Ama küçük göğüsler de iyidir:)

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

ben sadece senin yorumuna karşılık yazmadım bunları fakat öle yorumlar yapılmışki resmen sanki büyük göğüslü olmak iğrenç bişey gibi evet 70 beden bi göğüs kusurdur kusur olmasa düzeltilmeye çalışılmaz( ve ben burda allahın kusurlu yarattığı anlamda bi kusurdan değil beğenilmemek düzeltilmek istenen bi kusuru kasdettim) ve büyük göğüsler genetik değilse kadınlık hormonunun çokluğundan meydana gelir bi kişinin göğsü kokuyo die tüm göğüsler ne kokar ne terler ben erkekler kaçarda demedim fakat bi yorumda erkeklerin küçük göğüs tercih etceğinden küçük göğüslü kızlar iyi kız die düşündüğünden filan bahsedilmiş ben buna nazaran yazdım tabiki karşı cins için yasamıyoruz ama hepimizde eşimiz sevgilimiz bizden etkilensin isteriz ben istemiyorum beni çekici bulmasın diyen kendini kandırmış olur boy kısalığındanda belli bi ölçü vardır mesela 150 nin altındakiler kusur sayılır mutlaka bi sorun vardır ben tutup burda benim göğsüm 80 ama bence küçük diyen birine demiyorum bunları ayrıca küçük göğüslerde sarkar yasa bağlı olarak hatta erir sadece derisi kalır yaşlı insanlara bakarsan görebilirsin bu detayı vücudumuzun her organına dikkat edip önem gösterdiğimiz gibi göğsümüzede göstersek inan ondada okadar defarmasyon olmaz

koku meselesinde ben birşey yazmadım ama yazılanların seni üzmesine de üzüldüm, bu konunun adı küçük göğüslerin iyi yönleri olunca, büyük göğüslerin kötü yönlerini de yazmışlar ama doz kaçmış olabilir.

ben erkekler kaçarda demedim fakat bi yorumda erkeklerin küçük göğüs tercih etceğinden küçük göğüslü kızlar iyi kız die düşündüğünden filan bahsedilmiş ben buna nazaran yazdım

alıntı yapsaydın o zaman keşke. bana cevaben yazmadığının farkındayım, genel olarak konuştum zaten.

tabiki karşı cins için yasamıyoruz ama hepimizde eşimiz sevgilimiz bizden etkilensin isteriz ben istemiyorum beni çekici bulmasın diyen kendini kandırmış olur

ne yapayım canım yaa, büyük göğüs elbette seksi ama herşey değil.3.5 ay sonra evlenecek birisi olarak söylüyorum; beni seven, aşık olan, etkilenen yanımda heyecanlanan bi adam, göğüslerimin küçük oldugunu bildigi halde, evlendikten sonra görünce sırf bu nedenden dolayı benden etkilenmeyecekse veya daha az etkilenecekse diger bütün özelliklerim anlamsız olacaksa, hiç etkilenmesin zaten, oyle bi adamı da hiç almayayım zaten. bu durumu gözümüze sokman, yazılanlar hoşuna gitmedi diye hassas bir yerden vurman beni üzdü sadece. sevgilimiz, eşimiz tarafından çekici bulunmak hepimizin hayali ve isteği, ama bulunamazsınz der gibi olmuş senin 2 yazın da ne yazık ki.

Son düzenleme:
yok hayatım yanlış anlama etkilenmez demedim biz erkekleri etkilenmekten hoşlanırız bu yüzdende hepimiz isteriz dolgun göğüslerimiz olsun die seven bi erkek içinde biliyorumki en çekici kadın eşidir bende dünyanın en çekici kadını değilim ama tatilde okadar çıplak kadının yanında bile eşim başkasına bakmaz eminimki sen evlendiğindede öle olur bak ben nasıl büyük göğüs için eleştiri olunca alınıyosam sende çekicilik konusunda alınmışsın :) eşin tabiki sorun yapmaz hem bi bebişin olduğunda en az bi bedende büyür

olabilir canım, haklısın alınmış olabilirim, evlenmek üzereyim malum:) sağol bu arada, evet hamile olunca nasıl olacaklar merak ediyorum ben de ama hemen düşünmüyorum o nedenle dolgun göğüslere biraz geç kavuşacağım:gitme:

küçük göğüslü kadınlar evlilikte başarısız mı, kimse istemez mi? yapmayın arkadaşlar bu kadar kompleks niye? bi kere ameliyat harici yollarla memelerin adam akıllı büyümediğini biliyoruz. ki silikon bana çok itici gelir, küçük memeler de iyidir. sarkmazlar. zayıf olunca özellikle hoş duruyor küçük memeler. bence klasik laf ama sevin onları :) bu kadar da abartmayın.
kendimi övmek için demiyorum, memelerim (göğüs demiyorum çünkü meme ile göğüs farklı şey) çok güzeldir, fena bir kız da sayılmam. ama bunun günlük hayatta ekstra bi getirisi olduığunu düşünmüyorum :)

yok canım ya, başarısız olundugunu falan düşünmüyoruz, arkadaş da oyle demek istemedi heralde zaten, ben biraz yanlış anladım. komplex değil de, daha çekici, seksi görünmek arzusu eşimize karşı, bu kadar. ha komplex yapanlar da olabilir belki.

küçük göğüsle____dolgun olmayan göğüs farklı şeylerdir kızlarkaydirigubbakcemile2

Öğlenden beri şaşı vaziyette geziyorum. Küçük meme iyi midir kötü müdür kestiremedim gitti vesselam. Bugün jinekoloğun birine gittim. Kendimce birkaç soruna çözüm arayacakken bir de şu göğüsleri etkileyen hormonlar hakkında bilgi alacaktım.Sıramı beklerken yan odadan bir başka doktor çıktı. Kadın, kadın doğum doktoru ama gençkızlığa yeni adım atmış yeni yetme gibi. Fırsattan istifade şöyle bir süzünce anam benim memeler ondan çok iri dedim içimden. Halbuki koskoca doktor, her şeyin en iyisini o bilir.Büyüse onun ikizler büyür dedim içimden. Sonra, doktorumun yanındaki sekretere gözattım. Aman kızım sus! dedi içimdeki ses. Biraz kamburlaşıp memelerimi saklayacaktım nerdeyse.Resmen asfaltta çilek gibiydi sekreterinkiler. Bunlar kafaya mı takmıyorlar yoksa bu işin gerçekten çaresi yok mu bugün kafa patlattım gitti.

çocuk olana kadarda doğum kontrol hapları dolgunlaştırıo onla idare edersin artık benimki normalde 85 yaklaşık bir yıldır yasmin isimli bi hapla korunuyorum şuan 90 ara verdiğin zaman tekrar normale dönüo ama sadece kullandığın dönemde dolgun oluolar :)

hihoyyyt

takmayin kafaniza kizlar yaa.. being relaxe please.. benimkiler az dolgunlasmaya basladi yaa sevincliyim..

evet ondan umutluyumalkisalkisalkis galiba hap kullanıcam ben de...

arkadaşlar benimkide küçük ya.evleneceğim erkek bunu sorun eder mi?

valla herkes bunu dert ediyor elinde olmadan ama seni boyle kabul ettiyse, seni seviyorsa sorun etmez. ayrıca bunu ancak sen bilebilirsin, tabi evleneceğin kişiyi iyi tanıyorsan. ben de 3 ay sonra evlenicem, sorun olacağını hiç sanmıyorum. ama daha seksi görünmek istiyorum o ayrı...

gögüsler kadinin fizigine yakisiyorsa kücük olsalarda büyük olsalarda güzeldir...

hic olmamazi komplex yapiyordur herhalde...onunda cagresi var...--> silikon...
asiri büyük olmasida komplex yapiyor...teyzemden biliyorum...kadin gögüslerini nereye saklicak diye senelerdir baska erkeklerin yaninda esilip büsülüyor...sirt agrisida var....--> cagresi yine estetik...

bunu bayanlar çok sorun ediyormuş erkeklerin istediği avucunu biraz doldurması tabiki de çok büyük dolgun göğüslere hayran kalırlar ama ben de okadar büyük olmasından yana değilim benim anne tarafımın küçüktür mesela hala tarafımın büyüktür ve dolgundur tabiri caizse estetikli gibi görünür yani top şeklinde benimkiler 84 cm büyük değiller bence küçükler 75 a cup sanırım benimkiler bugüne kadar hep rahatıma düşkün olduğum için sporcu sütyeni kullandım bu arada yaşım 17 şimdi alttan destekli dolgulu takıyorum biraz fırlasınlar diye ama çok samimi olduğum erkek arkadaslarım var küçük göğüslü ama dolgun göğüslü kadınları daha cok beğendiğini söyleyen kankalarım var bayanlar çok takıyorlar bunu çünkü ideal göğüs olarak hep bize büyük göğüsleri empoze ettiler gibi düşünüyorum haa ben takmıyormuyum takıyorum tabiki buz masajı falan yapıyorum büyüsünler biraz diye ama öyle arkadaslarım var ki görseniz babaanneminkiler bile daha genç kız göğüsünde hem çok büyük (düşünsenize sadece bezden sütyen takabiliyor kız biraz kalın oldumu acayip kötü duruyor) hem de taşınması zor göğüslerin sadece ucu bile seksi olmaya yetiyormuş bu arada bunları da ekleyeyim ve küçük ama dolgun göğüslerde herzaman idealdir. bu aynı şey gibi uzun boylu erkekler genelde mankenlere bakarlar ama hiçbir zaman onlar gibi hatunlar istemezler ele gelen dolgun hatlı biraz da minyon tipli kadınları tercih ederler kısa boylu erkeklerde uzun boylu hatunları seviyor tabi bu herkes için aynı değil kişiden kişiye göre değişiyor göğüslerde öyle erkek kardeşimin sözlerini aktarıyorum ( küçük olacak ucu olacak biraz da sivri ne güzel olurr varyaaa..... ) ve bence göğüsler dik olmalı büyük göğüslerin bazıları yer çekimine karşı koymakta zorlanıyor benim öyle bir sorunum yok dikler tabiri caizse füze gibi ama küçükler orta boy bi elma gibi yani herkese göre değişiyor bu en önemlisi de büyütülebiliyor çok fazla takmamak lazım gel gelelim ben de takıyorum

Son düzenleme:

Wentworth Miller 'ı görünce bizim hoşumuza gidiyor mu elbette çekici adam diyoruz ama benim askımı ona değişirmiyim aslaaaa!! isterse dünyanın gelmiş geçmiş en muhteşem dış görünümüne sahip olsun asla değişmem sevgilimi , erkek içinde bu böyledir bence seviyorsa herşeyinle seviyordur mesela ben erkek arkadasıma bazen alıştıra alıştıra göğüsümün küçük olduğunu söylüyorum ooo askım seninkiler bile benden fazla diyorum ( tabiki öyle değil ben çok taktığım için çok küçük geliyorlar sanırım ama büyük değiller de bilmiyorumkismile ) o da olsun askım değilmisin ben belki küçük göğüslerden hoslanıyorum! der yani sevdiğin seni her halinle sever. haa estetikten söz açıldı bi kere aramızda asla öyle bişey yapmana izin vermiyorum benim değilmisin yapamazsın ben yapsam izin verirmisin dedi vermem herseyini seviyorum senin dedim o da öyle dedi sakın uğraşma kendinle dedi sevindim tabiki zemuszemus değişir o erkeğe göre seven insan bunu sorun etse bile çözüm yolunu seninle beraber arar sadece sen düşün yoluna getirmez işi :)))

Canım bence doğum kontrol hapı sağlıklı bırsey deıl tamam goguslerını dolgunlastıryo olablır ama mecbur kalmadıkca dogum kntrl hapı kullanma derım..cunku bu wucudu tembellıge alıstırıyor we sonradan cocuk ıstersen zorlanıyorsun bırkac sene malum olmuyor ılaclarn etksınden sonra pıskoljn bozuluyo olmuyo mu dıe wsws...
Benım de goguslerım cok buyuk cok dolgun degıller...en kcuk sudyenı tam dolduruyorm..hastalık donemlerımde hafıf sısmesıne bıle bayılıyorm.. kım ıstemez kı o seksılıgı kendınde.. ama sunu da unutmayalım seksı olmak ııcn ılle de goguse ıhtıyacımız yok erkk arkdsna ya da esıne gıyınerek hos gorunerek kendıne guwenerek seksı gorunebılırsın..mesela bnm gogslerım yok ama bacaklarıma we kalcama cok guwenırım.bunun ıcın genelde onun yanında gogus dekoltsı wermek yerıne mını eteklerı tercıh ederım o zaten bacaklarıma bkmaktan gogsume dıkkat bıle edemez...bolece benımde kendıme guwenım artar..emınım herkesın wucudunda guwendıgı bıyer wardır dudakları gozlerı burnu belı kalcası.bence onemlı olan bunu ortaya cıkarmak..unutmayalım erkeklerın aklını baslarından almak hıcte zor degıll...
Evet bnmde gogslerım kucuk,bıkere bunun konusu gectı erkek arkdsmla daha buyuk olsalardı tam olurmussun dedııı we bende cok afedersınız ben sana dıyomuyum daha buyuk olsaymıs daha ıyı olurdu dıye dedım kaydirigubbakcemile3 birdaha sesi cıkmadıı..... kendımızee guwenelımm kızlarrr,azıcık makyaj yakısan kıyafetler we bakımla hepımız 10numara goruneblırız kötükedihüso

nette bu cevaba benzer birşey okumuştum kadına demişki erkek arkadası dışarıdan bakınca daha büyük duruyorlar demiş kadın da çok afedersiniz birleşme sırasında tamamen girebilirsin demiş ve intikamını almış. erkekler kadınlarda mükemmeli arıyorlar ama hiçbir erkek manken değil tam da değil valla o sevgiyle alakalı birşey karşındakini seviyorsan herşeyi hoşuna gider küçük göğüsleri bile sevmeye başlayabilirsin yaniiiii ama çok güzel cevabını oturtmuşsun canım zemuszemus ben de göğüslerim hariç her yerime güvenirim gerçi onlarada biraz güvenirim haksızlık etmiyim :kedi: ama bu benim kendi güvenimden ve sevgilimmin şımartmasıyla alakalı bişey evvela seksi olmak için kendine güvenen ve bakmasını bilen bir kadın olmak yeterlidir 90 60 90 olmak uzun bacaklara sahip olmak seksapel ile alakalı birşey değil önemli olan onu kullanabilmektirrrr ! kadın olmakta kullanmayı gerektirir sahip olmayı değil!!!! :içelim:

çok haklısın canım, bu söylediklerini neredeyse 1 yıldır bu forumda ben de soyluyorum.benimde saçlarım, kalçam ve bacaklarım çok güzeldir, onlara güvenirim ama hepimiz biraz daha büyük gğüslerimiz olsun isterdik değil mi? oyle olmasa burada ne işimiz var? doğum kontrol hapına gelince, elbette göüs büyütmek için kullanmayacağım. 3 ay sonra evleneceğim, korunma yöntemi olarak düşünüyorum. önce doktora gideceğim tabi ki. çok masum değller evet ama dilden dile dolaşan efsanelerde anlatılanlar kadar korkunç da değiller. doğru hapı doğru şekilde kullanırsan bıraktıktan sonra çok uzun zaman geçmeden hamile de kalabilirsin. ama tabi oncesinde doğurganlıkla ilgili bir problemin olmayacak. var tanıdıklarım, kullandıktan 2 ay sonra 6 ay sonra ilk çocuğuna hamile kalan. işin aslı ben de çekiniyorum kullanmaya ama malum bizim halkımızda abartmak ve herşeyi tükaka yapma adeti çok yaygındır, o nedenle dışarıya kulaklarımı tıkayıp birkaç doktora gidip oyle karar vereceğim.annem 10 sene kullandı ki bence çok yanlış hiç ara vermeden kullandı, o zamanki cahillik işte. 10 senenin üstüne kardeşim oldu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…