aldatmak degil mi bu?

canım benım bız nekadar temız kalpliyiz hamıleyken ya, zaten kadınların çoğu kuruntu yapmaz hisseder böyle şeyleri bende hissetmiştim..2hamılelığimide burnumdan getırdıler arkadaşça konuştum ben senı aldatmadım dıyo hep,ben msj ayrıntılarını gormedım, dökümandan çok msjlaşmaları gordum içeriği nedir bilmediğimden ikiside yalanladı..çok zor bi durumdasın seni okadar iyi anlıyorumkı...ne yaparsan yap içlerinde olunca yapıcakları varsa yapıyolar..kendini üzme hamilesin ve eşine en çok ihtiyacın olduğu zaman,sanki çocuklar sadece kadına ait doğduktan sonra çocuklarına okadarda bağlı oluyolar kı hamıleykende hiç düşünmeden bunları yapıyolar...allah islah etsin eşlerimizi.
nekadarlık hamılesın canım,bebeğine ve kendine dikkat et.nolur çok üzülmemeye çalış..

geçmişi yaşadım okurken gözlerim doldu...:KK14:

ya canim evet,hissettim ama konduramadim yapmaz dedim cunku dedigim gibi hic yapmamisti simdiye kadar,ailesina falan soyledim direk onlarda biraz kizdi ama annesi gelip gelip bana akil veriyor kizim akillanir senin elinde hersey soguk durma ona karsi falan diye utanmasalar beni suclu bulacaklar:KK19:,bu arada 7. aydayim canim 27 haftalik oldum

Eşi gebeyken bi adam aldatabiliyosa başka kadınlarla eğlence peşindeyse ben yazıklar olsun derim ve adamın evli olduğunu bile bile birliktelik yaşayan kadınada çok söylencek şey var az çok tahmin edersiniz nedir "O" nun adı !! Şansverip vermemen sana kalmış canım ama yüzüne bi tükür aldatılan kadınların adına!!!!

yok canim yok hic uzmedin,dedigim gibi kiza mesaj cekmekle yetindim gidemedim isyerine gelip rezil edecegim dedim cocugumdan korktum bisey olur diye,zaten esim buna karsi cikti bunun icinde ayrica kavga ettik ,kiza mesaj cektim diye bana artik kendin gidersin kontrollerine vs. dedi,bende yemin ettim dogunca sana elini surdurmiycem diye:KK14:

evet canim malesef,bende ona vurdum once karsilik vermedi sonra oda bacagima tekme falan atti:KK43:

hem suclu hem güclü,hadi diyelim düsseydin birsey olsaydi sana nasil hesap verecekti :KK20:

aslında o kıza mesaj atmış oyun oynadım seninle die.ben olsam affederim.ama ya görmeseydin o mesajları.belki hala devam ediyolardı.yinede iyi düşün taşın karar ver.ama bebeğinizi de unutma lütfen.bebiş için bi şans vere bilirsin.

yok canim yok hic uzmedin,dedigim gibi kiza mesaj cekmekle yetindim gidemedim isyerine gelip rezil edecegim dedim cocugumdan korktum bisey olur diye,zaten esim buna karsi cikti bunun icinde ayrica kavga ettik ,kiza mesaj cektim diye bana artik kendin gidersin kontrollerine vs. dedi,bende yemin ettim dogunca sana elini surdurmiycem diye

''''''''''''''''''''''

Esiniz o ortamda calisiyor isyerine gidip rezil etmeyin ama ne yapip edip, o kizin evini bulur, bebege bisey olur diye korkunuz varsa cok yakin arkadasinizi gonderin.Kizi patronuna bile sikayet edebilirsiniz isinden olur.O okadar cok seye layik ki gunah falan olmaz.Isinden olsun, cevresinden olsun, ailesinden olsun ki bunun gibilerin gozu korksun..Ve bu yapacaklarinizi esinize soylemeyin, yankilari gelip bulur onu zaten.Gozu sizden korkar fettan kadin olurverisiniz.Basinizi egerseniz onun yaptigi yanina kar kalir..Esinizi affedin cocugunuz icin, ona bir sans verdiginizi soyleyin. Aksi halde elinde ne varsa alir, seni don gomlek ortada birakirim diye postada koyun.Biraz gozu kara olun ki yuz bulamasin hic.Yaptiklarim yapacaklarimin garantisidir mesajini iyi alsin..

yok canim yok hic uzmedin,dedigim gibi kiza mesaj cekmekle yetindim gidemedim isyerine gelip rezil edecegim dedim cocugumdan korktum bisey olur diye,zaten esim buna karsi cikti bunun icinde ayrica kavga ettik ,kiza mesaj cektim diye bana artik kendin gidersin kontrollerine vs. dedi,bende yemin ettim dogunca sana elini surdurmiycem diye:KK14:

Yuh yaa adama bak hem suçlu hem güçlü.Karısını bebeğini düşüneceğine bide üstü kapalı tehdit ediyor kontrollere kendin gidersin diye...Allah yardımcınız olsun bebeğiniz için şans verebilirsiniz ama bide yüzsüz seninki..Affetmeyi düşünüyorsan önce iyice bir burnunu sürt

insanları anlamak gerçekten çok zor. eşinizde nasıl bir vicdan var ki ona bir evlat verecek kişiyi aldatabiliyor.
o kıza da diyecek laf bulamıyorum üstelik sizi de tanıyormuş , ne kadar onursuz aşağılık bir kişilikmiş ki hiç vicdanı sızlamadan eşinizle görüşmüş pes doğrusu. seni hiç üzmek istemem ama bu aldatma olayındansa eşinin sana karşı şiddeti beni çok ama çok rahatsız etti. aldatması kendi karaktersizliği fakat sana karşı şiddet uygulaması çok apayrı bir şey.hadi diyelim boşluğa düştü aldattı ama nasıl olur şiddet uygular üstelikte sen bir can taşırken..içim sızladı allah akıl fikir versin.. sen hiç bir şey için kendini üzmemeye çalış bebeğine odaklan hatta bana kalsa doğuma kadar olan süreyi ailenin yanında geçir senin ve bebeğinin sağlığı açısından daha iyi olur bence ama tabi bunu söylemesi kolay içinde bulunduğun durumu en iyi sen analiz edersin..umarım bu eşinin yaptığı ilk ve sondur seni daha fazla üzmez...

ya canim evet,hissettim ama konduramadim yapmaz dedim cunku dedigim gibi hic yapmamisti simdiye kadar,ailesina falan soyledim direk onlarda biraz kizdi ama annesi gelip gelip bana akil veriyor kizim akillanir senin elinde hersey soguk durma ona karsi falan diye utanmasalar beni suclu bulacaklar:KK19:,bu arada 7. aydayim canim 27 haftalik oldum

allah bebeğini sağsağlim kucağına almayı nasıp etsin canım..
dikkat et kendine,bebeğine odaklan,eşinide bu konuda sert bır şekilde uyar
birdaha olursa,senin bebeğinide alıp gideceğini anlıyacağı şekilde anlat..ben söyledim kavga etmiştim
ama anlamamış son yaptığında evden gittim yerimide söylemedim..artık bir daha yapmayacağının garantısını
veriyo çok büyükte yemin etti pişmanlık işaretleride var ama yınede güvenmiyorum..sabretmeye çalışıyorum...

Burada evlilik ve doğacak çocuk söz konusu olduğu için bence biraz kendinizle başbaşa kalın iyi düşünün, bu süreçte içinizden öfkeyi atamaz ve eşinize karş eski hisleri taşıyamayacağınızı düşünürseniz ona göre karar alırsınız. Ama içiniz soğur ve başka iyi huyları var,pişman zaten diye güvenebilirsiniz bir daha açmayacağınızdan emin olursanız bu konuyu, devam ettirin evliliğinizi derim.

Ama affettiğiniz halde önüne ısıtıp ısıtıp koyarsanız,bu kez suç sizde olur,ona göre karar verin.

insanları anlamak gerçekten çok zor. eşinizde nasıl bir vicdan var ki ona bir evlat verecek kişiyi aldatabiliyor.
o kıza da diyecek laf bulamıyorum üstelik sizi de tanıyormuş , ne kadar onursuz aşağılık bir kişilikmiş ki hiç vicdanı sızlamadan eşinizle görüşmüş pes doğrusu. seni hiç üzmek istemem ama bu aldatma olayındansa eşinin sana karşı şiddeti beni çok ama çok rahatsız etti. aldatması kendi karaktersizliği fakat sana karşı şiddet uygulaması çok apayrı bir şey.hadi diyelim boşluğa düştü aldattı ama nasıl olur şiddet uygular üstelikte sen bir can taşırken..içim sızladı allah akıl fikir versin.. sen hiç bir şey için kendini üzmemeye çalış bebeğine odaklan hatta bana kalsa doğuma kadar olan süreyi ailenin yanında geçir senin ve bebeğinin sağlığı açısından daha iyi olur bence ama tabi bunu söylemesi kolay içinde bulunduğun durumu en iyi sen analiz edersin..umarım bu eşinin yaptığı ilk ve sondur seni daha fazla üzmez...

evet canim dedigim gibi aldatmasi falan bi yana en cok beni uzen de bu oldu ,nasil elini kaldirabildi diye o kadar uzuldum agladim ki,su an boslkta yasiyorum sanki hic huzur falan yok oysa cok mutluyduk,kendimi zorluyorum ona bir sans daha vermek icin mucadele ediyorum ,nasil olacak bilmiyorum kizi gorecegim yzune tukurecegim deyince ben baslattim ben bitirecegim uzatma diyor,hayvan herif:KK47:

canım kızıda yabana atma bişekilde yüzyüze gel hadddını bıldır hatta aılesını haberdar et..benim eşim aynı kızla 2.kez konuşurken yakaladım ılkınde kızda (sadece arkadaşız abla o benım abım havadan sudan konuşuyoduk senden gizlediğini bilmiyodum dedi,)bende senın suçun yok eşimde suç,ama bidaha konuşmanızı istemiyorum dedim..lanet kız yıne gızlı gızlı mslaşmış eşimle eşimde ş....benı aptal yerine koyup yıne msjlaşmış bu sefer de ben kıza ağzıma gelenı soyledım ışyerine gittim,herkesın onunde tartıştım ablasına söyledım hep rahatsız ettım..hala dökümanlar elımde bi ufak yanlışını görüm hem busefer 2çocuk varda demicem ben boşanıcam okızıda eşimide sülalerine rezil edicem...

evet canim dedigim gibi aldatmasi falan bi yana en cok beni uzen de bu oldu ,nasil elini kaldirabildi diye o kadar uzuldum agladim ki,su an boslkta yasiyorum sanki hic huzur falan yok oysa cok mutluyduk,kendimi zorluyorum ona bir sans daha vermek icin mucadele ediyorum ,nasil olacak bilmiyorum kizi gorecegim yzune tukurecegim deyince ben baslattim ben bitirecegim uzatma diyor,hayvan herif:KK47:

canım ben kızıda eşimide yüzleştirdim onların bırbırıne davranışlarını gordunm ve bana çok acı verdı,istersen bebeğinin doğmasını bekle ve ondan sonra kıza haddını bıldır şuan sana çok ağır gelebilir,bilemiyorum belkide rahatlatabilir..

canım ben kızıda eşimide yüzleştirdim onların bırbırıne davranışlarını gordunm ve bana çok acı verdı,istersen bebeğinin doğmasını bekle ve ondan sonra kıza haddını bıldır şuan sana çok ağır gelebilir,bilemiyorum belkide rahatlatabilir..

canim iste esime bunu icin dedimki ara yanimda konus goreyim dedim ,akilli kabul etmedi,tam olarak gormek icin kadin hisseder gercekten ilgi var mi yokùmu konusmadan belli olur ama yuzyuze konusacagim dedi istemedi yuzyuzde konusamamis cunku kiz asagilik ,pislik demis esime cevap almadan da gitmis esim oyle anlatti

Aldatmış. Sanırım burnunu sürttürmen gerek.
Hamile olmasan ayrıl derdim ama hamilesin. Yani bilmiyorum , aslında bazı gözü kara insanlar, hamileyken bile ayrılır.
Senin eşinde bunu hak ediyor .

kızlar 17 yıllık evliyim 21 yıl oldu beraberim.neler yasadım sormayın.uzun hikaye.her yolu denedim.bağırdımküfrettim.saldırdım.ama tek çözüm vurdumduymaz görünmek.ne yapacağını kestiremiyor ya.deliriyo.alttan almalar ,yalvarmalar.ammmmaaaa zamanı gelince tek cümleyle olayı giydiriyosun.beklemediği anda hamle. süper bi durum.ne biçim eziliyo dene derim.yediği halttan hiç vazgeçmeyecek ve benim suçum değil diyecek.onun demesi gerek benim karımın bana ihtiyacı var.beni rahat bırak.demediğine göre karşı tarafta çok suç yok bana kalırsa..

iste kizlar,dedigim gibi 8 yillik evliyiz bu gune kadar cok eminimki boyle biseyi olmadi simdide cok buyuk yemin ediyor hic bisey hissetmedim diye,bende sizin dediginiz gibi eger gormeseydim neler olacakti kimbilir diyorum,zaten sonlandiracaktim falan diyor ,dedigim gibi asil gucume giden ben hamileyken bunu yapmis olmasi ,vurdum,tokat ettim ama altta kalmadi oda boynumu sikti ,hirpaladi falan hadi senin yuzunden cocuguma bisey olsaydi diyorum ,kendimi oldururdum diyor off of cok zor bi durumdayim:KK50:

Tatlım çok üzüldüm yaa üstelik hamilesin yazıklar olsun o kocana seni hiç haketmiyor :KK50: adam resmen aldatmış bide boğazını sıkıp seni hırpalıyor :KK47: o şuursuz kişiliği bozuk kıza yorum bile yapmak istemiyorum etrafta böyle çok mikrop var evli erkek avcıları :KK47: elbet yaptığından utanacaktır eşin üzülme hiç boşanmayı falan düşünme şimdi zaman tanı önce bebeğini ve kendini düşünmelisin bu süreç içinde onu süründür bence ...

Bu aldatmak. Bence işler ilerlemeden farketmeseydiniz ilişkilerinin boyutu değişebilirdi. Ama affedip affetmemek size kalmış eşinizi en iyi siz tanıyorsunuz yapılması gerekeni de en iyi siz bilirsiniz.

dupeduz aldatmıs cnm .hamılelık surecınde hep aldatıyorlar zaten:KK4:
yaa benım kafama takılan ,bır erkek bın pısman olduktan sonra ,neden esının sozunu dınleyıp
yanınız da kızı arayıp sızın dedıgınızı soylemez kı ?
sız demıssınız yaa '' o kızı ara senınle dalga gectım ben karımı sevıyorum''demesını ıstemıssınız .sızı cok ıyı anlıyorum bır nebze de olsa o kadına karsı gurunuzu toplamak ıstedınız .pekı esınız neden bunu sızın yanınızda soylemeye cekındı .sız affederek buyukluk yaparken o neden bunu soyleyemez kı ?
bunu gercekten merak edıyorum cunku aynı seyı ben de yasadım .
ben de aldatıldıgım da kızı yanım da aramasını ıstemıstım .ama o '' gerek yok ben bın pısmanım sımdı sen cemkırırsın kıza rezıl oluruz degmez''deyıp gecırmıstı .hem pısman hem de bunu kabul etmemıstı .

Son düzenleme:
dupeduz aldatmıs cnm .hamılelık surecınde hep aldatıyorlar zaten:KK4:
yaa benım kafama takılan ,bır erkek bın pısman olduktan sonra ,neden esının sozunu dınleyıp
yanınız da kızı arayıp sızın dedıgınızı soylemez kı ?
sız demıssınız yaa '' o kızı ara senınle dalga gectım ben karımı sevıyorum''demesını ıstemıssınız .sızı cok ıyı anlıyorum bır nebze de olsa o kadına karsı gurunuzu toplamak ıstedınız .pekı esınız neden bunu sızın yanınızda soylemeye cekındı .sız affederek buyukluk yaparken o neden bunu soyleyemez kı ?
bunu gercekten merak edıyorum cunku aynı seyı ben de yasadım .
ben de aldatıldıgım da kızı yanım da aramasını ıstemıstım .ama o '' gerek yok ben bın pısmanım sımdı sen cemkırırsın kıza rezıl oluruz degmez''deyıp gecırmıstı .hem pısman hem de bunu kabul etmemıstı .

aynen oyle soyledi canim,ben bitiririm ararmam simdi dedi,sonra mesaj cekmis ertesi gun ben karimi seviyorum seninle ciddi degildim,oda beni seviyor diye ,kizda isyerinde yanina geli asagilik pislik deyip gitmis ,bgun sabahta merabalasmislar ben bu isten bisey anlamadim:KK19:

X