Aldatmış kocama tekrar güvenebilir miyim

Bence bu konuda en büyük suçlu eşiniz kesinlikle güvenmeyin

Dul olmakla ne alakası var ayrıca... kocası bekarlarla uğraşmamak için özellikle dul seçti belki. Yoksa hiç evlenmemiş kızlar evli adamlarla konuşmuyormuymuş?

Bir kere değil defalarca aldatilmissin. Bir kere bile olsa kimse unutamaz ki anca unutmuş rolü yaparak evlilikleri devam ettirebilirler.
Ben de unutamazdim. Aldatan kişinin sevdiğine inanmıyorum. Ayrılmama isteği olsa olsa kendi çıkarları ve aliskanliklaridir. Bu aşık olup olmamakla da ilgili değil. Sevgi besledigin kişiye böyle büyük hatalar yapmazsın. Sevmediğin kişiye bile bunu yapamazsın çünkü kendi karakterini ahlagini yitirmek istemezsin. Kişiliksiz olmak yeterli bı sebep. Kişiliksiz bir adama aşk duyabilir misin artık? Merhamet duyabilir misin? Ömrünü ona vermeye devam edebilir misin?

Midem
Gerçekten mi ya midem bulandi resmen

Konu ile alakalı değil ama ablam hiç usenmedinmi bukadar yazarken ,açıkçası okumadım, güvenmezdim . Bunlar yakaladiklariniz uzakta olduğunu söyledikleriniz,, peki yakınında olanlar, yatağına aldıkları?? Bunlar eminim sizinde aklınızdan geçiyordur

Dul olmakla ne alakası var ayrıca... kocası bekarlarla uğraşmamak için özellikle dul seçti belki. Yoksa hiç evlenmemiş kızlar evli adamlarla konuşmuyormuymuş?
Kendisini kandırmaya çalışıyor çünkü.

Konunun birazını okudum. Eşiniz sizi 24 sene önce aldatmış, morali zaten bozuk olduğu için affetmişsiniz yine yapmış. Yine öğreniyorsunuz ve aynı dönem başkasıyla da mesajlaşmaya başlıyor. Bir adamın KESİN aldatmış olması için illa diğer kadınla yatmış olması mı lazım ki yapmadığı tek o kalmış. Siz düşünün affedilecek biri mi sizce?

Azgın teke sendromu.Malesef bu sanal platformlar aldatma olaylarını çookça arttırdı..Erkeklerde heyecan arayışı hala gencim beğeniliyorum diye hissetme isteği..Etrafında ki diğer hemcinslerinin örnek oluşu, kadınların evli erkeklere bekarlardan daha çok talebi olması(Nasılsa evli işime gelmezse tehtit ederim, bana ne istersrm vermek zorunda kalır) erkeklere aldatmayı normalleştiriyor..Çoğu buna eğlence , erkekler arası övünme diye bakıyor..Özelliklede özgüveni düşük adamlar daha yatkın..Ve çoğuda kadınlar tarafından kandırılıyor.(maddiyat için)..Bence eşinize yaptığı hatanın büyüklüğünü fark ettirebilmek için biraz daha cesur olmalısınız..Kurtarabilmek için siz değil o çabalamalı..Ağlamaktan , içinizdekileri yüzüne haykırmaktan çekinmeyin..Kendi kendinize üzülüp yaralarınızı kendiniz sararsanız ona çabalayacak birsey bırakmazsınız..Onu gerektiğinde kolayca gözden çıkarabileceğinizi tam anlamıyla hissetmeli..Ona artık güvenmediğinizide hissettirin diken ustunde olsun ve güveninizi kazanmak için çok çabalaması gerektiğini ve ne yaparsa yapsın hep tam bir güveniniz olmadığını anlayıp diken üştünde yaşasın..Kısacası yaptıklarının acısını o yaşasın tamiri kendi düşünsün..Çünkü insanoğlu hatasını ancak cezasını çektikçe anlayabiliyor..Siz toparlamaya çalışınca kendine haklılık oayı bile çıkarabilir

Adam evlilikten itibaren surekli aldatmis kadin surekli gormezden gelmis goz yummus hala da aldatiliyor.. ne diyebilirim iyi aldatilmalar yuva kolay kurulmuyor bahaneler bahaneler ozaman irdelemeyin kim bilir kac kadinla aldatildiniz bilinenlerin sayisi oldukca fazla bide bilmedikleriniz var

Yazdiklarinizi okudum.Adan eskiden beri ayniymis aslinda.Flortoz ve kendini eksik hisseden biri.Hep begenilmek istiyor,ilgi onda olsun istiyor.Bu benim karakterim e getiriyor bir de dogal karsilayin diye.Ya ben olsam bosanir miydim bilemedim.Ama devam edecek bunu unutmayin.Sadece artik farketmeniz daja zor olacak.

Valla kardeşim bir adam vardı, evliyken bana duyguları olduğunu söyleyen hediyeler alan, neyse biz görüşmedik ben duvarı ördüm, o bana deli divane olan adam şuan ailesiyle çok mutlu, akıllanmış rabbime sükürler olsun ki ne beni kendini zora sokmadan, 7 yıl oldu, şimdi karısına deli divane yine.

ben de boşanmadan önce yerel belediyenin aile terapistine gitmiştim. ailemin zoruyla.
bizim terapist de benzer bir şekilde yaklaşmıştı olaya. ve kadındı.

benim eski eşim eskort sevdalısıydı. yani bizim cinsel hayatımız iyiydi ama herif sapıktı anlatabiliyo muyum?
neyse bunları olanları anlatınca kadın bana birebir görüşmede "bir kadın aldatılıyorsa hatayı ilk kendinde aramalı" demişti. şimdiki aklım olsaydı çoktan masanın karşı kısmından üstüne zıplayıp çıkarırdım hıncımı.
ne demek aldatılmayı hak etmek!!! senin kocan seni aldattığında hatayı ilk kendinde ara o zaman deyip çıkmıştım. bir daha da gitmedim zaten bizim olay terapilik tedavilik olay değildi, ayrıldık bitti mesela...

ne demek aldatmayı kadın/erkek diye istatistiklere indirgemek...
benim kafam almıyor..

konu çok eski ama konu sahibesi keşke boşanmış olsan... keşke kendi özsaygının yalnızlık korkusunun arkasına itmemiş olsan...neyse...

Adam sürekli aranıyor bence filende aldatmıştır adam istiyor çünkü. Sen ne yapman gerektiğini gayet iyi biliyorsun ya susacak ve göz yumacaksın yada onurumla boşayacaksın bence gurur daha önemli

Sonuna kadar okudum. Buna hovardalık diyelim ama aldatma demeyelim bence. Bu konuları deşmeyin, kontrol edin ama hissettirmeyin, yüzüne de vurmayın derim. Bu hikayeleri uçurumdan aşağı atın, biliyorum onurunuz söz konusu gibi hissediyorsunuz ama rahat olun bunlar mesele değil. Allah yardımcınız olsun, geride bırakın, geçsin gitsin

Bence patavatsız bir çapkın. Ama ben olsam evliliğimi bitirmem. Evli kalırım kızgınlığımı yaşarım yaşatırım hırsımı alırım. Boşanınca ne olacak siz mutsuz huzursuz perişan. O sanal dünyada mutluluk arayacak pişman olacak mutsuz olacak. Koskoca bir aile darma duman olacak. Tek başınıza mutsuz olacağınıza onunla mutsuz olun kim bilir bir gün gerçekten affedebilirsiniz.

Başlığa göre cevap vereceğim.ben güvenmem siz de güvenmemelisiniz. Ama bu soruyu sorduysanız güvenmek istiyorsunuz ve güvenecek bir kez daha yanılacaksınız.

Konu çok uzun olduğu için okumadım ama başlığa istinaden şöyle bir şey diyebilirim : Hayatta hiç kimseye ikinci şans vermeyin. İkinci şansı hak edecek insan birinci şansını ( sizi) harcamazdı. Hatalar istemeyerek yanlışlar ise bilerek yapılır. Aldatmak hata değil, yanlıştır.Asla güvenemezsiniz. Bir yanlışını gördüğümüz birisinin 1000 doğrusu olsa da doğrularını bile sorgularız. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Ilk aldatmasa eşiniz suçludur ama iki kere aldatırsa siz suçlusunuz ona bu şansı verdiğiniz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…