyorum sizin gibi kadınları, suçu bal gibi kocanızın suçu olan davranışları ona buna atınca ne oluyor. Adam dövmüş, sövmüş, evinizden yurdunuzdan olmuşsunuz, üstelik sizden boşanmadan gitmiş başka kadını hayatına almış, siz size buunları yapan karaktersize tek laf etmeden, görümcenize, etrafa suç atıyorsunuz, bileniyorsunuz. Tamam görümcenizin yaptığı yanlış ama eşiniz onun kardeşi, sizin için onu hayatından çıkarmayı beklemeniz tuaf zaten, emin olun daha sonra eşinizin diğer aile üyeleri de görüşecek, çünkü o adam onların canından , siz el kızısınız. Ben sizin yerinizde olsam ne güzel fırsat elinize geçmiş, o resimleri ve altına yazılanları kaydeder, eski eşi takip edip başka delillerde toplayıp, o adamı sürüm sürüm süründürür ve nafaka tazminat her hakkımı sonuna kadar alım. Ama ben sizde o ılışığı göremedim. Siz daha kocanızı suçlayamıyorsunuz bile, adam bir kaş göz yapsa bunca rezilliğe rağmen koşa koşa gidecek gibi bir haliniz var

Boşanmak üzereyiz herşeyini aldım elinden zoruma giden ablasına çok iyilik eddm ikisini evinde ağırlaması çok aileye karşı öyle tek bana deil

Esiniz adam olsaydı başkalarının lafiyla hareket etmezdi gorumceniz başka kadınla ilişkisine destek olabilir ama kadını bulan sizi aldatan esiniz başka kadınla fotoğrafına bakıp iciniz kan agliyacagina biran önce bosanin o adamın soyadını taşımayın daha fazla ve önünüze bakın.

Boşanmak üzereyiz herşeyini aldım elinden zoruma giden ablasına çok iyilik eddm ikisini evinde ağırlaması çok aileye karşı öyle tek bana deil
Çok üzüldüm yaşadıklarınıza, bu karakterdeki insanları artık umursamayın bunlardan herşey beklenir diyin geçin
Bebeğinizle mutlu bir hayat kurmanızı dilerim
Eş ve görümce al birini vur ötekine ikisi de karaktersiz
Ama bence eşini aldatmak dövmek görümce lafıyla kolay kolay olmaz o adamın zaten içinde vardır hepsi
Allah size ve bebeğinize güzel insanlarla güzel bir hayt kısmet etsin

X