Deri ve Cilt Hastalıkları Allah kimselere vermesin ne diyim 🙇🏻‍♀️

Keselenmekten mafoldum desem yeridir . Makine hiç boş durmuyor zaten .
Teşekkür ederim.

Renkileri de kaynarda yıkıyorum , renkleri bozardı , siyahlar berbat durumda yüksek ısıda yıkandığı için . Nevresimleri de uyanır uyanmaz değiştiriyorum zaten .
Teşekkür ederim sağolun .

Sağol ablacım teşekkür ederim
Valla çok illet bi mikrop salgın varmış dikkat edin .

Sağol abla çok teşekkür ederim , geçer inşAllah .
Aldık abla çay ağacı yağını da aldık , bir kokusu var Allah seni inandırsın abla burnumun direği mireği kalmadı . Karışım hâlinde de sürdüm , sade hâliyle de sürdüm etkisi olmadı .

2 ayrı eczaneden farklı karışımlar aldık , aynen uyguladım biraz durulma oldu gibi oldu sonra yine başa döndük kâbus gibi .
Teşekkür ediyorum .

merhaba dertdasim ayni sekilde ben de uyuzum yani altattim mi atlatmadim mi bilemiyorum. esimden bulasti bana da. simdi ilk once dr klewada diye bi ilac verdi bi de metrin. hicbir ise yaramadi kac kez kullandiysam kasintilarim azdi ve oyle kaldi. sonra dr degistirdim dr bana bi karisim verdi. eczane hazirladi. icinde neler oldugunu bilmiyorum ama resim cekmistim. buldugumda atayim size. cok rahatlatti. suan kasintilarim cok az. yalniz benim boyle bir sorunum var. kollarima ve bacaklarima agda yaptiktan sonra uyuz meydana cikiyor sanirim ve deli gibi haftalarca kasiniyorum. batik falan degil ama. yine keselendikten sonra da ayni sekilde.. face de bi grup var uyuz ile mucadele edenler diye. orda geciren tamamen atlatan insanlar var. orayi takip ediyorum ben de

Hemen makineye atıyorum yıkanıyor .
Makineden çıktıktan sonra yani kuruduktan sonra dolaba değil poşete koyun, poşetin havasını iyice alın ve bağlayın. En az 3 gün beklesin bu şekilde o böcekler havasız kalınca ölüyormuş galiba. Birde ütülenebilecek her şeyi ütüleyip kullanın

Hiç bilmediğim için onu kokuyuda tahmin edemedim şimdi,bunlarda işe yaramadıysa ne olacak peki.
Olmadı doktorunu değiştir bence.

Evet yıkıyorum zaten .Sirke de kullanıyorum elma sirkesi . Teşekkür ederim sağolun .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…