Almanya'da Hangi Şehırdesınız? Buyrun Tanışalım..

selam fadime.. Killesberg de oturuyorduk ama bir süre önce Esslingen tarafina tasindik.. sen nerdesin?

calisiyordum ama gecen seneden beri ara verdim.. evden bilgisayar üzerinden 3d cizimler yapiyordum.. ancak yeni bebegim oldu.. o yuzden bir senedir calismiyorum.. 7 aydir oglusumla mesgulum.. birde kizim var 9 yasinda :) sen neler yapiyorsun?

oohh masallah, allah bagislasin :) benim cocugum henüz yok, büroda calisiyorum, yasin kac acaba? ben yakin zamanda 27 olucam :)

amiiin canim.. :) ben 34 yasindayim.. 35 e dogru hizla ilerliyorum :KK9: agustosta tr ye gidiyoruz.. döndükten sonra bende basliyorum ise.. ama allahtan benimki evde oluyor.. pc ve internet baglantisi olan her yerde yapabildigim bi is :) stuttgart a yada bu taraflara geliyormusun hic?

Son düzenleme:
Bizde augusta izine gideceyiz insallah :KK66: ne güzel bir isin varmis öyle...
Ara ara geliyoruz, geliyorum, eehh stuttgartta güzel alisverisde yapiliyo :KK66:

alisveris :))) her bayanin tutkusu :p gercekten guzel magazalar var.. bende cok gidiyorum.. könig str de dolasip sonra kahve falan iciyoruz canimizin istedigi bir yerde..

yani canim, istekler hic bitmiyorki :KK66: gözümüz doymuyor herhalde :KK66:
evet bide dondurmaci :KK66: dondurma yemeden olmaz orda...

kizlar almanyada tüy sarartici krem var mi? biliyor musunuz? ya da oreal da olabilir ama ne demek? nasil birsey sac boyamadigim icin oreali bilmiyorum... yardimci olursaniz cok seviririim =)

kızlar fikrinize ihtiyacım var.evlendim ve yakında kısmetse almanyaya gelicem.şu eşya işine takılmış durumdayım.burdan giderken götürmek istediğim şeyler var.kargo-nakliye ne yapsam bilemedim.sizler giderken eşya götürdünüz mü ve götürdüyseniz hangi yolu seçtiniz? biliyorum orda da çok güzel şeyler var ama bunları götüremesem de içimde kalıcak :KK5:

kızlar fikrinize ihtiyacım var.evlendim ve yakında kısmetse almanyaya gelicem.şu eşya işine takılmış durumdayım.burdan giderken götürmek istediğim şeyler var.kargo-nakliye ne yapsam bilemedim.sizler giderken eşya götürdünüz mü ve götürdüyseniz hangi yolu seçtiniz? biliyorum orda da çok güzel şeyler var ama bunları götüremesem de içimde kalıcak :KK5:

almanyada cok güzel seyler yok, ozellikle textil ürünleri acisindan, hem pahali burasi bence cesit de cok az.

kizlar almanyada tüy sarartici krem var mi? biliyor musunuz? ya da oreal da olabilir ama ne demek? nasil birsey sac boyamadigim icin oreali bilmiyorum... yardimci olursaniz cok seviririim =)

adi Haarbleichcreme, drugstorelarda bulabilirsin canim....rossmanda yok DM de de yok galiba. Ben Müllerden aliyorum....

http://www.amazon.de/Snae-SNÄ-Epil-...12GYV0Q/ref=cm_cr_pr_pb_t/278-9506850-1521114

Frankfurtttttttt

bende frankfurttayim kizlar .herkese selamlar

kizlar slm =)
kac yasindasiniz? alisabildiniz mi bakalim? aslen nerelisiniz?

selamlar :KK66:

X