Gebeliğe Hazırlık Allah rızası için lütfen bakın napacağımı bilmiyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim 4 tü ilaca başladığımda levotiron 25 le başladım bide dereotu yedim sabahları aç karnına 15 günde normale döndü bi dahada yükselmedi hep normal seviyelerdeydi ilaca başladıktan 5 ay sonra doğal yolla hamile kaldım hamile kaldığımı öğrendiğimde kontrole gittim 7 çıktı hamilelikten dolayı ilacımı 50 ye çıkardılar hemen normale döndü size tavsiyem stresten uzak durun bide salatalarınızda dereotu kullanın İbrahim saraçoğlunun triod için kürü var ben kürü yapmadım sadece salatalarıma kattım çok etkisini gördüm
Merhaba hamileliğiniz nasıl gidiyor acaba benmde troitim var banada ilaç verdiler gebeyim bende 50 içiyorum sabah aç karna günde 1 tane dizinde böylemi acaba

Ben gittim kadınsal hormonlarım iyi ama troit var ilaç kullanıyorum
Yenimi çıktı troitin cnm ben düzenli kullanmıştım 6 ay kullandım sonra bıraktım düzene girmişti bazen geçiçi oluyor sıkıntı yapma bıraktıktan sonra 5 ay sonra kendi kendime kaldım bide ben 5 kez yumurta takibinde yapmıştım demekki acele etmemeklazım alllah en kısa zamanda nasıp etsin inşallah hiç üzülme hep dua et geceleri

Ben gittim kadınsal hormonlarım iyi ama troit var ilaç kullanıyorum
Okadar belirtiler yaşadım hepsi boşmuş demekki gerçekten beklemediğin anda oluyor o belirtilerin aynısını yaşadım eski belirtilerin hiç farkına varmadım takiii adetimin 7 gün geçince dedim kan veriyim nie adet olmadım yine geçiktimi fln adet ağrım hep oluyordu ama böle gelip geçen ağrılar

Yenimi çıktı troitin cnm ben düzenli kullanmıştım 6 ay kullandım sonra bıraktım düzene girmişti bazen geçiçi oluyor sıkıntı yapma bıraktıktan sonra 5 ay sonra kendi kendime kaldım bide ben 5 kez yumurta takibinde yapmıştım demekki acele etmemeklazım alllah en kısa zamanda nasıp etsin inşallah hiç üzülme hep dua et geceleri
Evet daha 15 gün oldu ilaca başladım ama belirtiler çok var napacağımı bilmiyorum inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini bizlere de dua et canım

Okadar belirtiler yaşadım hepsi boşmuş demekki gerçekten beklemediğin anda oluyor o belirtilerin aynısını yaşadım eski belirtilerin hiç farkına varmadım takiii adetimin 7 gün geçince dedim kan veriyim nie adet olmadım yine geçiktimi fln adet ağrım hep oluyordu ama böle gelip geçen ağrılar
Hamilemiziniz bana da dua edin hamilelerin duası kabul olurmuş ☺

Tiroit hastalarında oluyor bu ani değişimler çünkü vücudun uretemedigi hormon yapay yolla üretilmeye calisiliyor , birde yeni ilaç kullanmaya baslamissiniz değerler oynadigindan bu belirtileri görüyor olabilirsiniz...ben de ilk ilaç kullandigim zamanlar çok oldu ateş basması, üşüme, terleme, eklem ağrıları, kalp çarpıntısı, heyecan, endişe, halsizlik, anı kilo kaybı veya kilo alımı, depresyon belirtileri vs sonra değer sabit Aralıklarda kalınca düzene oturdu, sadece ara ara halsizligim kaldi...

Merhaba bende de tiroit var tiroit adet düzensizliği yaparmı bu şekilde tiroiti olup adeti çok düzensiz olan varmı içinizde?

Birde gebelik düşü
Ben de troit 5.6 ama adetim düzenli doktora git ilaca başlayınca adetin düzelir
Benimde 5.3 pazartesi dahiliyeye gidicem bende pcoda var ama onun fsh ve lh değerleri normal o yüzden düzensiz olmama anlam veremiyordum inşallah tiroittendir düşünce düzelir gebelikte düşünüyoruz evet.

Benimde 5.3 pazartesi dahiliyeye gidicem bende pcoda var ama onun fsh ve lh değerleri normal o yüzden düzensiz olmama anlam veremiyordum inşallah tiroittendir düşünce düzelir gebelikte düşünüyoruz evet.
Troit de yapıyorbenim kadınsal hormonlarım iyi hatta doktor bana ilaç kullan daha kolay hamile kalırsın dedi

X