Alerjik rinit her sabah boğazdan burundan mukus ( balgam ) atma sorunu

pudratadinda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2023
45
11
25
Arkadaşlar merhaba bilgisi olan benim gibi olan lütfen yazssin. Yıllardır alerjiler rinit hastasıyım doktorumu anca buldum derkennn ilaç tedavisine başladım . Hamile kalınca ilacı bıraktım ya ben razıyım alerji hastasi olmaktan ama bıktım her sabah erken saatlerde uyanıp balgam atmaktan boğazımda birikiyor sabaha kadar ve ben uyanınca bir saat boyunca lavaboyla bir ilişki kuruyorum artık bıktım bu yüzden ya varsın hep hasta olayım alerji hastalığı ama bıktım her sabah erkenden uyanmakta bitmek bilmeyen balgamdan ya artık hayat kalitem bozuldu gün içinde bile bazen attığım oluyor ya onada razıyım ama sabahları bir saat boyunca git gel lavaboya balgam at boğazdan burundan nedir bu ya niye bitmiyor ilaç kullandığım zmanda ilk bir kaç gün çok iyiyim sonra oda fayda etmiyor lütfen ama lütfen benim gibi olan biri varsa yazssin insAllah yoktur ama bilgisi olanda yazssin internetten baktığım bilgiler işime yaramıyor bitki çayı vs yaramıyor her sabah yaşamaktan bıkiyorum . Çok üzgünüm bu sabahta güne kötü başladım lütfen yazinn...

X