Aldatılmaktan yoruldum bakarmısınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

_CikiLeta

CikiLeta gibi tatlısın...🍫
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2020
12.868
70.413
Merhaba hanımlar aldatılmaktan yoruldum evliliğimin 6 cı yılındayım, ayakta uyumuşum, geçen sene öğrendim, masjlarını yakaladım, eşim uyuyordu kız msj atmış aldım baktım tabi silmiş çoğunu, kalkınca gösterdim yalan söyledi erkek dedi, erkek ismiyle kaydetmiş ya, şüphelendim,başıma kaynar sular döküldü, dışarı ekmek almaya gidiyorum dedi, numarayı değiştirecek ya iyi gözünde gerizekalıyım, ama ben numarayı kaydetmiştim, gelince dur arayalım dedi aradı tam tahmin ettiğim gibi o ismi erkek arkadaşının kiyle değiştirmiş, aradı, avi aşkımlı falan konuşma hanım sevmiyor, ver dedim şu telefonu numarayı değiştirdin dedim biliyorum, aradım kendi telefonumla kız açtı kapattım kavga falan, kıza msj attım bana da yalan söylemiş dedi bekarım demiş 2 zi aldatmış yani, bide ben hamileydim 6 aylık 1 tanede kızım var 3 yaşında, ayrılacaktım o zaman yalvardı kendini öldürmeye kalkıştı, annemi arayıp söyledim arkamda dursaydı, ASLA afetmezdim, bugün yine gördüm bu da başka bir kız yine erkek ismiyle kaydetmiş, uyansın beyefendi sorucam ama yine Bi ton yalan söyleyecek zeytin yağı gibi üste çıkacak, kaydettim bu numarayı da, sabahlara kadar oyun oynuyor kadının son görülmesine baktım bunun gelip uyuduğu vakitte girmiş çıkmış daha da girmedi, eşimin telefonuyla aradım belki açar diye açmadı inşallah arar diye bekliyorum, WhatsApp kullanıyordu telefonu değiştirince yeni telefona açmadı neden açmıyorsun dedim işte dedi, açarsa kızın profili çıkar yalanı ortaya
çıkar, ne olur Bi. Akıl verin çıkmazdayım.

Mesleğiniz varsa parasal anlamda dimdik iseniz hiç kimseye tahammül edip tekrar tekrar fırsat vermek zorunda değilsiniz... bu ortamda büyüyen çocuklar daha saldırgan yada tamtersi çok ezik yetişiyorlar her ikiside sizin için çok güç olacaktır..
Malesesef canım mesleğim yok salak gibi ailemi dinlemeyip erken evlendim,öyle Bi imkanım olsa arkama bakmam ne halt yiyorsa yesin

Ben size bir yol söylicem boşanırsanız yorulmazsınız aldatılmaktan çünkü aldatılmazsınız.
Ya da adamın telefonunu rahat bırakın herkes 3 maymunu oynasın.
Böyle aldatılmıyormuş gibi devam edersiniz hayatınıza.

ya da açık evlilik yaşarsınız sorun olmaz

aklıma başka seçenek gelmiyor

ama siz sherlockculuk oynamak istiyorsunuz bu durumlarda genelde erkekler bundan bıkıp boşanmak istiyor
Sonra emeğim diye ah vah ediyorsunuz

Ben size bir yol söylicem boşanırsanız yorulmazsınız aldatılmaktan çünkü aldatılmazsınız.
Ya da adamın telefonunu rahat bırakın herkes 3 maymunu oynasın.
Böyle aldatılmıyormuş gibi devam edersiniz hayatınıza.

ya da açık evlilik yaşarsınız sorun olmaz

aklıma başka seçenek gelmiyor

ama siz sherlockculuk oynamak istiyorsunuz bu durumlarda genelde erkekler bundan bıkıp boşanmak istiyor
Sonra emeğim diye ah vah ediyorsunuz
Tabiki de böyle bişey yapmışsa boşanıcam hiç tahammül edemem daha da kahrını çekemem kafam rahat olur, bide aldatıldığımı bile bile 3 maymunu oynayacak biri değilim

Malesesef canım mesleğim yok salak gibi ailemi dinlemeyip erken evlendim,öyle Bi imkanım olsa arkama bakmam ne halt yiyorsa yesin
Anlıyorum benim bir arkadaşım var.. eşi de alışmış aynı şekilde.. arkadaşım çalışıyor çok hoş bir bayan dini bütün.. ne yuvasını dağıtmak istiyor nede başka bir yuva kurmak niyetinde... öylece bıraktı kocasını.. Allaha sığındı.. ben evimde yuvamda işimde gücümdeyim.. gereken uyarımı yaptım çocuklarıma babalık yapsın yeter dedi.. adam sonra rezil olmuş tabi.. kadının ahı yanına kalır mı?? Sonra dönüp yine kürkçü dükkanına gelmiş.. yani böyleleride var... her çalışanda direkt boşanma heveslisi değil... eğer size bakıyorsa çocuğunuza babalık yapıyorsa zaten gerekeni demişsiniz.. Allah uzatır ama unutmaz.. Ona sığının kapılar açılır inşallahhh ..şiddet görüyor musunuz???

Anlıyorum benim bir arkadaşım var.. eşi de alışmış aynı şekilde.. arkadaşım çalışıyor çok hoş bir bayan dini bütün.. ne yuvasını dağıtmak istiyor nede başka bir yuva kurmak niyetinde... öylece bıraktı kocasını.. Allaha sığındı.. ben evimde yuvamda işimde gücümdeyim.. gereken uyarımı yaptım çocuklarıma babalık yapsın yeter dedi.. adam sonra rezil olmuş tabi.. kadının ahı yanına kalır mı?? Sonra dönüp yine kürkçü dükkanına gelmiş.. yani böyleleride var... her çalışanda direkt boşanma heveslisi değil... eğer size bakıyorsa çocuğunuza babalık yapıyorsa zaten gerekeni demişsiniz.. Allah uzatır ama unutmaz.. Ona sığının kapılar açılır inşallahhh ..şiddet görüyor musunuz???
Aynen öyle canım ben kaldıramam öyle hem benim özgürlüğümü kısıtlasın kendide başkalarıyla keyif çatsın, şiddet yok ama aşırı sinirli hemen küsen biri

O sinir kendi ayıbını örtmek içindir..Bastırmaya çalışılıyor.. bir insanda 2 huy bir arada olmaz .. eşiniz cimri değil Ahlaksız kategorisinde .. buda yaş aldıkça biraz başı hak taşına değdikçe vazgeçecek şu durumda karar çok basit.. ya sabır diyeceksiniz yada bitireceksiniz kimse size aksini diyemez ..

O sinir kendi ayıbını örtmek içindir..Bastırmaya çalışılıyor.. bir insanda 2 huy bir arada olmaz .. eşiniz cimri değil Ahlaksız kategorisinde .. buda yaş aldıkça biraz başı hak taşına değdikçe vazgeçecek şu durumda karar çok basit.. ya sabır diyeceksiniz yada bitireceksiniz kimse size aksini diyemez ..
Evet karar basit Bi çıksın ortaya gösteririm ona, çocuklarım olmasa ilk yaptığında asla. Tekrar kabul etmezdim elindeki son şansıydı

Aldatılan kadın napicam diye soruyorsa o evliliğe devam edecektir anlamı çıkartıyorum ben artık bu forumda. Üzüntünüze limon sıkmak için söylemiyorum bunu. Yapilacak şeyler bellidir ve evli kalmanın yollarini aramayın.

Evet karar basit Bi çıksın ortaya gösteririm ona, çocuklarım olmasa ilk yaptığında asla. Tekrar kabul etmezdim elindeki son şansıydı
Hakkınızda hayırlısı olsun.. ayrıldıktan sonra eşlerin aynı memlekette yaşamaları sakıncalı.. ayrı yerler ayrı hayat daha ideal.. böyle şans varsa kullanılmalı.. malum eşler hazmedemiyor devamlı çocuk bahanesi eşin yeni hayatına müdahale ediyor bu tip vakalar kadın cinayetleri ..Allah muhafaza ... herşeyi hesap edin bin düşünüp 1 karar verin.Rabbim hepimizin daima yar ve yardımcısı olsun..

Hakkınızda hayırlısı olsun.. ayrıldıktan sonra eşlerin aynı memlekette yaşamaları sakıncalı.. ayrı yerler ayrı hayat daha ideal.. böyle şans varsa kullanılmalı.. malum eşler hazmedemiyor devamlı çocuk bahanesi eşin yeni hayatına müdahale ediyor bu tip vakalar kadın cinayetleri ..Allah muhafaza ... herşeyi hesap edin bin düşünüp 1 karar verin.Rabbim hepimizin daima yar ve yardımcısı olsun..
Amin inşallah... Ayrı yerlerde yaşamak olamayacak Malesesef memleketimiz aynı, cinayete kalkışacağını sanmam öyle biri değil,çalışıp baksın çocuklarına yok öyle yan gelip yatmak, çocuklarım da çok düşkün.

Aldatılan kadın napicam diye soruyorsa o evliliğe devam edecektir anlamı çıkartıyorum ben artık bu forumda. Üzüntünüze limon sıkmak için söylemiyorum bunu. Yapilacak şeyler bellidir ve evli kalmanın yollarini aramayın.
Evli kalmanın yollarını aramıyorum paylaşmak istedim sadece içimde çok birikti, dediğim gibi öyle birşey varsa herkes kendi yoluna

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X