Aldatmanın bahanesi olurmu

Yani itici oldu bu ona o da sogudu benden oylemi peki bu 2 kez aldatmasını haklı kılarmı adam beni degil boyle oldugun icin kendini sucla diyo resmen aldatma ve terketmeleri hakkında
tabiki seni suçlayacaktı.
ne yapacaktı ya?
evde diyalogunuz bozuk olabilir ,tartışma olur vs. de bu hemencecik eşinin başka kadınların koynuna koşmasını mı gerektirir?
yapma Allah aşkına.
sen de inanmıyorsun da ama inanmak durumundasın öyle gözüküyor

Yapma be gülüm bunun affı en fazla 1 kere olur o da dediğin gibi bebeler için ve hala bir ışık varsa adam gözüne baka baka onlarla gönül oyunu yaşadığını söylüyor

ilkinde bilemem ama ikincide haklı.

ilkinde aldatmış. affet dememiş. pşman olmamış. yalvarmamış. ki bunlara rağmen bile affedilmemesi lazım ama gidip affetmişsin. e bu adam ikinci defa neden aldatmasın. sen onda da affetmişsin. üçüncü defa da aldatır dördüncü defa da aldatır... affediliyor adam hiç çabalamamasına rağmen? aldatır tabi. başkasının yatağından çıkıp sizin yatağınıza giriyor, siz bundan gocunmuyosanız adam niye gocunsun?

Yani itici oldu bu ona o da sogudu benden oylemi peki bu 2 kez aldatmasını haklı kılarmı adam beni degil boyle oldugun icin kendini sucla diyo resmen aldatma ve terketmeleri hakkında

Eşiniz boşanmak istiyor bence ama çocuklar için idare ediyor. Belli ki o da yorulmuş ve ilişkinizden bi ümidi kalmamış .Huzuru ve kendini tatmini dışarıda arıyor .Özellikle ego.

Kıssası inceldiği yerden kopsun diyo bence .Yani bırakamayacağınızi bildiği için de sizden çekinmiyor .Bir de bi kere başka kadınlarla münasebeti olmuş kendine güveni de var ilişkiniz için yapacak bir şey yok gibi görünüyor ama siz vazgeçmeyeceksiniz sanirim .

Son düzenleme:
Bir kez yaşadım affettim hala travmalarini yaşıyorum
Sen üçe bese nasıl yol veriyorsun anlamıyorum

Kadının eşini pek dinlememesi kendi bildigini okuması evde herseyi yonetmesi esinin ailesiyle arası bozuk olması yani kısacası kontrolun kadında olması
eşinin kadını 2 kez aldatmasında eşini haklı yaparmı yoksa bu adamın kendini aklamak için uydurduğu bir bahanemi
Siz kendi kendinize soru cevap yapıyorsunuz zaten.Cevaplarını bildiğiniz sorular soruyorsunuz.Enterasan yani bilemedim.

Ay sayfaları ilerlettikçe deli oldum.
Nesini seviyorsun bu şerefsizin? Bi de haklı mı diye soruyorsun ya şok oluyorum.
Bak anlatayım aldatmanın hiçbir bahanesi olamaz, adam bildiğin seni öyle bir kandırmış ki bi de pişman bile değil azıcık gururun varsa bu adamın kıcına tekmeyi basarsın. Ama önce dünya aleme rezil et koparabildiğin kadar da para kopar sonra vur kıçına. Böylelerine bu gerek.

eve gelince yıkanmadan yatağa girmiyorsa sorun yok bence, ama yıkansın da başkalarının vucut salgılarını size temas ettirmesin.

Düşününki peşpeşe doğum yapmış bir bayansınız çocuklarınız 1 ve 2 yaşındayken eşiniz evi terkediyo bir kaç ay sonrada aslında aylardır biriyle beraber oldugunu öğreniyosunuz hatta karsınıza geçip ona asık oldugunu onu sevdiğini söylüyo siz buna rağmen çocuklarınız için adamda hiçbir pişmanlık özür olmamasına ragmen birleşiyosunuz 1.5 yıla yaklasırken bu sefer baska biriyle aldattığını yakalıyosunuz telefonunda ve inkar etmiyo evet var diyo sizde evden gonderiyosunuz sonrasında yine ailesinin evine dönüyor eşiniz ve yine bir pişmanlık belirtisi yok adamda gayet pişkin rahat yaşayıp gidiyo yine sizin çabanızla ailelerin araya girmesiyle falan birleşiyosunuz ama adam bu kezde o kadına aşık goruyosunuz yine pişman değil yaptıklarıa yine korkusuz ve sonuç olarak aldatmaları için sizi suçluyo yanınızda erkek gibi hissedememiş saygısız olduğun için beni dinlemediğin dominant oldugun için mutlu olmadığım için aldattım seni hersey iyi guzel olsaydı evlilikte yapmazdım diyo
Şimdi bu adam aldatmalarında terketmelerinde haklımı siz ne düşünüyosunuz yoksa yalnızca mazeretmi

Açıkçası ben bu kadının çok dominant bir figür olduğunu düşünmüyorum.
Erkek(!) gibi hissetmek için daha kırılgan bir kadına ihtiyaç duyuyorsa da bu onun sorunu açıkçası. Hiç tanımadan bir günde evlenmeye karar vermediniz sanırım. Eğer hayatında bu tip bir kadın istiyorsa böyle bir evlilik yapacaktı. Baktı hoşlanmadığı şeyler var. Ailesi ile mi küs, konuşacaktı. Evliliğimize zarar veriyorsun senden soğuyorum diyecekti. Gerekirse birlikte aile terapistine gidelim diyecekti. Başka kadınlara koşmayacaktı. Evliliğinde sorun olan her insan aldatsaydı ohooo.
Aldatılıp affetmeye bir şey demiyorum ama aldatılıp af bile dilemeyen, pişman bile olmayan adamı kabul etmek de yani artık abartmayın. Dürte dürte ilerleyen evlilik bir yere kadar gidiyor.

Açıkçası ben bu kadının çok dominant bir figür olduğunu düşünmüyorum.
Erkek(!) gibi hissetmek için daha kırılgan bir kadına ihtiyaç duyuyorsa da bu onun sorunu açıkçası. Hiç tanımadan bir günde evlenmeye karar vermediniz sanırım. Eğer hayatında bu tip bir kadın istiyorsa böyle bir evlilik yapacaktı. Baktı hoşlanmadığı şeyler var. Ailesi ile mi küs, konuşacaktı. Evliliğimize zarar veriyorsun senden soğuyorum diyecekti. Gerekirse birlikte aile terapistine gidelim diyecekti. Başka kadınlara koşmayacaktı. Evliliğinde sorun olan her insan aldatsaydı ohooo.
Aldatılıp affetmeye bir şey demiyorum ama aldatılıp af bile dilemeyen, pişman bile olmayan adamı kabul etmek de yani artık abartmayın. Dürte dürte ilerleyen evlilik bir yere kadar gidiyor.
caninfistiği dominant bir kadın olsa -ki bence değil- eşi bu kadar aymaz olabilirmiydi ?
Bence bu konu sahibinin içine atıldığı suçluluk psikolojisi
Ben böyleyim bu yüzden oldu gibi.

Senin bahanen ne peki :işsiz: adam seni istemiyor hala yapışıyorsun suç kocanda değil zorla yanında belli ki, hem neden ayrılsın ki gününü gün etsin evinde de herşey hazır karısı bekliyor ne de olsa aynen tam gaz devam :KK66: hiç acımıyorum kimse kusura bakmasın :KK24:

Sizin yanınızda erkek gibi hissedemiyorsa ve bunu size söyleyip, dominantlik vs gibi sebeplerle ayrılmayı istediyse, siz de kabul etmediyseniz, aldatilmayi hak etmissinizdir.
Baska hic bir şartta kabul edilebilecek bişey degil. Erkek gibi hissedemediyse, dominantsaniz, saygisizsaniz boşansaymış. Aldatmak ne demem

caninfistiği dominant bir kadın olsa -ki bence değil- eşi bu kadar aymaz olabilirmiydi ?
Bence bu konu sahibinin içine atıldığı suçluluk psikolojisi
Ben böyleyim bu yüzden oldu gibi.
Yani o raddeye getirdi beni senelerce aynı şeyi duyunca insan kendinden şüphe eder hale geliyo

sevgili hatice yeni üyelik alınca yeni hikayeler mi buldun
sen de aldatmıştın eşini
çocuklarını alıp dönünce aramadı mı eşin ondan mı bu pişmanlık

Artık ben yokum 3. Kez kavgadan sonra o terketti anasının eve gitti bende evi terkedip anamın evine gittim o gidince önceden hep oturup beklersim dönsün diye bu kez yapamadım
Şimdi ailemin yanındayım ve yine ben yalvaran o hayır artık olmaz diyen konumunda

Senin bahanen ne peki :işsiz: adam seni istemiyor hala yapışıyorsun suç kocanda değil zorla yanında belli ki, hem neden ayrılsın ki gününü gün etsin evinde de herşey hazır karısı bekliyor ne de olsa aynen tam gaz devam :KK66: hiç acımıyorum kimse kusura bakmasın :KK24:

X