Altın dışında euro almak

tatlu

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2013
10.059
32.865
Gram altin birikimi yapıyorum. Her ay ayrıca 30 ile 40 euro da almak kar ettirir mi yoksa hep altın mi almaliyim:işsiz: esim birikimden hiç anlamaz bana bırakıyor karari:KK17:

Ben de gram altının yanında dolar aldım euro alma fikrim de vardı ama kazandırıyor mu hiç bilmiyorum

Ben de bu sorunun cevabını merak ediyorum bilen arkadaşlar aydınlatıverse keşke :rapci:

Ben altın birikimi yapıyorum ama burdan arkadaşlarla azda olsa döviz alma kararı aldık. Eşimle de konuştuk. Euro hesabı açtı. Ayda 20 30 ne kadar olur bilmiyorum azar azar euro alacak. Bide nerden esti bilmiyorum ayda 100tl kadarlıkta gümüş alıyor. Öyle bişeyler

akşam hesaplamaları yapayım yarin ödemelerden sonra bende euro hesabi acayim sanirim sabitleyeceğim her ay 20 Euro şeklinde. 1 yilda fazla birikmez ama olsun bakarim kafama yatmazsa bozup altina ceviririm Cok acil bir şey olursa altın bozdurmamak için şimdilik bu mantıklı sanirim

Ben altın birikimi yapıyorum ama burdan arkadaşlarla azda olsa döviz alma kararı aldık. Eşimle de konuştuk. Euro hesabı açtı. Ayda 20 30 ne kadar olur bilmiyorum azar azar euro alacak. Bide nerden esti bilmiyorum ayda 100tl kadarlıkta gümüş alıyor. Öyle bişeyler
gümüş ten hiç anlamıyorum değişik geliyor. ama olsun o da bir birikim ıyi yapıyorsunuz

Ben hepsinden alıyorum.Ama en cok dolar alıyorum.O da riskli.Şimdi maaş da yattı, piyasa açılınca ne alsam bilemedim.Çevremdekiler dolar al, en düşüğü o şu an diyorlar.Gram almak için bence yüksek şu an.Ama param çarçur olmadan illa da alayım diyorsan al gram:)

gram zaten alıyorum sepet usulü olsun denildigi için aklım karışıyor. ödemeler yapılsın 20 euro falan alabilirim

X