Ama küçük göğüsler de iyidir:)

Rabbım nasip edicekse zaten bısuru ınsan war kı korunmasına rağmen hamile kalan.. bn bı an sandım kı sırf göğüslerin için kullanıcaksın ilacı..ozmn tabıkı bnde olsam hapla korunmayı tercıh ederdım senın gıbıı hemde bıyandan ıse yarar büyüme yapar bakarsın... ki bazı evli bayanlarr evlenince eşlerininde bu konuda yardımcı olduklarını soluyoolar bence senındee buyucekkkler gor bak kaydirigubbakcemile3
Bende burdan sonra bırkac yontem denedım ama neyzık kı hepsı o anlık bıraz ırılesmeye sebep oldular..onun dısında benımkılerde tık yok bole kala kaldım :) ama dedıgım gıbı erkk arkdsma bu knuda cok guzel dersını werdım oda bırsey dıyemıyorr tabııı ıstegımde cok dııldı yanııı soylee hafıf bı v hoşş olurdu :smiley-cool: Allah buyuk dert wermesın napalım yanıı gıdıp sılıkon taktırıp yapay yapay mı dolasalım fırlamıs füze gibi dolgulu desteklı sudyenlerleee işimizi görücez artıkkk buyrunnnnnnnnn

Arkadaslar artik yeni teknolojiyle cok dogal silikon ameliyatlari yapiliyor. Size birkac resim gondersem hayret edersiniz. Hatta bir doktor bana yaptigi bir memenin orjinal video kaydini gonderdi. O kadar dogalki aklim sasti. Hemde normal meme yumusakliginda. Yani yapay yapaymi dolasalim derken evet yapay olacak ama profosyonel olmayan hicbir goz bunu anlayamaz. Ben cok yontem denedim olmuyo. Param olunca silikon yaptiricam. Evet tabiki yapay olacak ama kimse farkedemeyecek ustelik dokununca bile. Boyle memesiz dolasmaktan iyidir bence. Sirf bu yuzden icten ice ozguven eksikligi yasamaktan biktim artik.

ya bn 20 yasımdayım..ne dicem babama abime ya bnm goguslerım cok kucukte bı zahmett el bırlıgıyle buyutelım mııı kaydirigubbakcemile3

aaa inanmıyorum yaa maydonozu ilk defa duyuyorumohaoldumsmile.ben bu yaz her sabah bilmeden sevdiğim için nerdeyse yarım demet maydonoz yedim ama her sabah..ve göğüslerim yarım beden büyüdü neredyse.75 i tam doldurmayan göğüslerim tam doldurmaya başlamıştı.sositosositohatta sütyenin üstünde dekolte kısım bayağı şişirilmiş gibi durmaya başlamıştı..zemuszemus

nedenini bi türlü anlayamamıştım.hatta arkadaşlarım ne yaptın kızz bunlar çok güzel oldular demişti..nedeni maydonozmuş demek ..yeni jeton düştü.kaydirigubbakcemile3ama bir aydır falan doğru düzgün yemedim biraz söndüler sankim..kafamçokkarıştıyeniden düzenli yiyeyim barii..hem böbreklerede faydalı..cildede ..a.s
yazmasaydın nedenini bulamazdım.çünki aklımından ucundan geçmemişti maydanoz..düşünüp duruyoıdum ne olabilir diye bulsamda devam etsem büyütsem şunları diyodum..teşekürler arkadaşıma.s.

aynen sana katıLıyorum ne kdarmıs bu ameLiyat pra buLur buLmaz yaptırıcam ya LaLe dewrındekı o kucuk kızı warya oda sıLıkon taktımıs on numara duruyo yaaaaaaa

Göğüslerim 80 numara ve arası açık, asla asla aşırı büyük göğüs istemedim hiç bir zaman.:1no2:
Eski ev arkadaşlarımın göğüsleri oldukça büyüktü ve şuana kadar tek güzel yanını söylediklerini duymadım. Koşarken yerinden fırlama ihtimaline karşı elleriyle destek vererek koşarlardıkaydirigubbakcemile3
(Hatta biri küçültmüş zor bi operasyonla duyduma göre)

MeLeZGuZeL cimm çok haklsın benim ama bizim bu türk kadınlarındaki doyumsuzluk (bende dahil) gayet hat safhada napalım doğamız bu haksız mıyım ?? benimde aynn senin gibi ayrık olduğu için arası açık kalıyo haliyle ama gerçekten büyük olmalarını da istmezdim çevremden biliyorum hep şikayetçiler en iyisi kendimizi böyle sevmek :jeyyar: zemuszemus

iyi hissettikten sonra mesele yok bence..:hulya:

çok büyük olması problem gibi geliyor bana..
çünkü konuşurken falan bizim bile dikkatimizi çekiyor
erkekleri düşünemiyorum..
bence silikonla falan hiç uğrasmayın hiç gerek yok çünkü..
size en yakışan haliyle kabul edin..olumunekankayizsmile
kadın bedeni sabit kalmıyorki yaş ilerledikçe
hatlarımız değişicek..çocuk doğum derken büyür dolgunlaşır..
genç yaşta bıcak altına yatmayın..
olduğumuz halde kendimizi sevmeye çalışalım..
benim de çok büyük değil..75. belkide küçük..kaydirigubbakcemile2
ama her kıyafetime yakışıyor..asla rahatsızlık vermiyor..
erkelerin isteklerini de boşverin..onları düşünmek zorunda değiliz..guclubacismile

kadın bedeni sabit kalmıyorki yaş ilerledikçe
hatlarımız değişicek..çocuk doğum derken büyür dolgunlaşır..

Katılıyorum canım sana.kaydirigubbakcemile5
Anneciğimin de göğüsleri çok küçükmüş evlenmeden önce ama 3 çocuk emzirdikten sonra oldukça büyümüş ve
arası kapanmış. Maşallah sarkma falan da yok o yüzden ayrıca mutluyum, anneme çekmişim çünkü genel olarak:kedi:

Maşallalh canım ne utlu sana darıı bize

kuçuk ama dolgun gogusler napsın :) benımkıler oyle 80 numara..ama valla massalahı var bırde ucları buyuk olmasa ıyıydı...yasıtlarımın memişler yerlerde kucuk gogus dık durur zor sarkar ..

Miriana bence şükretmelisin. En güzeli dolgun göğüstür. Küçük olanlar bence kıskanıyor.

büyük ve sarkık değilse çok etkileyici duruyo.fzla sarkmamasına dikkat edin ama kilo alınca bende daha iyi durdu balık etlilerde öyle.inanın daha çok beğeniliyo

Katılıyorum papatya. haklısın

Katılıyorum çok haklısın

canım sana öyle geliyor ideal falan değil benim bedenim 80c boyum 1.74 kilom 64 sen bide çıplak gör:)hiçde ideal falan değil gayette küçük duruyor

Boyuna göre biraz küçük gözükebilir ama bence bir erkeğin tercihine göre sorgulamak lazım. Bence ölçülerin ideal

bence büyük normal küçük her göğüs çirkin, estetik değil.:97:
ancak erkekler açısından büyük göğüs iyidir.
küçük göğüslerin rahatlık avantajı var.
en iyi görünen göğüs büyük, kaslı(yani dik) veya silikonlu göğüs. bu er kişilerin görüşü

Son düzenleme:
neden? bence gogus kadın vucudunun en estetik parcası. olmazsa olmaz bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…