Deri ve Cilt Hastalıkları Allah kimselere vermesin ne diyim 🙇🏻‍♀️

Bir önerim yok, çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda kurtulursunuz.

Gecenlerde birisi daha bir konu acmisti uyuz ile ilgili. O iyilesti mi acaba? Konuyu hatirlasam yazardim. O da cok ugrasmisti. Umarim care bulmustur. Cok cok gecmis olsun.

Sağol ablacım teşekkür ediyorum
Yok yok geçti demicem zaten

Çok pis kaşınmaya başladım

Dermatolog kaç güne etki eder ilaçlar bişey demedi mi? Belki hemen çare olmuyordur. Acil şifalar inşallah.
Mafoldum Samsonn perişanım .Benim cilt yapım anormal , ameliyat olduğumda doktorum söylemişti , kolay kurtulacağımı zannetmiyorum .
Sürekli araştırma hâlindeyim , geçenlerde bi yerde okudum , önce bebekte çıkmış doktor uyuz teşhisi koymuş tüm aileye bulaşmış , 8 ay oldu kurtulamadık diyordu .
Sağol çok teşekkür ediyorum , geçsin hemen inşAllah .

Kleveda bende de aynı etkiyi yaptı iyice kudurttu böcekleri ama kullandım iki kutu bitirdim etkisi olmadı yine de .
Her gece belli bi yere karargah kuruyolar , önce geceleriydi artık gecesi gündüzü de yok bi tutuyo insan içine çıkılcak gibi değil .
Valla size zahmet belki vesile olursunuz .
Face yok kullanmıyorum .

Evet havasız kalınca ölüyomuş ama araştırdığımda boşuna yapmayın işe yaramıyor yazısını çok gördüm .

Uyuz olduğundan emin miyiz bu arada?

En son kuzenim uyuz olduk dedi. Doktora gitti. Doktor da uyuz oldukları konusunda hemfikirdi. Bir sürü krem vs verdi
Asla faysa göremedi.

Başka bir doktora gitti. Ne uyuzu uyuz muyuz değil dedi.

Bir diğeri ısrarcı kaşıntı daima cilt hastalığı olmayabilir
Size 1 kez de dahiliye hekimize görünmenizi tavsiye ederim.

Atatürk de, karaciğer hastalığının sebep olduğu kaşıntıyı karınca ısırığı zanneden doktorun aklına uymayıp başka bir hekime görünmekte acele etseydi muhtemelen daha uzun yaşayacaktı ve hepimizin hayati değişecekti.

Allah tabi ki ciddi hastalıktan korusun ama kaşıntı denince karaciğeri de ihtimallere dahil etmek lazım

Allah şifanızı versin insallah

Hannaz çok geçmiş olsun.

Scab forte kullandınız mı, losyon ?

Diğer kremler losyonlar işe yaramadı, bu işe yaradı diyen bir iki kişi duydum.

Son düzenleme:
Gecenlerde birisi daha bir konu acmisti uyuz ile ilgili. O iyilesti mi acaba? Konuyu hatirlasam yazardim. O da cok ugrasmisti. Umarim care bulmustur. Cok cok gecmis olsun.
Sağolun teşekkür ediyorum . Birazdan konuyu arıcam belki çare olur .

Evet havasız kalınca ölüyomuş ama araştırdığımda boşuna yapmayın işe yaramıyor yazısını çok gördüm .
Onu görmedim ben bildiklerimi yazdım belki faydası olur diye. İlaç kullanırken hemen çözüm beklemeyin yalnız ilerlemişse o kremleri birkaç kez daha uygulamanız gerekebilir. Yani 3 gün kullanıp 4. gün yıkandığınızda 1 hafta sonra tekrar başlayın ki geçse bile kuluçka süresi olduğundan bir süre sonra tekrarlama durumu da var .

Önceden sinir olduğum birisine uyuz derdim artık o kelimeyi kullanmıyorum bile ne olduğunu öğrendikten sonra

Nemesis gümüş suyu ne , gümüşlerin temizlendiği mi yoksa başka bi su mu bilemedim .
Gumussuyu ayri satiliyor. Ben uzun suredir kullaniyorum cilt temizligimde. Google da ararsan cikar. Icilebilir olanindan al en temizi onlar. Colladial gumus suyu diye geçiyor.

Ben de nerelerde görünmez oldu diyordum.
Allah şifa versin abla.
Çok geçmiş olsun.
Ne yazık ki hiç fikrim yok
Sirkeli su ile duş mantıklı ama.
Benzer bir durum için daha önce araştırmıştım.
Kaşıntıya deniz suyu,
yulaf ezmesi iyi geliyormuş bir araştır istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…