🤩 Altıncı kızlar 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Off içim gitti şuan valla 😅

Yıllardır sigara ile sürdürdüğüm beraberliği artık sarı kızlarımla sürdürmek istiyorum 😎

Şaka bir yana en yakın zamanda bırakacağım gerçekten artık içmek istemiyorum bir süredir kendimi hazırlıyorum zaten bırakmak için.

Eskiden keyif aldığım için içerdim şuan aksine hiç keyif almıyorum.

Size de bildireceğim mutlu haberlerimi 😍
Darısı kocamın başına 😂

okyonus okyonus senden aklima dustu 1 kitap bitirmek uzereyim belki tekrar eskisi gibi okuru.
Benim Kitaplar gelmedi ya☹️Bak yarın buna başlayacağım.Çocuğum kenarını yemiş biraz sayfalarda sorun yok ama kapak gitmiş😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    169,3 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar birşey sorcam

Buzluğa simit atmıştım

Çıkarırken kahvaltıdan önce çıkarsam hemen çözülür mü yoksa geceden mi çıkarayım

Hala kendini yorgun hissediyor musun cankuş
Yorgunluk ve baş dönmesi hali çok nadir olmaya başladı ama baş agrisi,sırt ağrısı ve kol bacak ağrısı geçmiyor tuce üstelik bayada siddetli oluyor.Birde hafta bir neredeyse bogazimiz yaniyor ve grip gibi bir gün geçiriyoruz ertesi sabah normale dönüyoruz.gorumcemle ve iş yeri hekimimizle de görüştük ikiside herkesde aynı sikayetler devam ediyor dedi.

Yorgunluk ve baş dönmesi hali çok nadir olmaya başladı ama baş agrisi,sırt ağrısı ve kol bacak ağrısı geçmiyor tuce üstelik bayada siddetli oluyor.Birde hafta bir neredeyse bogazimiz yaniyor ve grip gibi bir gün geçiriyoruz ertesi sabah normale dönüyoruz.gorumcemle ve iş yeri hekimimizle de görüştük ikiside herkesde aynı sikayetler devam ediyor dedi.
En çok korktuğum şey bu ve senin saydığın herşeyi çevremden geçiren insanlarda yaşadıklarını söylüyorlar allah yardımcınız olsun 🥺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X