aldatmak degil mi bu?

once evlısın dıyo bı yandanda yan cebını gosterıyo vay o.... vay
erkeklere bu ceraretı verıyolar utanmadan o....lar :KK47: ALLAH ISLAH ETSIN TATLIM SEN DUSUNMEMEYE CALIS BU OLAYI ONCE BI SAGLIKLA BEBISINI KUCAGINA AL HAYIRLISIYLA

noluyor bu erkeklere yaa:KK50: aldatılmak kadar kötü bir duygu daha yok.. var ama yok.. eşinin erkek arkadaşının başka birine dokundugunu dusunmek ona duygusal bağı oldugunu görmek çok korkunç:KK50: ben olsam o kızın saçını başını yolarım birde tanıyorsun aşifte ya kadınlarda kötü anam şunların haline bak. o kocanında burnundan getir. ve o kızla mutlaka irtibata geç. kocan konuştum yok şöyle dedi böyle dedi diye yalanda söylüyor olabilir. sen daha iyi bilirsin tabi. Rabbim yardımcın olsun..

aldatmış tabi. bir de hamilesin yani. yazık.
eğlenceymiş. şimdi bununla eğlenir sonra başkasıyla.
karakteri bozuk insanlar. hem eşin hem de o kendini bilmez kadın.

off allahim nasil unutacagim ben,sen yardim et uykuyu falan kaybettim kendisi fosur fosur uyuyo erkek olmak varmis bu dunyada,robot resmen ruhsuz bi robot:KK36:

bende 3 yıllık evliyken eşimin bir kıza gönderdiği mesajları yakaladımhemde neler yazıyordu tamamı cinsel içerikli,senden boşanıcam dedim..kızı arattırdım gecenin bi vakti ben boşanıyorum gel bununla sen otur bu evde terbiyesizler dedim..eşim yalvardı,ağladı..eşimle aynı işyerindeydik ozaman ve okızla telefonda konuşuyordu sonrada ben en ufak bir şey söylesem üzerime yürüyordu hatta birkeresinde boğazımı sıktı birdaha bana böyle davranma diye ve ogünden sonra eşimi affettim ama nefret ettim ondan..sonra hamile kaldım yine mesajını yakaladım başka bir kıza işyerinde yardımcı olmuş oda mesj atmış ona X bey bugün beni savunduğunuz için teşekkür ederim diye..kızda tel numarası var ne alakaysa sonra başka bir kız işyerine geliyordu eşimin adını verip bacak bacak üstüne atıp özel ilgi bekliyordu artık nasıl bir muhabbet geçtiyse aralarında ve ben eşimden soğudum,hiçbirşey hissetmiyordum ona karşı ama devam ettirdim evliliğimi mutsuz bir şekilde..yani kısaca cnm birkere yapan içinde varsa yine yapıcak ve sen ondan hep nefret edeceksin

senı kırmak ıstemem ama resmen aldatma:KK50:
ne demek eglence olsun
sakın olmaya calıs lutfen ama esının suan senın ayagını yalayıp suyunu ıcmesı lazım yanı.
sakın yumusama tawrını koy

Cevabım "evet".
En çok da demiş ya sana 8 senedir böyle birşey yaptım mı diye o lafına sinir oldum. Tabi ki yapmayacaksın. 8 sene yapmadın diye bundan sonra yapacaksın diye birşey mi var.
Bana göre bir kere yapan erkek devamını da getirir. Hele ki sen hamilesin, ondan bir can taşıyorsun bu durumundan nasıl faydalanabilir ki. En çok bu zamanlarında sana destek olacak. Hamileyken destek olmayan erkek o bebek doğduktan sonraki aşamaları nasıl atlatacak. Çocuğun 7-8 aylık olana kadar sen bile kendini anca toplayacaksın.
Ayrıl ayrılma kimse diyemez sana. Sonuçta bebek bekliyorsun. Bu kararı sen vereceksin. Ama bebeği düşünerek ayrılmayacağında belli zaten. Ayrılmayacaksan da belli bir süre yumuşama. Burnu iyice sürtünsün bence.

Evet arkadaslar evimizde 1 haftadir bu konuyla ilgili huzursuzluk, tartisma,kavga var bastan anlatayim gecen persembe esimin telefonunu bi arkadasimi aramak uzere elime aldim ,esim panik yapti ve hizlica elimden alip ben ararim al konus gibisinden elimden aldi bende kendim ararim ver sunu dedim o arada hizlica mesajlari silmeye calisti ve sonra telefonu vermedi bi 10 dk sonra israr edip bisey yapmiycam ver dedim aldim zorla,hemen mesajlara baktim bi kismi silinmis ama gecmiste hepsi kayitliydi ve okuyabildigim kadariyla okumaya calistim ,heyecan ,sinir,panik cunku esim bi kizla mesajlasmis seni seviyorum,askim gibilerinden cogu kizdan olmak uzere birsuru mesaj okudum esime kur yapmis ,ruyanda beni gor,guzel dudaklarindan optum,simdiye kadar hep sana bakiyodum ama beni hic gormuyordun falan filan yazmis kiz ,zaten son zamanlarda esimin soguk tavirlarindan ilgisizliginden sikayet ediyordum ,hamileyim galiba ondan diyordum cunku cok zor bi hamilelik gecirdim halada oyle bulanti ,halsizlik yeni yeni bitmisti.Bende galiba kaprislerimden falan bikti adam yorulup geliyo isten bide ben ugrastirmayayim diye ses etmiyordum,simdi bu kizi 4 aydir esim ise gotruyor yani birlikte calisiyorlar ama farkli bolumlerde pek gorusulmuyor is yerinde (bende taniyorum kizi hatta arkadasimdi cunku esimle bi donem bende calistim),iste nedir ne degildir bunlar falan kavga gurultu oldu esimle aramizda,hic inkar etmedi 1 hafta once ben bi eglence olsun diye teklif etttim dedi,once kabul etmedi evlisin diye,ikinci gun tamam dedi diyor,elini bile tutmadim bi anlik bi eglence aradim diye ozur diledi agladi af diledi vs.sonra kiza mesaj cektim kufur ettim falan esimede dedimki eger bi sans daha istiyorsan ara benim yanimda konus seninle oynadim,ben esimi seviyorum de dedim kabul etmedi is yerinde soyliycem soz dedi yemin etti,ertesi gun ise gitti gelmemis kiz,esimde mesaj cekmis gosterdi bak bunlari yazdim diye ,ogleden sonra ise gelmis kiz ve esime pislik asagilik demis ve gitmis ,simdi esim bir sans daha istiyor benden bu aldatmak degildi diyor ,simdiye kadar hic yaptimmi diyor 8 yil biti evliligilizde siz ne dusnuyorsunuz arkadaslar lutfen yazarken kirici olmayin hamileyim yeterince uzuldum yiprandim:KK43::KK43::KK43:
uzun oldu umarim anlatabilmisimdir derdimi:KK14:

Hepimızın ortak derdine deginmışşın zaten güzelimEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKhepımız buna benzer konular yasamışızdır.....:26::26::26:ne yazıkkı erkekler bu kadar doyumsuzsuzlar:KK53::KK53::KK53:mademki daldan dala konacaklar ne dıye evlenırler bılmem ki:KK47::KK47::KK47:Benım anladıgım kadarıyla sen ne olursa olsun ayrılmayı dusunmuyorsun kı bu yuzden kırıcı olmayın dıye yazmışsın...Bundan dolayı kımsenın sana gerceklerı gostermeye nıye olmaz ama sunu blmelısın ki....huylu huyundan asla vazgeçmez!!!!!allah yardımcın olsun:KK19::emir_bebek::KK19:

Evet arkadaslar evimizde 1 haftadir bu konuyla ilgili huzursuzluk, tartisma,kavga var bastan anlatayim gecen persembe esimin telefonunu bi arkadasimi aramak uzere elime aldim ,esim panik yapti ve hizlica elimden alip ben ararim al konus gibisinden elimden aldi bende kendim ararim ver sunu dedim o arada hizlica mesajlari silmeye calisti ve sonra telefonu vermedi bi 10 dk sonra israr edip bisey yapmiycam ver dedim aldim zorla,hemen mesajlara baktim bi kismi silinmis ama gecmiste hepsi kayitliydi ve okuyabildigim kadariyla okumaya calistim ,heyecan ,sinir,panik cunku esim bi kizla mesajlasmis seni seviyorum,askim gibilerinden cogu kizdan olmak uzere birsuru mesaj okudum esime kur yapmis ,ruyanda beni gor,guzel dudaklarindan optum,simdiye kadar hep sana bakiyodum ama beni hic gormuyordun falan filan yazmis kiz ,zaten son zamanlarda esimin soguk tavirlarindan ilgisizliginden sikayet ediyordum ,hamileyim galiba ondan diyordum cunku cok zor bi hamilelik gecirdim halada oyle bulanti ,halsizlik yeni yeni bitmisti.Bende galiba kaprislerimden falan bikti adam yorulup geliyo isten bide ben ugrastirmayayim diye ses etmiyordum,simdi bu kizi 4 aydir esim ise gotruyor yani birlikte calisiyorlar ama farkli bolumlerde pek gorusulmuyor is yerinde (bende taniyorum kizi hatta arkadasimdi cunku esimle bi donem bende calistim),iste nedir ne degildir bunlar falan kavga gurultu oldu esimle aramizda,hic inkar etmedi 1 hafta once ben bi eglence olsun diye teklif etttim dedi,once kabul etmedi evlisin diye,ikinci gun tamam dedi diyor,elini bile tutmadim bi anlik bi eglence aradim diye ozur diledi agladi af diledi vs.sonra kiza mesaj cektim kufur ettim falan esimede dedimki eger bi sans daha istiyorsan ara benim yanimda konus seninle oynadim,ben esimi seviyorum de dedim kabul etmedi is yerinde soyliycem soz dedi yemin etti,ertesi gun ise gitti gelmemis kiz,esimde mesaj cekmis gosterdi bak bunlari yazdim diye ,ogleden sonra ise gelmis kiz ve esime pislik asagilik demis ve gitmis ,simdi esim bir sans daha istiyor benden bu aldatmak degildi diyor ,simdiye kadar hic yaptimmi diyor 8 yil biti evliligilizde siz ne dusnuyorsunuz arkadaslar lutfen yazarken kirici olmayin hamileyim yeterince uzuldum yiprandim:KK43::KK43::KK43:
uzun oldu umarim anlatabilmisimdir derdimi:KK14:

Cevabım "evet".
En çok da demiş ya sana 8 senedir böyle birşey yaptım mı diye o lafına sinir oldum. Tabi ki yapmayacaksın. 8 sene yapmadın diye bundan sonra yapacaksın diye birşey mi var.
Bana göre bir kere yapan erkek devamını da getirir. Hele ki sen hamilesin, ondan bir can taşıyorsun bu durumundan nasıl faydalanabilir ki. En çok bu zamanlarında sana destek olacak. Hamileyken destek olmayan erkek o bebek doğduktan sonraki aşamaları nasıl atlatacak. Çocuğun 7-8 aylık olana kadar sen bile kendini anca toplayacaksın.
Ayrıl ayrılma kimse diyemez sana. Sonuçta bebek bekliyorsun. Bu kararı sen vereceksin. Ama bebeği düşünerek ayrılmayacağında belli zaten. Ayrılmayacaksan da belli bir süre yumuşama. Burnu iyice sürtünsün bence.

Aynen katılıyorum size:26:

aldatmamı dıye sormussun kesınlıkle aldatmıs.aceba sıldıgı msjlarda ne vardı.ben kendımı yerıne koydum oyle cevap verecegım.kesınlıkle sen aynısını yap demıyorum yanlıs anlama.sana fıkır vermek ıcın esını aılenı hepsını ıyı tanıyıp karar vermek gerekır kı hamılesınde.ben esım ıse gıdınce valızımı hazırlar annemın evıne gıtmek uzere otobuse bınerım.hatta ordanda koye gecerımkı benı bulamasın cıldırsın.bısure ne ararım ne sorarım benıde bulamaz.1ay sonrada muhtemelen ne yapacagıma karar vermıs oldugum ıcın annemın evıne gerı donerım.yuzlesmeyede hazırımdır cunku.artık ne hıssedıyosam onu yasarım.ama allah korusun esımı sevıyorum ayrılmam helede hamıleyken.burnu ıyıce surtulmus olur boylece.bu benım yapacagım yanlıs anlasılmasın lutfen cokmu sert oldu bılmıyorum ama boyle yaparım

aynen oyle soyledi canim,ben bitiririm ararmam simdi dedi,sonra mesaj cekmis ertesi gun ben karimi seviyorum seninle ciddi degildim,oda beni seviyor diye ,kizda isyerinde yanina geli asagilik pislik deyip gitmis ,bgun sabahta merabalasmislar ben bu isten bisey anlamadim:KK19:

canım sen mesaj cektıgını nereden bılıyorsun gordun mu mesajı ?
madem mesaj cekecekmıstı de neden senın yanın da konusmaya cekındı .
ayrıca kız neyın pesınde ne amacla assalık pıslık dıyebılıyor ,
bu ne yuzssuzluk sankı bılmıyomuydu evlı oldugunu
terbıyesz sankı karısını bosyacak da o'nu alıcak .
su enseye vurulan ıfade nerede yaa :KK4:

Ya nasıl yapabiliyorlar anlamıyorum bu nasıl vicdan nasıl ahlaktır ki eşin senden bir parça taşırken insanın hayatında yaşayabileceği en güzel heyecanları paylaşırken sen bunu yapabiliyorsun..İnsanlık dışı buluyorum kesinlikle.
Eşinin yanında ol değil mi yeni heyecan neyine! Bence aldatmadır hemde böylesine hassas bir dönemde olduğu için katmerli aldatma..

yaa bu nası bişey yaaa bu nasıl bı merhametsızlık nankorluk adilik neyaaa artık dıcek kelıme bulamıyorum...
bı kere ewlısın bı kere esın hamıle yaa bu hak mı... boylelerının g.tune tekmeyı oyle bi basıcan kı....
şimdi senın psıkolojıne derın bı cızık attı o adi herıf eglensın dıye oyle mı!
canım senıde ıyıce costurmak ıstemıyorum hamıleymıssın ama cok sınır bozucu kesınlıkle senın yerınde olmak ıstemezdım .
sakın olmaya calıs hırslanma o onun karaktersızlıgı....ben olsam senın yerınde bır sure aılemın ewıne gıderdım gıdısata gore de plan yapardım...

Cevabım "evet".

Dimi ya. Lütfetmiş 8 senedir aldatmamış.

bende 3 yıllık evliyken eşimin bir kıza gönderdiği mesajları yakaladımhemde neler yazıyordu tamamı cinsel içerikli,senden boşanıcam dedim..kızı arattırdım gecenin bi vakti ben boşanıyorum gel bununla sen otur bu evde terbiyesizler dedim..eşim yalvardı,ağladı..eşimle aynı işyerindeydik ozaman ve okızla telefonda konuşuyordu sonrada ben en ufak bir şey söylesem üzerime yürüyordu hatta birkeresinde boğazımı sıktı birdaha bana böyle davranma diye ve ogünden sonra eşimi affettim ama nefret ettim ondan..sonra hamile kaldım yine mesajını yakaladım başka bir kıza işyerinde yardımcı olmuş oda mesj atmış ona X bey bugün beni savunduğunuz için teşekkür ederim diye..kızda tel numarası var ne alakaysa sonra başka bir kız işyerine geliyordu eşimin adını verip bacak bacak üstüne atıp özel ilgi bekliyordu artık nasıl bir muhabbet geçtiyse aralarında ve ben eşimden soğudum,hiçbirşey hissetmiyordum ona karşı ama devam ettirdim evliliğimi mutsuz bir şekilde..yani kısaca cnm birkere yapan içinde varsa yine yapıcak ve sen ondan hep nefret edeceksin

Siz hala evli misiniz bu kişiyle?

esınızın hamıle oldugunuz halde sıze el kaldırdıgından bahsetmıssınız bence bır sure en azından dogumunuzu gerceklestırene kadar aılenızın yanına gıdın hem sız hemde cocugunuz guvende olur evde kaldıgınız surece tartısmalar devam edebılır fızıksel olmasa bıle psıkolojık olarak bu sızın yıpranmanıza sebebp olur eger aılenızın yanına gıdersenız hem bunlardan etkılenmemıs olursunuz hem daha saglıklı dusunursunuz hemde yoklugunuzda esınızın aklı basına gelebelır

Kesinlikle katılıyorum canım,, ya sevgilisi olan ve aldatanları geçtim, bu evli erkeklerden ne isterler yaa,, bi yuva yıkmak öyle kolaymı, hadi erkeklerimiz bi yanlışa düşüp şeytana uyup kıza teklif etsin, kızda diyemiyor mu sen ne biçim adamsın nasıl böyle birşeye cürret edersin evli barklı adamsın... Yeni nesilmi diyelim ne diyelim bu kızlara bilmiyorummm... RABBİM sorsun bölelerinden :KK20:

ego meselesi bence bu kesinlikle :KK47: ewli erkek karıısnı değildi bu aşifteleri seçince seçilen kadın olmak hoşlarına gider nedense...ewli erkek aldatmaya daha meğilli kötüyede çirkinede kaanat getirir düşüncesi var böle yaratıklarda :KK47: kendilerine güweni böle sağlıyorlar maalesefki yakalanınıcada benim abim gibi o benim arkadaşım diyor adam gönlünü eğlendirip karısını seçincede o adamdan daha adisi olmuyor onlar için adamın karısını kıskanıp karısıyla aynı yatakta yatıp yatmadığına bile karışıyorlar adama kzıyorlar niye hala boşanmıyorsun diye....ALLAH böle kadınlarında adamlarında belasını versin inşallah...ben böle konularda çok sertim asla kabul edemiyceğim şey ihanettir...24 yaşında 9 aylık ewliyim eşimin annesi birkere şaka yapmaya kalktı aldatsa ne yaparsın diye ne demek ne yaparsın buda şakamı uyurken üzerine kızgın yağ döker sonrada delik deşik edip ve bi çöp poşetine koyup senin kapının önüne bırakırım dedim :KK1: kadıncağız kıpkırmızı oldu şaka değil yaparım dedim biliyorum kızım sen yaparsın dedi :KK1:

Bir arkadaşımız gibi bende ben olsam ne yapardım diye cevap vereceğim.Ben olsam şu anda o evde KESİNLİKLE duruyor olmazdım.Ailemin bi sorunu yoksa yanlarına giderdim.Çünkü size dediği gibi bir pişmanlığı yok bu tamamen yalan.Ve aldattığı halde sizin dediklerinizi yapmamış.Üstüne bide şiddet.Ayrıca belliki bu olay böyle kapanmayacak.Hemen merhabalaşmışlar çünkü.Allah yardımcınız olsun.AMA EŞ FALAN FİLAN HER ŞEY FASA FİSO.SAĞLIKTAN ÖNEMLİSİ YOK.ONA DİKKAT EDİN SİZ.

bu kadar hassas bir dönemde sana bu çirkin olayı yaşatan biri için söylenecek çok söz var ama hamilesin diye üzmek istemiyorum. ama aldatmış mı diye soruyorsan bariz aldatmış ne yalan söyleyim kıza mesaj çektiğine ve kızın gelip ona aşağılık pislik dediğine filan hiç inanmadım. kesin aralarında konuştular böyle bir kurgu yazdı eşin. böyle bir kişiye eş demek bile istemiyorum aslında ya neyse. ertesi günde günaydın demesi seni uyutuyorlar gibi geldi. bence affetme kesin tavrını koy. ailenin yanına gidebilirsen git derim. keşke böyle olmasaydı gerçekten çok üzücü. Allah yardımcın olsun

X